Суспільство
Дністровським каньйоном туристів кататиме човен-дракон (ФОТО)
У Дністровському каньйоні на Прикарпатті успшно випробували середньовічний човен вікінгів – дракар. На ньому кататимуть туристів вже з 10 червня. Про це повідомив директор КП «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича» Михайло Ковтун на сторінці «Покутські стежки» в Facebook, передає Укрінформ.
«А ми потроху будемо відкривати сюрпризи туристичного сезону-2020, який от-от розпочнеться (сподіваємося, це відбудеться 10 червня). Знайомтеся! – Дракар (норв. drakkar від дав.-сканд. drage — «дракон» і kar — «корабель», буквально — «корабель-дракон») — довгий вузький дерев’яний човен вікінгів з високо заломленим носом і кормою. Вже незабаром такий середньовічний плавзасіб буде радувати туристів у Дністровському каньйоні. Всі подробиці згодом… Скажу тільки одне – сьогоднішні випробування пройшли успішно», — написав Ковтун.
За його словами, човен цілком готовий до літнього сезону.
Читайте також: Подорожуй Україною: 8 найгарніших українських водоспадів
Зазначимо, що Дністровський каньйон — каньйон, утворений річкою Дністер і розташований на межі 4 областей: Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької. Загальна довжина – близько 250 км. Дністровський каньйон, згідно з рішенням всеукраїнського інтернет-опитування від 2008 року, визнано одним із 7 природних чудес України.
Фото: Михайло Ковтун
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі