Суспільство
До Харкова надійшли всі 57 тролейбусів від «Богдан Моторс»
«Богдан Моторс» виконав умови договору і поставив до Харкова всі 57 тролейбусів «Богдан Т70117». Як передає пресслужба корпорації, договір був укладений в лютому 2019 року, після того як Луцький автоскладальний завод корпорації «Богдан» переміг у тендері. Як і передбачалось під час підписання договору, «Богдан» достроково виконав умови, зазначені в договорі, і поставив Харкову всі тролейбуси з випередженням графіку.
Як зазначається, перші тролейбуси «Богдан Т70117» з 57 одиниць вийшли на лінію в Харкові в липні 2019 року і цим відкрилася нова сторінка в історії харківського тролейбуса.
Які ці тролейбуси?
Тролейбуси створені з урахуванням усіх наявних вимог до електротранспорту в Україні. Вони низькопідлогові, крім того, важливою перевагою є наявність автономного ходу.
Читайте також: Харків купує 49 нових тролейбусів: які вони
Нагадаємо, що нещодавно «Луцький автоскладальний завод №1» виграв ще один тендер в Харкові на 49 тролейбусів, до того ж «Богдан» співпрацює з органами місцевого самоврядування у рамках проєкту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі