Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

DroneUA запускає дронпорти в Україні

Опубліковано

DroneUA починає тестову експлуатацію нових інноваційних рішень для сфери комерційної безпеки – дронпортів.

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Дронпорти – це автономні системи, які дають змогу розмістити дрони на віддаленому об’єкті та керувати ними дистанційно, або виконувати місії автономно.

 

Навіщо потрібні дронпорти?

Дронпорти здатні в автоматичному режимі створювати скрипти обльоту території й запускати той чи інший сценарій реагування у відповідь на порушення периметру, спрацювання сигналізації або прийнявши будь-який інше повідомлення. При цьому, безпілотник може виконувати свої місії як в повному автоматичному режимі, так і в режимі контролю оператором в реальному часі.

Завдяки дронпортам клієнт отримує можливість покращити якість роботи своєї команди у сфері безпеки та отримати додаткові можливості з реагування на позапланові ситуації.

Читайте такожЯк прикордонники навчаються застосовувати квадрокоптери (ВІДЕО)

Дане рішення дає змогу скоротити час знаходження персоналу на потенційно небезпечному об’єкті й значно підвищує швидкість реагування, що суттєво знижує ризики для підприємств та територій, що потребують охорони. Разом із дронпортами безпілотник на місці визначає проблему, оцінює ризики й допомагає координувати наземну команду, навіть поки вона ще перебуває в дорозі.

Дронпорти підходять для роботи з найпопулярнішими дронами, представленими на ринку України. Це всі безпілотники серії Mavic, Phantom, а також комерційні платформи Matrice 300 від DroneUA, що поєднуються з різними корисними навантаженнями для збільшення діапазону робіт.

Тестування дронпортів

DroneUA розпочинає тестування технології дронпортів в різноманітних промислових сценаріях в сферах публічної безпеки, енергетики та в сценаріях реагування на надзвичайні ситуації. Одним з завдань компанії є коректна взаємодія з державними органами влади для коректного виконання робіт згідно з правилами експлуатації повітряного простору України 

У 2022 році очікується відкриття 200 дронпортів на території України на ключових об’єктах, які потребують додаткового інструменту з охорони периметру чи нагляду. На основі технологій дронпортів будуть впроваджені рішення для кожної галузі, де необхідна допомога, у тому числі це сільське господарство й боротьба з рейдерством.

Про компанію

DroneUA — міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. У структурі компанії функціонують власні інженерні та виробничі підрозділи, відкритий центр з обробки даних. DroneUA — дистриб’ютор комерційних і промислових рішень компанії XAG, DJI і Parrot, дистриб’ютор програмного забезпечення Drone Deploy і Pix4D на території Східної Європи й Кавказу.

Читайте також: Як «Укрсадпром» запилював фундук за допомогою дронів (ВІДЕО)

Компанія веде свою діяльність у сферах енергетики, нафтогазової промисловості, геодезії та топографії. Основними напрямками роботи DroneUA є розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка отриманих за допомогою безпілотників даних. Технології DroneUA використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України.

Група компаній DroneUA входить у ТОП 3 найбільш інноваційних підприємств у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES і в ТОП 20 найінноваційніших підприємств України.

Читайте також«Виводимо Україну на нову орбіту». Як супутник від MySatUA популяризує космічну галузь в Україні

Нагадаємо, українська компанія створила концепт робота-кур’єра.

Як ми повідомляли раніше, рятувальники Донеччини отримали сучасний квадрокоптер, що не боїться ні вітру, ні дощу.

Усі фото: drone.ua.

Технології

Турецька компанія Bayrak Makina заявила про намір встановити українські двигуни на всі свої безпілотники

Опубліковано

Турецька військова компанія Bayrak Makina, що виробляє бойові безпілотники Bayraktar, планує встановлювати українські двигуни на всі моделі своїх дронів

Про це пише espreso.tv з посиланям на заяву гендиректора Baykar Makina Халюка Байрактара.

«У наших планах також є виробництво модернізованої техніки, більш сучасних літальних апаратів. І ми маємо намір на всю нашу техніку, яка буде вироблятися найближчим часом, встановлювати двигуни українського виробника», – сказав Байрактар.

Наразі турецька компанія споряджає українським двигуном безпілотник останнього покоління Akinci.

«Це одна з наших зараз головних новинок. Ударний безпілотний апарат, який оснащений українським двигуном. Це технологія, якою зараз у світі володіють буквально лічені країни. Дві-три країни. Це безпілотний апарат нового покоління, він буде здатний працювати на стратегічних дальніх маршрутах», – сказав Байрактар.

Гендиректор Baykar Makina також назвав стратегічним співробітництво України і Туреччини у сфері виробництва БПЛА.

Читайте також«З собакою він вперше усміхнувся». Кейс про незвичайну терапію для пенсіонерів

«Відносини у сфері виробництва безпілотників між Україною та Туреччиною, особливо в останні роки, набули стратегічного значення. Технологія авіаційної промисловості України – на найвищому рівні, на рівні світових стандартів. І нам є що одне одному дати в цій співпраці. Ми впевнені в тому, що зусиллями наших вчених, турецьких та українських, ми вийдемо на нові горизонти з виробництва якісних безпілотних літальних апаратів», – додав Байрактар.

 

Нагадаємо, Туреччина показала дизайн майбутнього дрону з українським двигуном.

Як ми повідомляли раніше, створили перший в Україні ударний безпілотник гелікоптерного типу.

Головне фото: ua.news.

Читати далі

Технології

Українські винахідники створили садового робота

Опубліковано

Роботизовану платформу Ally, що допомагатиме фермерам у саду, створили українські винахідники Євген Третяк та Антон Варавін.

Про це повідомив Євген Третяк у фейсбуці.

Робот на одному заряді може проїхати 45 – 60 км  та перевезти вантаж 200 кг.

 

Поки що машина керується за допомогою оператора за допомогою радіосигналу.

У подальшому в стартап планують залучити інвестиції, написати програму-автопілот, налагодити серійне виробництво та вийти з продуктом на ринок Євросоюзу та США.

Читайте також«Виводимо Україну на нову орбіту». Як супутник від MySatUA популяризує космічну галузь в Україні

Нагадаємо, компанія Lozova Machinery і Сумський університет запустили цифровий освітній проект.

Як ми повідомляли раніше, українським полярникам ІТ-компанія MacPaw подарувала Інтернет-антену.

Головне фото: facebook.com/ievgeniy.tretyak.

Читати далі

Технології

Туреччина показала дизайн майбутнього дрону з українським двигуном

Опубліковано

Туреччина показала дизайн майбутнього дрону з українським двигуном АІ-25.

Про це інформує Мілітарний.

Зазначається, що бойова безпілотна авіаційна система отримала назву MİUS.

 

Розробник – компанія Baykar, що серійно виготовляє відомі ударні дрони Bayraktar TB2 та Akinci, останній використовує двигуни АІ-450 вітчизняного виробництва.

БПЛА MİUS, який як планується, має здійснити свій перший політ у 2023 році, стане для Туреччини великим досягненням у галузі безпілотної військової авіації.

Читайте також: «З собакою він вперше усміхнувся». Кейс про незвичайну терапію для пенсіонерів

Халук Байрактар ​​заявив, що безпілотний бойовий літак є дуже важливою метою для компанії Baykar, та повідомив, що проект MİUS нині перебуває на стадії концептуального проектування.

Заявивши, що на цьому етапі основна увага приділяється визначенню потреб та вимог, байрактар ​​пояснив, що літальний апарат за програмою MİUS буде повністю оснащений штучним інтелектом і він зможе приймати певні рішення самостійно.

Читайте також: Історія, яка надихає. Кондитерська DOBRA про запуск у кризу, відмову від цукру та працевлаштування нечуючих

Платформа, що вироблятиметься в рамках MİUS, буде літати з надзвуковою швидкістю на великій висоті.

Нагадаємо, морські безпілотники Bayraktar ВМС України показали зблизька.

Як ми повідомляли раніше, створили перший в Україні ударний безпілотник гелікоптерного типу.

Усі фото: mil.in.ua.

Читати далі