Суспільство
Армійці відпрацювали ведення ближнього бою на кораблях ВМС України
Оператори-розвідники 73-го морський центру імені кошового отамана Антіна Головатого Командування Сил спеціальних операцій відпрацьовують ведення ближнього бою на кораблях Військово-Морських сил ЗС України.
Про це повідомили у пресслужбі Генерального штабу ЗСУ.
Зазначається, що абордажні групи морського центру відпрацьовують ближній бій, що передбачає контакт на надзвичайно близьких дистанціях між противниками в умовах замкненого простору, недостатнього освітлення і незнайомих приміщень.
Особливістю ближнього бою на кораблях у трюмах є те, що він може відбуватися в приміщеннях без освітлення або в умовах, коли команда веде боротьбу за життєздатність корабля.
Читайте також: Штурм і абордаж: в Одесі спецвійська пройшли тактичні навчання (ФОТО)
У випадку розвідників Морського центру місцем дії є трюм кораблів, на яких відпрацьовують дії в рамках тренувань VBSS. Цей етап навчання є плановою частиною тренувань дій на воді, в яких беруть участь бійці центру останнім часом.
Читайте також: На Херсонщині морпіхи вчилися «штурмувати» населений пункт (ФОТО)
Нагадаємо, корабельно-катерні підрозділи ООС провели тренування на Азові.
Окрім того, танкові підрозділи ЗСУ провели навчання на Донеччині.
Також українські артилеристи відпрацювали методи ведення вогню за стандартами НАТО.
Як ми повідомляли раніше, майбутні десантники знищують ворожі танки з ПТРК, не виїжджаючи на полігон.
Головне фото: facebook.com/GeneralStaff.ua.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі