Суспільство
Дизайн без відходів: в Україні оголосили конкурс із пошуку інновацій від природи
Програма розвитку ООН в Україні, Інститут біомімікрії (США) та місцеві партнери оголосили в Україні конкурс для пошуку ідей, натхненних природними системами і організмами, що вирішують проблему відходів.
Частиною цьогорічного конкурсу є безкоштовний короткий експериментальний онлайн-курс.
Курс триватиме чотири тижні (у квітні 2021 р.) і міститиме вебінари з сесіями запитань та відповідей.
Реєстрація на онлайн курс до 8 квітня за посиланням.
Що таке біомімікрія?
Біомімікрія описує процес вивчення та імітації стратегій, що спостерігаються в природі, для розв’язання проблем людства. По суті, природа вже знайшла рішення всіх викликів, з якими ми стикаємось.
Читайте також: На Вінниччині розпочали вкладати тротуарну плитку зі сміття
Національний конкурс з пошуку інноваційних рішень за логікою біомімікрії Biomimicry Global Design Challenge – це щорічний міжнародний конкурс серед студентських команд та спеціалістів, що має на меті вирішення глобальних викликів і досягнення Цілей сталого розвитку за допомогою рішень, натхненних природою.
Про конкурс
Національний конкурс з пошуку інноваційних рішень за логікою біомімікрії – це національний відбірковий тур до міжнародного конкурсу Biomimicry Global Design Challenge.
Його співорганізаторами є Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН і Інститут біомімікрії (США), у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством захисту довкілля і природних ресурсів України, бізнес-інкубатором Ukrainian Future Національного центру «Малої академії наук України», БО «БФ «Фонд захисту біорізноманіття України», ГО «Плато», ГО «Тарілка», Синхро Простір, Change Agency Responsible Future, а також за участі представників бізнесу, місцевої влади та університетів.
Читайте також: Година Землі 2021: як долучитися до збереження українських старовікових лісів
Тема цьогорічного конкурсу – #ДизайнБезВідходів! #DesignOutWaste!
Партнери конкурсу оголосять конкурсантам проблеми для розв’язання під час першого вебінару 9 квітня, а 30 травня конкурсанти в прямому ефірі захищатимуть свої проєкти.
Три обрані команди отримають наставництво та підтримку від Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН в Україні та її партнерів у підготовці проєкту та поданні його до Міжнародного конкурсу з біомімікрії. Трійка переможців Національного конкурсу з біомімікрії візьме участь у бізнес-інкубаторі Ukrainian Future – UF Startup Summer Intensive від Національного центру “Малої академії наук України”, а також матимуть можливість масштабувати свій винахід і знайти міжнародних партнерів в мережі 60 офісів Лабораторій інноваційного розвитку ПРООН. Відібрані на міжнародному рівні кандидати зможуть відвідати стартап-майданчик Інституту біомімікрії (США) за підтримки організаторів та за умови сприятливої епідеміологічної ситуації в Україні та США.
До участі в конкурсі запрошуються інженери, дизайнери, винахідники, студенти, а також усі, хто зацікавлений у розв’язанні проблем людства за допомогою рішень, підказаних природою. Взяти участь запрошуються як команди, так і окремі учасники. Щоб зареєструвати свою ідею та взяти участь у Національному відборі, потрібно заповнити анкету.
Читайте також: Екотовари руками незрячих. Історія вінницького підприємства «КлубОк»
У разі виникнення будь-яких запитань можна звертатися на e-mail acclab.ua@undp.org
Нагадаємо, у Дніпрі стартувала акція з обміну пластикових пляшок на каву.
Як ми повідомляли раніше, Potrib створюють круті наплічники з обрізків.
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі