Суспільство
Друзі з Харкова об’єднали свої бізнеси під одним дахом у Львові (ВІДЕО)
Це місце у Львові, де можна випити кави, як на «Барабашова», і купити теплющі шкарпетки, які сплели бабусі десь під Мукачевом.
Така переплетена географія – вже звичне явище для українського бізнесу, який переїжджає, гуртується і продовжує працювати, попри війну.
Як два абсолютно різні бізнеси із Харкова об’єдналися у Львові, щоб готувати харківські смаколики й підтримувати майстрів хендмейду з різних куточків України, розповідає ШоТам.
Можна купити крафтові товари і попити кави
Харків’яни згуртували бізнеси під одним дахом, щоб працювати у час війни та додати Львову харківського вайбу.
Тепер на Джерельній можна купити крафт від TARLINI home та попити кави по-барабашовськи у «Перший – кава та їжа».
Влад Любченко популяризував у Харкові український крафт. а Євген Власюк – здорове харчування. Коли росіяни атакували рідне місто, друзі почали волонтерити.
«Я жартую, що зробили неприбутковий бізнес. Бо за місяць ми повністю поставили колцентр, відділ логістики, налаштували CRM-систему, сайт, айпі-телефонію. У нас працювали 30 водіїв, які розвозили їжу по Харкову та медикаменти…», — згадує Влад Любченко, співвласник компанії TARLINI home.
На початку літа взялися рятувати і власний бізнес. Релокувалися до Львова й вирішили об’єднатися під одним дахом.
Читайте також: Відновили знищений бізнес і виходять на ринок США. Кейс українського бренду свічок WOOD MOOD
«Так виходить, по-перше, дешевше, по-друге, кожен для кожного є лідогенератором: тобто шоурум – для кав’ярні і навпаки. Це такий вигідний симбіоз», — Євген Власюк, співвласник кав’ярні-бістро «Перший – кава та їжа».
У меню є кава зі згущиком і суп фо бо – страви з духом ринку «Барабашова».
«Це, мабуть, дві такі страви, які суто харківські. Всі на «Барабашова» були, всі на «Барабашова» їли. А взагалі ми притягнули те, що ми в Харкові їли. Мені подобається форшмак, і я захотів, щоб у нас був форшмак з яблуком солодким, такий дуже прикольний смак», — Євген Власюк, співвласник кав’ярні-бістро «Перший – кава та їжа».
А на полицях – елегантні келихи й затишні горнята, пледи і свічки.
«Хтось переїхав і облаштовує для себе нове житло, хтось каже, що переїхав і лишив удома свій улюблений келих або горнятко і хоче такий самий мати. Якісь улюблені теплі речі. І взагалі зараз дуже важливо створювати для себе якийсь осередок тепла, затишку, нормального життя там, де ти є вже», — Валерія Сітоленко, маркетологиня TARLINI home.
TARLINI home взялися за асортимент українського виробництва. Хочуть підтримати майстрів і майстринь у різних куточках України.
Із деревом уже працюють на Хмельниччині. У Мукачеві плетуть шкарпетки й виготовляють свічки. А бренд продовжує розширювати географію і шукає нових майстрів.
«Якщо у вас є унікальне вміння робити кераміку чи працювати з деревом, чи в’язати, звертайтесь до нас, і, я думаю, що ми знайдемо якісь варіанти співпраці», — Влад Любченко, співвласник компанії TARLINI home.
Нагадаємо, харківська «Каша маслом» переїхала до Чернівців і годує клієнтів «як удома».
Також ШоТам розповідав, як харківський бренд виготовляє парфуми для українських артилеристок.
Суспільство
Символ вдячності та дружби
Що дає статус міста-побратима
Коментарі
Суспільство
Чим особлива цьогорічна ялинка
- Білосніжний колір: символізує початок світлого шляху, оновлення та святкову чистоту.
- Розміри: штучна конструкція заввишки 15 метрів — вище за минулорічну.
- Прикраси: 2 тисячі бірюзових іграшок, світло-блакитна гірлянда завдовжки 2 кілометри.
Фотозона «Крила Фенікса»
Коментарі
Суспільство
Що змінилося
- сонячні колектори для нагріву води;
- індивідуальні теплові пункти.
Коментарі