Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Коли ви обоє блогери: 5 романтичних історій знайомства інста-пар

Опубліковано

Вони виставляють своє життя на розсуд тисяч підписників. Тому не кажіть, що ми підгледіли – усі ці чудові історії кохання, як на долоні, на їхніх Instagram-сторінках. Хтось спочатку вважав другу половинку зарозумілою, хтось здався в полон після фірмової лазаньї, когось мало не відправили у френдзону – але життя розставило крапки над Ї. 

У найромантичніший день року пропонуємо вам познайомитись з інста-парами та їх неймовірними історіями знайомства. Найголовніше, що їх об’єднує – це Інстаграм та тисячі підписників, які стежать за їх стосунками, неначе в серіалі.

Гордощі та лазанья”.
Історія кохання Пустовітів

Перш, ніж Олександра та Ігор стали сім’єю Пустовітів, вона, побачивши його вперше, подумала: “Самозакоханий нарцис!” А він був остаточно підкорений її фірмовою лазаньєю.

Саша Пустовіт (@sashaabo) – це інстамама та дружина блогера Ігора Пустовіта (@pustovit). На сторінку Олександри підписано більше 1 млн читачів. Вона пише про новинки моди, б’юті-тренди, секрети успіху та виховання своїх двох синів. У 2018 році Саша стала блогером року. 
Ігор має більше 534 тис. підписників, пише на лайф-стайл теми та робить огляди новинок техніки. А ще він досить відомий шоумен у Івано-Франківську.

Пара разом вже більше 5-ти років. Цікаво, що Ігор був МС в одному з франківських клубів, де тоді його побачила майбутня дружина, але чоловік справив враження “самозакоханого нарциса”. Згодом пара познайомилась в Інстаграмі, але у дівчини закрадались сумніви, щодо серйозності його намірів.

“Ігор каже, що я його підкорила подарунком у вигляді фетрового apple watch з гудзиками на екрані зробленим власноруч і фірмовою лазаньєю. (Це була остання лазанья. Завоювала і досить)”, – ділиться Олександра у своєму Інстаграм.

Через кілька днів після знайомства пара почала жити разом, а ще через пів року одружились, але без гучного весілля. Згодом пара втекла в Мексику, де вдвох відсвяткували весілля на березі океану босі та у легких білих вбраннях. 

Кохання роки потому”.
Лавсторі Аліни Френдій та Петра Заставного

“Ми знайомі з 15 років. Одна компанія, жарти і музика на телефоні. Але ми ніби ніколи не помічали один одного. Тоді ні я, ні Петя не могли подумати, що зараз будемо жити під одним дахом і прокидатись разом. Тому все, що було тоді, давно – можна назвати періодом ДО нашого нормального знайомства”.

Згодом вони довго спілкувались в одній компанії поки не зрозуміли, що створені одне для одного. А потім, як у кращих романтичних серіалах – пропозиція руки і серця в Парижі, гучне весілля, яке обговорювала вся країна, переїзд до столиці.

Це історія про відому блогерку, дизайнерку Аліну Френдій (@alina_frendiy) та Петра Заставного (@petro_zstvn), який є відомим ресторатором. Аліну читають більше 844 тисяч підписників, дівчина пише про моду, фешн-новинки та сама є дизайнером і власницею бренду одягу ТОТЕ. А Петро є власником мережі ресторанів в Тернополі, тому часто розповідає про свій бізнес більше ніж 258 тис. підписникам. Крім того, пара регулярно ділиться моментами життя та романтичними знімками з подорожей. А як результат сильного кохання – два дні тому у пари народився син Заставний Ян Петрович. 

Ненавидів блогерок, а тепер одружиться на одній з них”.
Історія Наталі Литвин та Олександра Куровського

 “Привіт! Я керівник проєкту “Батл дурних жартів” на YouTube. Хотів запросити вас знятись в одному із них”. Так і почалась ця історія кохання. Вона довго вагалась та насторожилась, коли побачила його аватарку з м’якою іграшкою та специфічним гумором. А ще на першому знайомстві він сказав, що ненавидить блогерів, коли вона вже активно вела свою сторінку.

“Після батлу ми почали активно переписуватись. Саша писав, що в шоці від того, що я виявилась не “пафосною”, а кайфовою, як тепло зустріла та смішно жартувала… Ми реально якось гарно виглядаємо разом. І всі це, бляха, казали”, – написала Наталя у своєму Інстаграм.

Все після цього почались запрошення на каву, перші побачення та поцілунки. А на 10-й день знайомства він подарував їй путівку в Париж. Зараз Наталя та Олександр готуються до весілля. Пара часто подорожує, разом відвідали вже більше 20 країн, тому і пропозицію Саша зробив під час однієї з таких подорожей – в Китаї.

Наталя Литвин (@natalilytvyn) має більше пів мільйона підписників. Пише про моду, лаф-стайл та подорожі. А Олександр Куровський (@kurovskyi) своїй 180-тисячній аудиторії часто розповідає про те, як організувати незабутнє весілля, адже сам є відомим ведучим у Львові. Романтичні фотографії цієї пари точно варті уваги.

Продовження “Холостяка” без сценарію“.
Кохання Микити Добриніна та Даші Квіткової

Найромантичніше шоу країни – “Холостяк”, навколо якого так багато хайпу та пліток. Хтось стверджує, що все по сценарію, хтось обурюється тим, що 25 жінок змагаються за серце одного чоловіка, а хтось з захопленням дивиться кожний випуск в очікуванні хеппі-енду. І що б там не казали, але справжнє кохання можна знайти будь-де, і навіть, на шоу.

Так сталось у одного з холостяків Микити Добриніна (@nikitadobrynin). Крім того, що він відомий ведучий на телебаченні, то ще й блогер з майже 600 тис. підписників. У своєму блозі Микита активно пише про своє життя та подорожі. Його обраниця – переможниця шоу “Холостяк” Даша Квіткова (@kvittkova), яка є блогеркою та дизайнеркою бренду одягу. Вона розповідає 804 тис. підписникам про своє життя, моду та подорожі. Блоги цієї пари – як продовження шоу, але по-справжньому і без сценаріїв.

Ще на початку знайомства дівчина здалась Микиті нещирою, але згодом у них відбулось найромантичніше побачення проекту.

“З тобою я насправді щасливий”, – написав Микита після закінчення проекту.

Ця історія кохання продовжується. Зараз вони активно готуються до весілля, адже Микита ще кілька місяців тому зробив своїй обраниці пропозицію руки та серця на острові Балі. Справжню пропозицію. Без телекамер. Але з телефоном, бо все ж таки  блогери =) 

“Бандюган якийсь – подумала я і закохалась”.
Інста-родина Стужуків

“З першого погляду ми не сподобались одне одному. Я йому здалась маленькою, а він мені нагадував фізрука (якщо хтось дивився цей серіал). Бандюган якийсь”. І тим не менш, вже скоро Софія та Дмитро гуляли Оболонською набережною – і з того часу не розлучались.  

Софія Стужук (@sofia_stuzhuk) – одна з найпопулярніших та найсуперечливіших блогерок Інстаграму. На неї підписано майже 3 млн людей, які захоплюються і водночас критикують дівчину. А все тому, що вона пропагує нетрадиційні методи лікування, домашні пологи та виступає проти вакцинації. Нещодавно вона сколихнула мережу відео процесу народження третьої доньки.

У жінки троє чудових дітей і турботливий чоловік Дмитро (@stuzhuk_dmitriy). Він має свій бізнес та веде блог для 758 тисячної аудиторії. Парі можна тільки позаздрити, адже Софія часто пише пости на тему ідеальних стосунків. Навіть на пологах чоловік завжди був поруч зі своєю дружиною та підтримув її.
Вони і дотепер разом займаються спортом, а спільні тренування можна побачити на їхніх Інстаграм-сторінках.

Суспільство

До кінця 2024 року в Україні запустять Реєстр порушень міжнародного гуманітарного права

Опубліковано

Створення реєстру має на меті електронну базу даних, що містить інформацію про порушення норм міжнародного гуманітарного права під час збройної агресії проти України. Ця ініціатива спрямована на притягнення до відповідальності осіб, винніх у цих порушеннях.

Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Зараз Мінреінтеграції працює над запуском реєстру порушень міжнародного гуманітарного права.

Михайло Латинський каже, що створення реєстру має на меті формування електронної бази даних про порушення міжнародного гуманітарного права під час збройної агресії проти України з боку рф.

Читати також: Переселенка із Сєвєродонецька відкрила сучасну клініку в Києві, де працюють тільки ВПО 

Початок роботи системи планується вже цього року. Також було повідомлено, що Мінреінтеграції спільно з громадським сектором розробило проєкт Стратегії відновлення державної влади та реінтеграції населення на деокупованих територіях України з наданням поділу наслідків тимчасової окупації.

Як відомо, Рада ООН з прав людини продовжила ще на один рік мандат Незалежної міжнародної комісії з розслідування порушень в Україні. Комісія була створена у 2022 році для розслідування всіх ймовірних порушень та утисків прав людини та порушень міжнародного гуманітарного права, а також пов’язаних із ними злочинів у контексті агресії Російської Федерації проти України. 

Нагадаємо, що в “Київ Мілітарі Хаб” відкрили безоплатний спортзал для реабілізації ветеранів.

Також ми повідомляли, як скористатися мультишерингом документів у застосунку “Дія”.

Фото: з вільних мереж

Читати далі

Суспільство

Книга “Дім для дома” Вікторії Амеліної зʼявилась в аудіоформаті

Опубліковано

Абук додали аудіоверсію “Дім для Дома” Вікторії Амеліної.

Про це повідомляють на сайті додатку.

Про книгу

Це щемка історія про пошуки дому, розказана пуделем на ім’я Домінік. Історія старого полковника та кількох поколінь жінок, яких зачіпають усі значущі події ХХ століття – від Голодомору до Скнилівської трагедії.

Всі кошти від реалізації передадуть сім’ї Вікторії.

Прослухати книгу можна тут.

Читати також: УКУ анонсував навчальний курс для ветеранів про перші кроки в ІТ

Про Вікторію Амеліну

Вікторія Амеліна – українська письменниця, авторка романів “Синдром листопаду, або Homo Compatiens”, “Дім для Дома” та книжок для дітей. Була волонтеркою, громадською діячкою. Від початку російсько-української війни здійснювала волонтерські поїздки на деокуповані території Україні.

Також ми повідомляли, що переселенка із Сєвєродонецька відкрила сучасну клініку в Києві, де працюють тільки ВПО.

Фото: ВСЛ

Читати далі

Суспільство

Рідні загиблого капітана втілили його мрію

Опубліковано

На його честь було названо корабль, а доньки в памʼять про нього заснували та розвивають ферму у рідному місті.

Капітан І рангу Юрій Олефіренко хотів займатися власним сільським господарством. А коли у 2014 росія напала на Україну, став на захист Батьківщини та віддав за неї своє життя у битві за Маріуполь… Після загибелі капітана його ім’я присвоїли десантному кораблю, який від початку повномасштабної війни давав відсіч окупантам!

Історія Юрія Олефіренко

Капітан І рангу Юрій Олефіренко був командиром 73-го морського центру спецпризначення. Коли у 2014 росія напала на Україну, він вже 1,5 року як був на пенсії, але повернувся.

“Я кажу: “Куди ти йдеш”?” Я йду за рідну країну, за Україну, за український народ”, – розповідає дружина героя.

16 січня 2015 Юрій давав відсіч навалі окупантів під Маріуполем та отримав тяжкі поранення. Він закрив собою та врятував трьох бійців, однак сам загинув…Посмертно Юрія нагородили відзнакою “Народний герой України”. А на його честь назвали флагман українського флоту – десантний корабель “Юрій Олефіренко”.

Фермерська справа – на честь батька

Після загибелі капітана родині виділили земельну ділянку на ведення сільського господарства. І його доньки вирішили втілити його давню мрію та відкрити власну ферму.

“Десь у цих краях працювала бабуся, тому що вона була передовою дояркою. Ія знаю, що ще маленьким хлопчиком він прибігав туди, до неї. Він був людиною ерудованою, дуже розвиненою, знав багато мов, але не боявся такої роботи: він брав і орав город”, – ділиться Олеся Олефіренка, донька Юрія.

Через рік в Ольги було вже 50 телят, і, здавалося, на ферму чекає велике майбутне. Та через рік ресурсів на її утримання почало не вистачати і ферма припинила своє існування.

Читати також: Саша Махов. Історія журналіста і воїна з Луганська

Подолання кризи

Однак рік тому завдяки конкурсу #Варто “РобитИ” Оля отримала можливість відродити справу. А рідні підтримали та допомогли їй почати з нуля.

Зараз на фермі Олефіренків вже 28 свиней та 45 поросят – завдяки гранту справа рухається вперед. Родина покращує умови утримання та планує збільшити поголівʼя худоби. Справа, про яку мріяв капітан, продовжує жити та розвиватись завдяки його донькам.

Нагадаємо, що переселенка із Сєвєродонецька відкрила сучасну клініку в Києві, де працюють тільки ВПО.

Також ми повідомляли, що в “Київ Мілітарі Хаб” відкрили безоплатний спортзал для реабілізації ветеранів

Читати далі