Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Яке місто України чекає на тебе в новому році

Опубліковано

0%

Почнемо із найважливішого: ви взагалі полюбляєте подорожувати?

Окей, а яким містам надаєте перевагу – великим чи малим?

Ідеальна подорож для вас – з ким?

Для вас головне у новому місті – це…

У новому місті ви, як правило, пересуваєтесь…

Скільки днів ви готові витратити на нове місто (без урахування часу на дорогу)?

Що може зіпсувати вашу подорож?

Під час подорожі ви намагаєтесь економити чи не відмовляєте своїм бажанням?

Що ви привезете додому після мандрівки?

Ви б ризикнули поїхати до міста, яке складно назвати туристичним?

У новому місті ви надасте перевагу гучному та людному бару чи затишній кав'ярні?

Окей, а для чого вам взагалі потрібні подорожі?

Яке місто України чекає на тебе в новому році
Кам’янець-Подільський або Луцьк

Здається, ви однаково комфортно почуваєтеся як у великих містах, так і в невеликих містечках. Відпочинок для вас – це спроба відновитися та отримати нові емоції, аби повернутися додому з новими силами. Спробуйте цієї зими відвідати Кам’янець-Подільський або Луцьк. Обидва міста точно вразять вас своєю історією, допоможуть абстрагуватися від гамірливого мегаполісу та відчути повільний, розмірений ритм життя. Крім того, це чудові варіанти для дводенного відпочинку. За цей час ви встигнете не поспішаючи відвідати ключові туристичні місця, головні місцеві заклади та просто погуляти містом. І Луцьк, і Кам’янець-Подільський – доволі бюджетні міста для подорожі, тож вам не доведеться довго відкладати на поїздку чи якось обмежувати себе.
Чернівці або Ужгород

Неквапливі, спокійні, затишні та комфортні міста. Ідеальний варіант для тих, хто прагне розміреного відпочинку без зайвого галасу. Водночас Чернівці та Ужгород – це неймовірна історія, привітні містяни та чудовий сервіс. Обидва міста підходять як для мандрівки з родиною, так і для подорожі з друзями, коханою людиною чи навіть наодинці. Ідеально провести в цих містах від 2 до 3 днів.
Яремче або Мукачево

Вражаюча українська природа, атмосфера різдвяних свят та спокій. Ці міста – ідеальний варіант для тих, хто прагне бодай на кілька днів відпочити від мегаполісу, постійного поспіху та буденних проблем. А ще це найбільш універсальний та гнучкий варіант для подорожі: обирайте будь-яку компанію, будь-яку тривалість та будь-який бюджет. Тут ви почуватиметесь комфортно, незалежно від програми на день.
Львів або Одеса

Хм, схоже, ви надаєте перевагу великим містам із купою закладів та чималим переліком туристичних маршрутів. Залишається обрати: різдвяний Львів чи бурхлива Одеса. Зважайте, що обидва міста можуть «здивувати» вас неочікуваною погодою. Так, наприклад, сніжний день в Одесі цілком може змінитися на дощ із «плюсовою» температурою. І так, навіть узимку. Та попри це у Львові та Одесі кожен знайде для себе щось особливе – десятки музеїв, архітектурних пам’яток та галерей. А ще ці міста – справжня знахідка для поціновувачів гастрономічного туризму. Сюди ідеально їхати бодай на 2-3 дні, адже встигнути подивитися на все за добу – просто нереально. Думаєте брати квитки на 4-5 днів? Жодних хвилювань, сумувати в Одесі та Львові точно не вийде.
Харків чи Полтава

У чомусь дуже схожі, але водночас різні й навіть контрастні міста. Ідеально підходять для маленької зимової подорожі, якщо ви втомилися щоразу їхати до Львова чи блукати вулицями Києва. І Харків, і Полтава – це міста з цікавезною історією та красивою архітектурою. Радимо залишитися тут хоча б на 2-3 дні. За цей час цілком реально пройтися головними туристичними маршрутами та просто відпочити від повсякденної метушні. Компанія – будь-яка, навіть наодинці ви знайдете, чим зайнятися та на що подивитися.
Дніпро чи Рівне

Ці міста несправедливо залишаються поза «туристичною» увагою під час зимових свят. І абсолютно даремно! Дніпро та Рівне стане чудовим варіантом для тих, хто не готовий до надмірного спокою маленьких містечок, але водночас прагне уникнути завеликої кількості туристів та багатолюдних натовпів. Саме «нетуристичність» міст дозволить вам якомога точніше відчути їхній вайб, дослідити місцеву історію та створити для себе дійсно затишний відпочинок.

Поділіться своїми результатами:

Суспільство

Стало відомо, скільки сімей отримали кредити на житло за програмою “єОселя”

Опубліковано

9 757 родин отримали кредити на суму понад 15,2 млрд грн у рамках урядової програми єОселя з моменту її старту. За минулий тиждень видано 264 кредити на загальну суму 467 млн грн.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Серед отримувачів:

● 124 військовослужбовці та силовики;
● 23 педагоги;
● 17 медиків;
● 1 науковець;
● 81 родина без власного житла;
● 9 ВПО;
● 9 ветеранів.

Читайте також: Google запускає додаткову програму грантів для українських стартапів на 10 мільйонів гривень

Про проєкт

єОселя – нова програма доступного кредитування житла, ініційована Президентом України.

Кредитування

  • Пільгова  ставка на весь термін  кредиту —  3%
  • максимальний строк кредиту — 20 років
  • мінімальний початковий внесок — 20%
  • кредитують банки-учасники програми: Ощадбанк, ПриватБанк, Глобус Банк, Укргазбанк, Sky Bank

Нагадаємо, британець українського походження проїде на велосипеді 7 тис. км для допомоги дітям в Україні.

Фото: єОселя

Читати далі

Суспільство

Вільне для вільних: зооволонтерка з Бахмута евакуювала понад 150 собак (ВІДЕО)

Опубліковано

Зооволонтерка Марина Шажко отримала Всеукраїнську зоозахисну премію від UAnimals. Це відзнака для людей, які самовіддано рятують тварин і дбають про них. Інакше про Марину й не скажеш, адже понад 10 років вона разом з подругами рятувала собак Бахмута, потім евакуювала їх на Дніпровщину, а тепер будує притулок з нуля. Як одна собачка змінила життя Марини, евакуацію та мрії на майбутнє, дивіться в новому випуску ШоТам.

“Шістьох, на жаль, ми так і не знайшли. Я про них постійно думаю та згадую. Це біль на все моє життя. Я Шажко Марина, народилася у місті Совєцьк Калінінградської області. Коли мені було пів рочку, ми повернулися на Донеччину. І мама обрала місто Бахмут – тоді він був Артемівськ. Там я вже росла. До 16 років у мене не було тварин. Коли мені було 16 до мене у вікно залетів папуга. Моя бабуся навчила його розмовляти, і він дуже любив говорити “Марішка, вчи уроки!” Після папуги був котик, а потім вже була собака. І з цієї собаки – Бобочка її звали, саме із неї почався мій шлях до зооволонтерства.

Це був 2009 рік, і в нашому місті міська влада боролася з безхатніми тваринами, шляхом кривавих відстрілів. Ми знали, що кожного понеділка та четверга, їздить машина, і люди, які у ній, вбивають місцевих тварин. Кожен понеділок і четвер, коли їздила така машина, я прокидалася о 4 ранку та дивилася, якщо ця машина буде їхати, то я буду бігти на вулицю і рятувати нашу Бобочку”, – згадує Марина.

Одного понеділка Марина таки врятувала собаку та забрала її додому. А у 2011 році жінка створила притулок для тварин “Лада”. Коли у 2014 році почалися обстріли, були проблеми зі світлом.

Читайте також: Квітуча історія захисника України з Одеси (ВІДЕО)

“Ми знаходилися на території комунального підприємства. Був перевищений ліміт використання електроенергії і світло відключили. Так 3.5 роки ми були без нього. Ми з ліхтарями робили усю роботу: обробляли тварин, лікували їх, годували”, – каже волонтерка.

Щойно Марині з волонтерами вдалося налагодити життя притулку, почалося повномасштабне вторгнення.

“Ще коли був перши приліт, це було 1 серпня, ми почали шукати територію. Наша волонтерка Ольга евакуювала свою родину у Вільне. Я їй зателефонувала і попросила її, щоби вона звернулася до сільського голови з проханням щось знайти тут. Ольга пішла до сільського голови, і він запропонував оцю територію, але оренда території – 15 тисяч гривень. Ми розуміли, що це дуже дорого. Наприкінці серпня був ще один приліт біля нашого майданчика і тоді уламки пролетіли через увесь майданчик і впав у будучку нашої твариночки – собачки Дади. Я для себе зрозуміла, що це знак. Наступного дня я зателефонувала власнику цієї території. Сказала, що ми згодні на 15 тисяч гривень, і ми будемо вивозити тварин, – згадує зооволонтерка.

Дівчата знайшли волонтерів і за один день евакуювали усіх тварин.

“Я виїхала із першою партією тварин, і вже тут на місці, ми їх розташували. Це був дуже важкий день”, – розповідає зооволонтерка Людмила.

“Ми вигрузили усіх собак, то ми видихнули з полегшенням. Бо забрали всіх. У нас зараз більше 200 тварин, це 145 тварин, які ми вивезли з Бахмута, і 60 тварин ми прийняли із зони бойових дій – це Донеччина, Харківщина, Херсонщина. Зараз у нас будується медичний кабінет, для того, щоби ми мали можливість лікувати тваринок. Також у нас в планах є побудувати вигульний майданчик. Після війни я хочу об’їхати кожне місто та кожне селище нашої України”, – підсумовує Марина.

Нагадаємо, у Бразилії подружжя українців створило понад 120 тисяч писанок за 40 років.

Фото: ШоТам!

Читати далі

Суспільство

У Києві запрацював сучасний спортзал для ветеранів та військових: куди звертатися

Опубліковано

У межах простору «Київ Мілітарі Хаб» відкрили сучасний спортзал із реабілітаційними тренажерами для військовослужбовців та ветеранів. Тут вони можуть безкоштовно займатися фізичними вправами.

Про це повідомило Мінреінтеграції.

Комплекс оснащений сучасними реабілітаційними тренажерами, які використовуються для тренувань військових з ампутаціями кінцівок та осіб, які користуються кріслом колісним.

У спортзалі є можливість займатися самостійно або з реабілітологом.

Читайте також: Бійці ЗСУ показали, як розписують писанки на Великдень 2024 під Бахмутом

Безоплатні заняття зі спеціалістом доступні за попереднім записом за номером: 0800-300-633.

Спортзал розташовано у просторі «Київ Мілітарі Хаб» за адресою: вул. Бастіонна, 11.

Нагадаємо, уряд запропонував виробникам дронів пільгові гранти.

Фото: Мінреінтеграції

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство6 днів тому

«Усе життя я жила з дискомфортом від того, що зі мною щось не так. Тепер мені стало легше»: історія Тоні, яка в 41 дізналася, що в неї аутизм

«Сьогодні день мого камінг-ауту. У мене аутизм», — написала одного дня Тоня на своїй сторінці...

Суспільство3 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство1 місяць тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство1 місяць тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

РЕКЛАМА: