Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

В Україні оголошують грантовий конкурс на підтримку громадського сектору в умовах війни

Опубліковано

Фонд Східна Європа (ФСЄ) оголошують грантовий конкурс для громадських організацій, які надають життєво важливі послуги людям, що постраждали від війни.

Про це повідомляють на сайті ФСЄ.

Про конкурс

Програма «Разом ми – Шелтер» реалізується ФСЄ за підтримки Гуманітарного фонду для України та спрямована на підвищення спроможності українських громадських організацій, які надають життєво важливі послуги людям, які постраждали від війни.

«Місія Фонду Східна Європа – трансформувати Україну в державу, яка служить людям та їх захищає», – кажуть організатори.

Для кого

Грантовий конкурс розрахований на організації громадянського суспільства (ОГС), а саме: благодійні організації, громадські об’єднання, які зареєстровані як юридичні особи в Україні та мають статус неприбуткової організації.

Читайте також: В Україні запустили платформу для співпраці українських та світових креативних агенцій під час війни

Звертайємо увагу, що конкурс діє лише в таких регіонах: Дніпропетровська, Київська, Львівська, Харківська та Херсонська області.

До розгляду не прийматимуть заявок від суб’єктів підприємницької діяльності (враховуючи юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), органів державної влади, місцевого самоврядування, політичних партій, а також релігійних організацій. 

Умови

Діяльність у межах проєктів може здійснюватися за такими напрямками:

  • Виконання ремонтних робіт у тимчасових прихистках, де проживають внутрішньо переміщені особи, з метою покращення житлових умов ВПО.
  • Закупівля побутової техніки та меблів для прихистків (на суму, яка не перевищує 30% від загального бюджету).
  • Інформування громадськості про хід реалізації проєкту та про потреби бенефіціарів.

Критерії відбору

Зазначається, що усі заявки, подані на конкурс, розглядатиме та оцінюватиме незалежна комісія експертів, на основі таких критеріїв оцінювання:

  • відповідність запропонованої діяльності пріоритетам програми;
  • розуміння потреб бенефіціарів;
  • можливість охопити значну кількість бенефіціарів;
  • попередній досвід проведення аналогічної або схожої діяльності;
  • спроможність впроваджувати проєкт у визначених географічних районах у поточних умовах та мати відповідні спеціальні знання та фахівців для реалізації проєкту (керівник проєкту, фінансовий спеціаліст / бухгалтер (досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку не менше двох років) та інші фахівці відповідно до потреб проєкту).

Читайте також: МОМ оголошує грантовий конкурс для організацій, що працюють з ветеранами

Фінансування

Максимальний бюджет одного проєкту – 1 100 000 грн. Мінімальний бюджет проєкту – 900 000 грн.

Тривалість проєктів: від 3 до 5 місяців.

Як взяти участь

Для участі у програмі заявникам потрібно подати заповнені:

  • аплікаційну форму Shelter;
  • бюджет проєкту Shelter;
  • лист підтримки від органу місцевої влади;
  • лист підтримки від керівництва прихистку та установи, на балансі якої перебуває прихисток.

Шаблони форм можна знайти на сайті фонду.

Заповнені заявки разом із бюджетом та листами підтримки мають бути надіслані на пошту shelter@eef.org.ua. Прохання вказувати в темі листа «Заявка на конкурс грантів для облаштування прихистків для ВПО».

Дедлайн

Заявки прийматимуть до 2 квітня 2023 року включно. Початок реалізації проєктів очікується орієнтовно 20 травня 2023 р..

Нагадаємо, Український фонд стартапів (УФС) запустив грантову програму для інноваційних проєктів, які наближають нашу перемогу.

Крім того, уряд Німеччини компенсує українським ММСП (мікро-, малі та середні підприємства) 30% вартості інвестиційних проєктів.

Фото: pixabay.com

Можливості

В УКУ оголосили конкурс на стипендію для абітурієнтів-магістрів: як подати свою кандидатуру

Опубліковано

Інститут лідерства та управління УКУ разом зі спільнотою випускників 2023-2024 років оголошують конкурс на стипендію для найвмотивованішого абітурієнта на навчання на магістерській програмі з управління неприбутковими організаціями.

Про це повідомляє “Грант”

“Стипендія від випускників “За стійку візію відновлення України” може бути присуджена вступнику/вступниці, який/яка, завдяки своїй майбутній дипломній роботі та активній діяльності, має на меті спричинитися до розвитку власної організації та втілити реальні вимірні зміни у відновлення України”, – йдеться у повідомленні.

Який розмір стипендії

Стипендія покриває 35 % вартості навчання, сума — 67 500 грн. Повна вартість навчання — 195 000 грн.

Читайте також: Українці відкрили рекордну кількість ФОПів у першому кварталі

Повна сума стипендії розподіляється на 3 семестри та призначається на 1 семестр. За умови успішного навчання (сума балів за іспити та заліки 1 семестру повинна бути не нижчою 85 балів, усі завдання мають бути виконані в зазначені реченці та складені іспити й заліки, відповідно до дат академічного календаря УКУ), стипендія може бути продовжена на 2 та 3 семестр.

Що для цього потрібно

  • заповнити аплікаційну форму за посиланням
  • підготувати мотиваційне відео на тему: “Чому мені важливо навчатися на програмі і яку ідею я хочу втілити для відновлення України”;
  • пройти співбесіду з випускниками.

    Конкурс триває до 19 травня 2024 року включно. Результати будуть оголошені в прямому ефірі на FB сторінці Інституту лідерства та управління.

    Нагадаємо, Німеччина запускає нову грантову програму для українського бізнесу.

    Фото: УКУ

      Читати далі

      Можливості

      Німеччина запускає нову грантову програму для українського бізнесу

      Опубліковано

      Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) розпочинає нову грантову програму для українського бізнесу, розмір Гранта на екомодернізацію – до 1 млн євро.

      Про це повідомляє Міндовкілля.

      “До участі запрошують підприємства, які хочуть реалізувати проєкти з екомодернізації власного виробництва. А також відповідні проєкти, реалізацію яких було розпочато до цього, але зупинено з об’єктивних причин, та якщо підприємства не мають можливості завершити їх власним коштом”, – йдеться у повідомленні.

      Зазначається, що грантова підтримка передбачатиме співфінансування декількох проєктів з впровадження бізнесом найкращих доступних технологій та методів управління – у розмірі до 1 млн євро на кожен проєкт. Прийняття документів для конкурсного відбору вже розпочато.

      Читайте також: Українським технологічним стартапам пропонують грант на 50 000 дол

      Серед ключових вимог: проєкт має стосуватись установок, які підпадають під сферу дії та мають проєктну продуктивність відповідно до Європейської Директиви 2010/75/ЄС (Додаток І).

      Крім цього, підприємство та його потужності мають бути розташовані на території України, окрім тимчасово окупованих територій та територій, де проходять активні бойові дії.

      “А також за умови відсутності співпраці з країною-агресором та компаніями, що зареєстровані або діють на території країни-агресора, компаніями з санкційних списків ЄС, США чи України”, – додали в міністерстві.

      Очікується, що грантова програма Німеччини заохотить український бізнес до екомодернізації ще до повноцінного запуску в Україні реформи зменшення та контролю промислового забруднення.

      З умовами участі у програмі можна ознайомитися за посиланням.

      Нагадаємо, 52 ветерани отримають гранти на розвиток бізнесу.

      Фото: Грант

      Читати далі

      Можливості

      Українським технологічним стартапам пропонують грант на 50 000 дол

      Опубліковано

      Український фону стартапів (УФС) і Wester NIS Enterprise Fund (WNISEF) раді оголосити про початок Грантової програми підтримки українських технологічних компаній. Ініціатива спрямована на активний розвиток інновацій, економічне підсилення країни та підвищення глобальної конкурентоспроможності українських проєктів.

      Про це повідомляє УФС.

      Про програму

      У рамках програми планується виділити загальну суму 2.5 мільйони доларів США на підтримку перспективних українських компаній на стадіях pre-seed ta seed. Дана програма підтримки спрямована на обширний спектр індустрій з особливим акцентом на компанії на ранніх стадіях розвитку.

      Пріоритетні напрями:

      • AR/VR;
      • Big data;
      • Блокчейн;
      • Кібербезпека;
      • Освітні технології;
      • Спосіб життя;
      • Енергетика та екологія;
      • Fintech/Legaltech;
      • eGovernment;
      • Охорона здоров’я;
      • Медіа та реклама;
      • Роздрібна торгівля;
      • Промисловість;
      • Штучний інтелект;
      • Біотехнології;
      • Агротехнології.

      Читати також: 52 ветерани отримають гранти на розвиток бізнесу

      Деталі гранту

      Програма надасть можливість отримати грант до 25 000 доларів США для проєктів на стадії Pre-seed та до 50 000 дола США – на стадії Seed. Свого часу схожою можливістю скористалися такі стартапи як Esper Bionies, Upswot, Finmap, Mate Academy, Harmix, а сьогодні ці компанії відомі у всьому світі.

      Орієнтовно планується профінансувати 74 команди, з яких: на стадії pre-seed з загальною сумою до 25 000 доларів США – 48; на стадії seed з загальною сумою до 50 000 доларів США – 26.

      Дедлайн програми: до 31 грудня 2025 року.

      Нагадаємо, що українці відкрили рекордну кількість ФОПів у першому кварталі.

      Також ми повідомляли, що Норвегія збільшила підтримку України на 600 млн доларів.

      Фото: Wnisef

      Читати далі

       РЕКЛАМА:

      Шопочитати

      Суспільство2 дні тому

      «Усе життя я жила з дискомфортом від того, що зі мною щось не так. Тепер мені стало легше»: історія Тоні, яка в 41 дізналася, що в неї аутизм

      «Сьогодні день мого камінг-ауту. У мене аутизм», — написала одного дня Тоня на своїй сторінці...

      Суспільство3 тижні тому

      «Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

      «Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

      Суспільство4 тижні тому

      Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

      Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

      Суспільство4 тижні тому

      «Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

      У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

      РЕКЛАМА: