Суспільство
Для підтримки військових на Київщині запускають мобільний Veteran Hub
Для військових Київської області запускають мобільний офіс Veteran Hub. Він привезе підтримку туди, де її потребують захисники. Окрім Київщини, хаб на колесах працює у Вінницькій та Дніпровській областях.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Veteran Hub.
«Наша команда приїде до тебе у будь-який населений пункт області, привезе атмосферу Ветеран Хабу, турботу і наші безоплатні послуги», – кажуть ініціатори проєкту.
Як працює мобільний офіс
Мобільний офіс приїжджає до тієї людини, яка має запит на підтримку та консультацію. Для цього потрібно зателефонувати та домовитись про зручний час 067 348 28 68
Мобільний офіс працює з вівторка по суботу. Команда офісу може приїхати з 11:00 до 18:00 у призначене місце — наприклад, додому чи у шпиталь. Автівку можна впізнати за винятковою забрендованою машиною, на якій є логотип Ветеран Хабу та номер телефону. Приклад автівки можна побачити на фото.
Читайте також: Як обернути усі свої вміння на допомогу країні? Дружина ветерана з Волині лікує людей з фронту через коней, етнічний одяг та психологію
У складі екіпажу – юрист/ка, психолог/иня, консультант/ка з пошуку роботи та водій/ка. Склад може різнитися — залежно від обраної області. Попередньо можна уточнити за номером, яка саме послуга потрібна. Усі працівники команди обов’язково представляються та носять форму Ветеран Хабу з логотипом.
Зв’язок з військовим триматимуть після візиту з визначеного номера Ветеран Хабу, який є на візитівках, що залишають консультанти при першому контакті. Консультант або консультантка додатково повідомить цей номер під час вашого особистого знайомства.
«Справжній Мобільний офіс тільки такий. Ми працюємо для воїнів та їхніх близьких. Дзвони, і наш екіпаж вирушить до тебе 067 348 28 68», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, в Одесі відкрили Центр стресостійкості.
Також ми повідомляли, що в Україні запрацювала гаряча лінія для психологічної підтримки постраждалих від війни.
Фото: facebook.com/VeteranHubUa.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі