Суспільство
«Етнодім» передав ЗСУ ₴2 млн, зароблені на вишиванках (ВІДЕО)
Вони передали ЗСУ 2 000 000 гривень, зароблені на вишиванках, і забезпечували військо з перших днів повномасштабного вторгнення.
«Етнодім» – чи не найпопулярніший бренд українських вишиванок.
«З 2013-го по сьогоднішній день ми розвиваємо сучасні етнічні вироби – вишиванки, жіночі й чоловічі вишиті сукні», — розповідає засновник бренду «Етнодім» Андрій Черуха.
Саме цей бренд вдягає гурт Kalush та президента Зеленського. 2009-го його заснував студент-другокурсник Острозької академії Андрій Черуха.
Це був інтернет-магазин, що продавав вишиванки ручної роботи. Андрій так захопився вишиванками, що після закінчення академії зробив їх справою життя.
Відкрив цехи пошиття та вишивки в Києві. Тут створили дизайн, присвячений Розстріляному відродженню й регіонам України.
Вишиванки Етнодому стали мрією багатьох українців. З повномасштабним вторгненням бренд призупинив роботу в Києві. Товар і працівників компанія самотужки евакуювала до Львова.
«Зробили публікації у всіх соцмережах про те, що ми працюємо й можемо відправляти товар за кордон, тому, якщо хочете нас підтримати, то підтримуйте. І у нас почалися дуже великі продажі, купували в основному з-за кордону – США, Канада, Литва, Латвія», – розповідає засновник бренду «Етнодім» Андрій Черуха.
На своєму сайті запустили збір коштів на амуніцію для військових. За перші три тижні зібрали 500 000 гривень для Фонду Притули й полку «Азов».
Навіть під час війни «Етнодім» створює нові моделі вишиванок.
«У нас є дизайн-студія, яка розробляє самі моделі, у нас є вишивальний цех, який вишиває, розкрійний та швейний. Загалом на виробництві працює близко 50-60 людей», — каже засновник бренду «Етнодім» Андрій Черуха.
Десятки суконь та сорочок – за лінком, тож не вагайтесь, купуйте й у вишиванки вдягайтесь!
Дивіться відео: 16-річна волонтерка надихає людей допомагати одне одному
Коментарі