Суспільство
Французька компанія планує виробляти вагони для українського метро
Залізнична компанія Alstom проводить переговори з українським урядом щодо участі в оновленні міського та приміського рейкового транспорту в Україні, зокрема, там мають плани виготовляти вагони метро для Києва та Харкова. Про це повідомив виконавчий директор компаній Анрі Пупар-Лафарж під час візиту до України, передає ЦТС.
“Ми знаємо про велику транспортну мережу в Україні: це не лише залізниця, але й міські мережі, метро, приміський транспорт. Нам відомо, що значна частина рухомого складу потребує оновлення”, — повідомив голова Alstom.
Читайте також: Почали будувати метро на Виноградар: подробиці
Компанія наразі зацікавлена співпрацювати з метрополітенами Києва та Харкова. “Нам відомо, що різноманітні системи ліній метро українських міст потребують оновлення”, — додав Пупар-Лафарж.
Водночас до України він прибув ще й задля проведення переговорів з урядом та Укрзалізницею щодо можливого постачання електровозів, вироблених його компанією, для потреб української залізниці.
Читайте також: Києвом курсуватимуть 26-метрові трамваї
Зазначимо, що наразі Укрзалізниця визначається з виробником електровозів, з яким планують співпрацювати у майбутньому. Зокрема, протягом 2019 року компанії Siemens Mobility (Німеччина), Skoda Transportation (Чехія), Alstom (Франція), CRRC (Китай) і Bombardier Transportation (Канада) нададуть свої електровози для тестування в умовах української залізниці. За результатами такого тестування й оберуть постачальника.
Хто такі Alstom?
Alstom (раніше GEC-Альстом) (Euronext: ALO) — велика французька машинобудівна компанія, один зі світових лідерів (поряд з Siemens і Bombardier) у виробництві енергетичного устаткування і залізничного транспорту. Штаб-квартира — У Леваллуа-Перре (Франція).
Компанія випускає енергогенеруюче обладнання, залізничні локомотиви (тепловози СС 72000, СС 72100 та ін), швидкісні електропоїзди серій TGV і AGV, швидкісні електропоїзди серії Pendolino (розробка Fiat Ferroviaria), трамваї (TGV, Eurostar, Citadis), електрофільтри для промислового виробництва, раніше також мала у своєму складі суднобудівний підрозділ, проданий в 2006 році (компанією були побудовані такі лайнери, як «Нормандія» та Queen Mary 2).
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі