Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

BetterMe запустив відеоманіфест із закликом любити своє тіло (ВІДЕО)

Опубліковано

Український розробник мобільних додатків у галузі здоров’я та фітнесу BetterMe запустив всесвітню кампанію VowToMyself, у якій просить користувачів «любити кожну свою складку та кожен недолік: тоді, коли це легко, і особливо у миті, коли любити себе важко».

Про це ШоТам повідомили у пресслужбі компанії BetterMe.

Новий відеоманіфест BetterMe закликає нейтрально ставитися до свого тіла та цінувати його у будь-якій формі та за будь-якої ваги. Любити себе у дні, коли почуваєтесь прекрасними, як моделі Instagram, та дні, коли не хочеться жити — любити себе завжди, такими, якими ви є. На створення кампанії «VowToMyself» — справжнього маніфесту прийняття себе — BetterMe надихнули шлюбні обітниці. Організатори вірять, що ця кампанія здатна змінювати життя.

Складові кампанії

В індустрії краси прийнято вишукувати в людських тілах дефекти та недоліки, що змушує всіх відповідати загальноприйнятому стандарту. BetterMe вірять, що людям необхідно бачити справжніх, різних людей та чути їхні історії.

Відеоманіфест «VowToMyself» — лише частина всесвітньої кампанії, покликаної стати натхненням для кожного.

BetterMe розпочинає челендж у TikTok та створює маску в Instagram з надихаючими обітницями собі та своєму тілу. Також BetterMe запускає хештег #VowToMyself для тих, хто хоче публічно розповісти про свої наміри, щоб від них було важче відмовитися.

У компанії закликають ділитися своїми обітницями у соціальних мережах, використовуючи хештег #VowToMyself і таким чином підтримувати та надихати більше людей.

Станьте своїм ідеальним партнером

Легко цінувати себе за якісь досягнення: наприклад, коли здобуваємо нагороду, закохуємось або знаходимо роботу мрії. Але як щодо того, щоб приймати себе без жодних досягнень, із усіма вадами та недоліками? Хто може пообіцяти собі зробити це?

Обмін обітницями з коханими глибоко вкорінений у наших традиціях та культурі. Ми палко обіцяємо любити і поважати одне одного «поки смерть не розлучить нас». Але що як ми дамо таку «обітницю» собі? Можливо, саме так ми зможемо створити «щастя всередині нас», ставши власним ідеальним партнером.

Що думають користувачі?

Одна з активних користувачок BetterMe, Деббі, погоджується, що лише внутрішня гармонія та відчуття щастя сприяють здоров’ю тіла.

«Потрібно бути психічно готовою до змін», — говорить вона.

Читайте такожПро кіз, трактори і городи: вісім українських сільських блогерів

Прийняття себе є найважливішим компонентом психологічного благополуччя. Наприклад, підлітки, які мають надлишкову вагу, набагато частіше повідомляли про психосоціальні проблеми та винуватили себе у них, порівняно зі своїми однолітками.

Про кампанію

Кампанія була розроблена BetterMe спільно з незалежною креативною агенцією DRAMA QUEEN (Київ, Україна). Відео зняте нідерландським режисером Беном Брандом та українською продакшн-студією tvlab і вирізняється чудовою операторською роботою. У ролику відображена історія пересічної дівчини, яка живе буденним життям і намагається прийняти себе.

Головна мета BetterMe — створити продукт, який підійде кожному. Однією з цінностей компанії є інклюзивність та різноманітність.

Читайте також«Здорова їжа — здорові родини». Як біопрепарати від БТУ-ЦЕНТР безпечно позбавлять овочі від шкідників

Компанія адаптує контент для різних груп і надає спеціалізований матеріал для людей середнього віку, літніх людей, людей, які користуються інвалідними візками, та сімей.

З метою популяризації ідей інклюзивності та доступності команда також урізноманітнила звичний контент у додатку різними типами моделей, що сприяють прийняттю та нейтральному ставленню до тіла. BetterMe вірить у красу здорового тіла.

Про застосунок

BetterMe є провідним розробником мобільних додатків у сфері здоров’я та фітнесу.

Компанію заснували у 2016 році Вікторія Рєпа та Віталій Лаптенок. За даними аналітичної агенції App Annie, компанія BetterMe посіла перше місце в рейтингу міжнародних розробників фітнес-додатків 2019-го року. За 4 роки додатки BetterMe завантажили 95+ мільйонів користувачів у 190 країнах.

Нагадаємо, стартувала інформаційна кампанія з безпечності продуктів харчування.

Як ми повідомляли раніше, українська компанія інвестує $5 млн у платформу онлайн-терапії Calmerry.

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство5 днів тому

«Генеалогія доступна кожному». Як дослідити історію свого роду?

Понад 13 років тому в сільській хатині своєї прабабусі Світлана переглядала старі світлини в родинному...

Технології2 тижні тому

«Більше не залежимо від центральної системи електропостачання». Як одесити зробили свої багатоповерхівки автономними

День мешканців багатоквартирного будинку на вулиці Капітана Кузнєцова в Одесі починається зі сходу сонця, яке...

Суспільство2 тижні тому

Як юнак з ДЦП вступив до університету і здійснює свої мрії

Максимові 19 років. Він щойно закінчив перший курс університету — вивчає політологію, бо любить аналізувати...

Суспільство3 тижні тому

Як почати бізнес у місці, яке сховане від світу? Досвід засновниці «Твого райка»

Альона Лагно родом з Канева, за освітою програмістка, живе та працює за фахом у Києві....

РЕКЛАМА: