

Суспільство
Для українських жінок-підприємиць оголосили грант на 500 000 гривень
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Проект «Я зможу!» виділяє 500 000 гривень для підтримки 5-ти бізнес-проектів, які створені та керуються жінками. Про це повідомляється на сторінці у фейсбуці “Натхнення. Можливості. Успіх”.
Як зазначається, основна мета проекту – підтримка та створення нових можливостей для жінок, стимулювання розвитку жіночого підприємництва та зросту економічної незалежності жінок.
“Ми впевнені, що епідемія COVID-19 мала не лише негативні наслідки для бізнесу, а й спровокувала його розвиток у нових напрямках. Тож, якщо під час карантину ви знайшли інноваційні рішення для свого підприємства, але не маєте достатньо коштів для втілення змін у життя, ми пропонуємо вам скористатися можливістю та отримати підтримку від проекту «Я зможу!»” – йдеться у дописі.
Читайте також: Українок запрошують на феменкемп-2020 у Карпати
Хто може подати заявку?
Якщо у вас є ідея щодо реформування існуючого бізнесу з урахуванням нових реалій, що диктує коронавірус, подавайте заявку на грант, який дозволить розширити спектр послуг, покращити якість онлайн-сервісу або сервісу доставки, удосконалити механізм взаємодії з клієнтом, ввести нові продукти або послуги тощо.
Критерії відбору мікропідприємств та малого бізнесу:
1) бізнес належить та керується жінкою;
2) історія активної роботи бізнесу – не менше року;
3) бізнес присутній у соціальних мережах;
4) бізнес має фінансову та податкову звітність за останній рік та зможе її надати за запитом у будь-який момент;
5) чистий дохід від реалізації продукції не більше 700 тис. євро/рік (* згідно класифікації підприємств з поділом на мікро-, малі, середні та великі, що визначені у ст. 2 Закону про бухоблік);
6) кількість працівників не перевищує 10.
Як подати заявку?
Для подачі заявки необхідно:
✔️описати рід діяльності/продукт;
✔️презентувати ідею, що забезпечить зріст вашого бізнесу;
✔️надати бізнес план;
✔️надати посилання на сторінки компанії у соціальних мережах, надати посилання у відкритих джерелах, що висвітлюють діяльність компанії;
✔️надати фінансові показники компанії та описати поточну ситуацію;
✔️написати мотиваційний лист і
У ТЕМІ листа вказати ГРАНТ «Я ЗМОЖУ!».
Форма подачі заявки вільна, але інформація щодо вказаних критеріїв має бути вичерпна.
Термін подачі заявки до 15 червня 2020р.
Адреса подачі заявки info@ican.org.ua
Оголошення результатів відбору: 15 липня 2020р.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
У центрі Києва художники створили мурал на підтримку полонених захисників «Азовсталі».
Про це повідомили в Асоціації родин захисників «Азовсталі».
У центрі Києва, біля сходів нижнього ярусу Подільської набережної на метро Поштова площа, поряд з графіті «АзовСталь», зʼявилося нове графіті на підтримку полонених захисників «Азовсталі».
Створення муралу ініціювали дружини військовополонених з бригади «Азов» з метою нагадати про те, що їхні мужні чоловіки вже майже 19 місяці в жахливих умовах знаходяться в російському полоні.

Історії, які ми тут зібрали, є прикладом лідерства для підприємиць та активісток. Попри війну, ці жінки відкривають чи продовжують бізнес, волонтерять і мотивують волонтерити.
Основою муралу став малюнок ілюстраторки Ганни Біляєвої – дружини азовця, який досі перебуває в неволі. Втілили проєкт в життя фанати «Динамо Київ» та небайдужі волонтери з obolon_nets.
Читайте також: «Не можу залишатися осторонь». Історія художника Нікіти Тітова, чиї роботи стали символом боротьби за Україну
«Асоціація родин захисників «Азовсталі» дякує всім причетним за створення муралу! Спільними зусиллями маємо робити все, щоб наші героїчні захисники Маріуполя не були забуті та нарешті повернулися додому! Разом – сила!», — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, американські волонтери створили нові мурали на пошкоджених будинках Бучі.
Також у Києві на фасаді Mad Heads Coffee Roasters з’явився мурал на підтримку захисників «Азовсталі».
Окрім того, у Києві створили мурал бійцю Азова «Оджосу».
Фото: facebook.com/AzovstalFamilies.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Бійці Нацгвардії знищили російський зенітно-ракетний комплекс «Витязь» на Херсонщині. Це новітній російський ЗРК малої та середньої дальності, призначений для точкового захисту від літаків, балістичних ракет, дронів та високоточних атак.
Про це повідомив у своєму Telegram-каналі Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.
Загалом за ці кілька днів, зазначив очільник МВС, операторами БпЛА військових частин Національної гвардії України на цьому напрямку знищено:
- 8 одиниць легкового автомобільного транспорту військ рф;
- 1 вантажний автомобль військового призначення;
- 1 зенітно-ракетний комплекс середньої дальності нового покоління С-350 «Витязь»;
- 1 автоматизований військовий зенітно-ракетний комплекс «ОСА» 10;
- 3 антени РЕБ.
Читайте також: «Я мріяла пожити в горах, але за інших обставин». Як активістка з Донеччини адаптує переселенців у Ворохті
Відзначимо, що Національна гвардія — військове формування з правоохоронними функціями. Призначене для виконання завдань із захисту та охорони життя громадян України. Загальна кількість — до 60 тисяч військовослужбовців.
Нагадаємо, бойова група К2 знищила ворожий блокпост на напрямку Соледар-Сіверськ.
Крім того, на Херсонщині нацгвардійці знищили російську спостережну станцію.
Також одеські гвардійці виявили спостережний комплекс «Муром-М», встановлений окупаційними військами на вежі.
Фото: facebook.com/NGUmainpage.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Українська столиця отримала нову партію допомоги від німецьких партнерів. Зокрема – нові сучасні карети швидкої допомоги, пожежний автомобіль, комунальну техніку, мікроавтобус та 20-тонну вантажівку гуманітарної допомоги.
Про це повідомили на поорталі КМДА.
Зазначається, що вже з наступного тижня отримані автівки працюватимуть для киян. Київ прийняв допомогу від землі Баварія та від району Шарлоттенбург міста Берліна.
Баварія передала українській столиці 20-тонну вантажівку гуманітарної допомоги та 6 автомобілів. Зокрема, 3 нових сучасних машини швидкої допомоги Renault, мікроавтобус Ford, пожежний Mercedes та автомобіль Iveco.
Читайте також: «Вони бачать моїми очима». Як описати жести, міміку і колір? Історія коментатора театральних вистав

Шарлоттенбург передав 2 вантажних автомобілі – MAN та Mersedes і багатофункціональний комунальний агрегат Bobcat. А також 2 генератори та електроінструмент. Автомобілі та агрегат будуть працювати в одному з районів столиці. А генератори та електроінструмент отримає керуюча компанія району.

Загалом від початку широкомасштабної війни Київ залучив та отримав як допомогу від європейських партнерів і благодійників загалом 55 пожежних авто. З них 14 – нових, найсучасніших, з можливістю піногасіння (два таких авто Київ передав Харкову). А також отримали 50 сучасних карет швидкої допомоги та 82 міських автобуси.
Нагадаємо, Буча отримала два автобуси від німецького міста-побратима.
Окрім того, Німеччина виділила 10 млн євро на створення в Україні центрів передових досліджень.
Фото: kyivcity.gov.ua.