Ви читаєте:
Біля Хмельницького ремонтують дорогу за технологією «Сларі-Сіл»
2хв на читання
Назад
Біля Хмельницького ремонтують дорогу за технологією «Сларі-Сіл»
2хв на читання

Біля Хмельницького ремонтують дорогу за технологією «Сларі-Сіл»

7 Жовтня 2019, 09:40
Галина Мельник
Поділилися
0

На Західному під’їзді до м. Хмельницького (автодорога М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка) підрядник «Дорбуд Сервіс Груп» виконує роботи із поточного дрібного ремонту, які передбачають влаштування тонкошарового покриття типу «Сларі-Сіл».

Як повідомляють дорожники, суть технології полягає в тому, що на попередньо вирівняну поверхню автодороги укладається суміш, яка заповнює  невеликі тріщини та пустоти, чим формує захисний шар.

“Такий шар зносу типу «Сларі-Сіл» являє собою сформовану литу емульсійно-мінеральну суміш до складу якої входять: катіоноактивна бітумна емульсія, мінеральний матеріал, щебінь дрібних фракцій,  вода, цемент та спеціальні добавки”, – розповідають дорожники області.

Такий вид ремонту виконується задля продовження терміну служби наявного дорожнього покриття, адже шар зносу, який укладається, запобігає негативному впливу погоди, забезпечує необхідну шорсткість та водонепроникність покриття.

У такий спосіб, на ділянці, протяжністю 2 км, на в’їзді до міста, влаштовується покриття у два шари, загальною товщиною 25 мм.

Дороги Ремонт
По темі
Читайте також

«Ніхто не вірив, що я знайду роботу»: це пілотеса, яка 10 років керує літаком

Юлія мріяла про небо ще з дитинства — з того моменту, коли вперше побачила фільм про пілотів....
9 Грудня 2025
01:27
Десерт-легенда: як «Харківський» торт став символом міста

Десерт-легенда: як «Харківський» торт став символом міста

20 годин тому
02:25
Чупакабра. Вона дійсно існує?

Чупакабра. Вона дійсно існує?

20 годин тому