Суспільство
Чернігівський автозавод випускає шкільний автобус для дітей з інвалідністю
Чернігівський автозавод корпорації “Еталон” випускає три моделі шкільних автобусів, одна з яких пристосована для дітей, що пересуваються на інвалідних візках. Про це повідомляє Укрінформ.
Чим оснащений автобус?
Автобус для перевезення осіб з інвалідністю розрахований на 40 місць.
“Цей автобус оснащений електричним турецьким підйомником”, – поінформував генеральний директор ТОВ “Чернігівський автозавод” Валерій Купцов.
За словами головного конструктора Сергія Кочетова, шкільні автобуси ЧАЗу відповідають усім діючим в Україні нормативам і стандартам. Усі без винятку сидіння оснащені ременями безпеки, ті, що розташовані над проходами – підлокітниками, під кожним сидінням – лоток для ранців, у салоні є сигнальна кнопка для звернення до водія, мікрофон тощо.
Читайте також: В Україні закуплять шкільних автобусів на 325 млн грн
Директор торгового дому “Еталон Авто” Вадим Шкарупін висловив сподівання, що з розвитком інклюзивної освіти в Україні обсяг реалізації таких машин зросте, оскільки вони дуже затребувані.
Що відомо про автозавод-виробник?
Чернігівський автозавод був створений у серпні 2003 року і є великим підприємством корпорації “Еталон”. Зараз завод випускає 12 моделей транспорту – автобуси міські, міжміські, шкільні й туристичні, а також тролейбуси. За місяць на підприємстві сходить з конвеєра 25 машин. Працює на заводі 410 чоловік, середня заробітна плата становить 10 тис. грн.
Нагадаємо, з 1 квітня 2019 року вступили в дію нові ДБН щодо інклюзивності: введено обов’язкове проектування нових житлових будинків, громадських будівель і споруд за принципами універсального дизайну, який враховуватиме потреби кожної людини, у тому числі, осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі