Суспільство
Аварійні бригади Луцькводоканалу отримали нові авто і обладнання (ФОТО)
Для аварійних бригад Луцькводоканалу придбали нові авто і обладнання, що економлять ресурси, пришвидшують і полегшують роботу.
Про це повідомили у пресслужбі Луцькводоканалу у фейсбуці.
Зазначається, що донедавна автопарк КП «Луцькводоканал» перебував у критичному стані через зношеність та невідповідність сучасним вимогам.
Від цього потерпали як аварійники, так і жителі Луцька, адже затягувався час доїзду до місця аварійних ситуацій, постійно фіксувалися зайві витрати пального, та і ремонтні роботи значно ускладнювалися і розтягувалися у часі.
Часто працівникам доводилося виконувати роботу у вкрай важких умовах, що значно погіршувало процес.
Тому керівник підприємства поставив за мету оновити автопарк підприємства, при цьому враховаваши передусім потреби працівників, які виїжджають на аварійні виклики. Також – придбати обладнання, що дозволяє швидше і легше здійснювати аварійно-відновлювальні роботи.
Що придбали?
На сьогодні придбали сучасний трактор-екскаватор JCB, ефективність якого переважає сім старих МТЗ.
Придбано два вантажні мікроавтобуси Citroen. Один з них нині перевозить аварійну бригаду, в іншому — встановлено мобільну промивочну установку для очистки каналізаційних мереж від засмічення.
Щоденно підприємство отримує до тридцяти викликів, де необхідне використання цього обладнання.
Тепер нові спеціальні установки два працівника можуть легко завантажити в автомобіль, перевезти у необхідне місце та ліквідувати аварійну ситуацію. Раніше для цього необхідно було задіювати вантажні автомобілі, додаткову спецтехніку 72-73 років випуску.
Читайте також: Відроджуємо дух ремісництва. Як любов до крафту перетворилася на виробництво свічок
Серед нових автомобілів – два пікапи на базі ISUZU, які дають можливість перевозити мобільне обладнання для виконання різного роду робіт, а також автомобіль Renault Dokker, який автомобіль використовується як мобільна лабораторія, де працівники можуть виїхати на те чи інше підприємство, житловий будинок, взяти проби води чи стоків.
Читайте також: Озеленення замість бетону. Євгенія Кулеба про те, як створити сквер у великому місті
Також закупили спеціальний дренажний ковш для очистки каналів відводу на очисних спорудах.
Нагадаємо, 8 нацпарків та заповідників Карпат отримали автомобілі від Німеччини.
Як ми повідомляли раніше, у райони Рівненщини відправили 10 нових «швидких».
Усі фото: фейсбук-сторінка Луцькводоканал.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі