Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

В Україні стартувала премія UEPA: можна отримати кошти на розвиток підприємства, подробиці

Опубліковано

В Україні стартує відбір учасників на отримання національної премії за внесок у розвиток підприємництва — Ukrainian Enterprise Promotion Awards (UEPA). Дедлайн подання заявки на участь в UEPA — 30 червня 2024 року (включно).

Про це повідомляє Урядовий портал.

Хто може взяти участь

Подати заявку на участь в UEPA можуть національні організації, регіони, громади, міста, ініціативи державно-приватного партнерства, освітні програми та бізнес-організації (мікро-, малі та середні підприємства можуть подаватися лише до категорії «Відповідальне та інклюзивне підприємництво»).

Читайте також: Великобританія надала грант на виробництво відновлюваного водню на Одещині

Кандидатів обиратимуть у номінаціях:

  • сприяння підприємницькому духу;
  • інвестування в підприємницькі навички;
  • підтримка цифрових технологій;
  • покращення бізнес-середовища та підтримка інтернаціоналізації бізнесу;
  • підтримка сталої трансформації;
  • відповідальне та інклюзивне підприємництво;
  • * у межах конкурсу буде вручено гран-прі за найбільш креативну та натхненну підприємницьку ініціативу в Україні. Відзнака не дає змоги конкурувати за участь у європейській частині конкурсу.

Відбір на європейську премію EEPA проходить у два етапи: спочатку учасники змагаються на національному рівні. З-поміж переможців національного відбору кожна країна обирає двох учасників для репрезентації в європейському конкурсі.

Дізнатися більше про премію та подати заявку можна за посиланням.

Що відомо про премію

UEPA — це український національний етап відбору кандидатів на участь у європейській премії European Enterprise Promotion Awards (EEPA)*. Премією UЕРА будуть нагороджені ініціативи, що сприяють розвитку українського малого й середнього підприємництва на національному, регіональному та місцевому рівнях. Цього року проведення відбору координує Міністерство економіки України.

Нагадаємо, в Україні затвердили програму ГрінДіс.

Фото: Вектор

Можливості

Ветерани та ветеранки можуть отримати 300 тисяч для відкриття власної справи: що для цього потрібно

Опубліковано

У Львівській міській раді триває прийом заявок на конкурс з ваучерної підтримки ветеранів та їх рідних. Ваучерну підтримку для ветеранів та їх рідних можуть отримати ветерани/ветеранки або їх дружини/чоловіки, або один із батьків, якщо ветеран/нка не одружені, або один із неповнолітніх дітей, якщо вони зареєстровані у Львівській міській територіальній громаді.

Про це повідомляє grantsense.

Деталі

Реалізація проєкту має бути спрямована на започаткування та розвиток власної справи, окрім здійснення діяльності у сфері грального бізнесу, виготовлення та торгівлі підакцизними товарами.

Спершу ветеран реалізує проєкт за свої кошти, а згодом йому відшкодовують їх на підставі підтверджуючих документів.

Після реалізації проєкту необхідно надати засвідчені копії договорів, акти виконаних робіт/наданих послуг, платіжні документи та чеки.

Читайте також: У Рівному збудують модульне містечко для військових, які проходять реабілітацію

Ваучерна підтримка є одноразовою на сім’ю ветерана.

Максимальна сума ветеранського ваучера – 300 тис. грн, але проєкт може додатково фінансуватися за рахунок інших джерел.

Дедлайн подачі заявок до 30 грудня 2024 року.

Подати заявку можна за посиланням.

Нагадаємо, 4,1 тисячі переможців отримають мікрогрантів на ₴1 мільярд.

Фото: АрміяІнфо

Читати далі

Можливості

Американська компанія шукає фахівців, які знімуть документальний фільм про психічне здоров’я

Опубліковано

Американська компанія “РАТН” оголошує конкурс на відбір надавача послуг зі створення документального фільму про психічне здоров’я. В рамках Проєкту передбачається закупівля послуг з виробництва інформаційного продукту (документального фільму), який міститиме сюжети, що сприятимуть зменшенню стигми по відношенню до отримання послуг з психічного здоров’я для загального населення.

Про це повідомляє “Гурт”.

За результатами тендеру буде відібрано компанію або організацію, яка отримає право на укладення договору на надання послуг.

До розгляду будуть прийматися лише ті пропозиції, які відповідатимуть усім вимогам, вказаним в тендерній документації.

Пропозиція у встановленому форматі, а також додаткова інформація мають надсилатися на електронну адресу oivanova@path.org (у темі листа потрібно зазначити «Створення документального фільму з питань психічного здоров’я»).

Читайте також: Кав’ярні та стрітфуди: на Донеччині стає більше грантів на створення власного бізнесу

Кінцевим терміном для отримання пропозицій організатором встановлюється 10 червня 2024 року 18 год 00 хв за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.

Кандидата – переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 14 червня 2024 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після офіційного затвердження конкурсною комісією.

Більше інформації за посиланням.

Нагадаємо, 4,1 тисячі переможців отримають мікрогрантів на ₴1 мільярд.

Фото: З відкритих джерел

Читати далі

Можливості

«Власна справа»: 4,1 тисячі переможців отримають мікрогрантів на ₴1 мільярд

Опубліковано

З початку року за програмою “Власна справа” її переможцями вже стали 4,1 тисячі українців, які отримають ₴1 мільярд на започаткування або розвиток свого бізнесу. Загалом від старту програми у липні 2022 року переможцями стали вже 17 тисяч українців, у бізнес яких держава інвестує ₴4 мільярди. 

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

“₴1 мільярд мікрогрантів від держави отримають на старт або розвиток бізнесу цьогорічні переможці програми “Власна справа”. Їх вже понад 4 тисячі. 80% з них – підприємці, які взяли грант на розвиток та масштабування свого бізнесу, 20% – люди, що починають власну справу за підтримки держави у вигляді мікрогранту”, – зазначила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна.

Половину коштів грантоотримувачі вже повернули, сплативши до бюджету ₴2 мільярдів податків та зборів. Окрім того, під час реалізації своїх бізнес-проєктів вони створять 37 тисяч робочих місць.

Серед отримувачів мікрогрантів дев’ятої хвилі 56% жінок, 32% чоловіків та 12% юридичних осіб. Понад 70% з них мають вищу освіту.

Читайте також: Представники малого та середнього бізнесу можуть отримати 20 000 доларів США від Mercy Corps: як взяти участь

Найбільше грантоотримувачів із Львівської області (64 особи), Рівненської області (28 осіб), Житомирської області (26 осіб), Івано-Франківської області (25 осіб) та міста Києва (26 осіб). Переважна більшість грантоотримувачів планують витратити кошти мікрогранту на придбання обладнання, необхідного для ведення бізнесу.

Найпопулярнішими сферами, в яких працюватимуть переможці дев’ятої хвилі, є: оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів – 156 осіб, тимчасове розміщування й організація харчування – 53 особи та переробна промисловість – 52 особи.

За грантовою програмою «Власна справа» українці можуть отримати мікрогрант від ₴50 до ₴250 тисяч. Кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення. Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. Обов’язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту.

Нагадаємо, на Донеччині стає більше грантів на створення власного бізнесу.

Фото: Мінекономіки

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство1 день тому

Відновлює бойківські скрині й відновлюється працею. Різьбяр з Івано-Франківщини повернувся з війни у свою майстерню

Перша картина, яку вирізьбив Василь, коли повернувся додому з фронту, — янгол та знищене місто....

Суспільство5 днів тому

Харизматична контентмейкерка з TikTok співпрацює з відомими брендами з маленького села на Тернопільщині

Софія Крупа з чоловіком Андрієм підкорює український тікток своїми креативними відео, а відомі бренди часто...

Можливості6 днів тому

Кежуал по-українськи. Подружжя Логаїв створило бренд одягу «Спадщина» з етнічними мотивами, а з розвитком допоміг грант

Коли люди носять одяг від «Спадщини», то відчувають захоплені погляди в спину, адже саме там...

Суспільство2 тижні тому

Мріє, щоб про Складанку у світі знали, як про LEGO. Як підприємиця з Львівщини 6 років розвиває власний бренд

Колись дядько Юлії сказав їй, що нею обов’язково всі пишатимуться. Жінка довго шукала себе, пробувала...

РЕКЛАМА: