Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

В Україні презентували платформу NAZOVNI, що допоможе виробникам експортувати товари

Опубліковано

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба представив цифрову платформу NAZOVNI, що допоможе збільшити український експорт та інвестиції.

Про це повідомили у пресслужбі МЗС.

Платформу презентували під час конференції послів «Дипломатія 30. Стратегія сильної держави» в Гуті 21 грудня. Вона доступна за посиланням.

Зазначається, що українські дипломати протягом 2021 року допомогли більше ніж 200 компаніям почати продавати свою продукцію за кордон.

Читайте такожЗамість шрамів – круте тату. Як київська тату-майстриня допомагає жертвам насилля забути про болюче минуле

«За цей рік дипломати допомогли понад 200-м українським компаніям розпочати експорт чи роботу за кордоном. 81 група українських товарів з’явилася в 21 країні світу. Сьогодні ми виводимо підтримку експортерів на новий рівень із новим цифровим продуктом Nazovni», – цитує його виступ пресслужба міністерства.

За словами Кулеби, нова платформа допоможе виробникам отримувати підтримку дипломатів, щоб почати експортувати.

«Це новий рівень взаємодії держави та бізнесу. Українські компанії зможуть всього у декілька кліків отримати послуги МЗС та 131 дипломатичної установи України для просування товарів і послуг за кордоном», – сказав міністр.

За його очікуваннями, платформа також дозволить бачити конкретний внесок дипломатичних установ у просування українського експорту.

«Спроби окремих креативних посольств говорити, що в нас зріс товарообіг із країною Х і це завдяки нам – тому що насправді це необов’язково, на жаль, відбувається завдяки посольствам – вони всі залишаються в минулому», – зазначив він.

Читайте такожПодарунки, які допомагають. Топ ідей від українського соціального бізнесу

Як пояснив очільник МЗС, платформа пропонувати бізнесу особистого менеджера з числа співробітників посольства в потенційній країні експорту, який допоможе обрати відповідну модель роботи з урахуванням місцевої специфіки та розробить спільний план дій.

«Що нам потрібно від бізнесу? Можливість виробляти товар, продукт, бажання його експортувати і готовність змінюватися під потреби експорту. На жаль, такого масового явища, як український експортер, ще не існує. Нам потрібно створити клас українського експортера, і система Nazovni дозволить нам це зробити», – вважає Кулеба.

Цифрова платформа наразі працює в тестовому режимі. Як повідомляють у Міністерстві, портал буде вдосконалюватися на основі відгуків.

Нагадаємо, українські кондитери експортуватимуть продукцію в Саудівську Аравію.

Фото: mfa.gov.ua.

Економіка

“Створено захисниками”: перезапустили бренд ветеранів-підприємців

Опубліковано

Міністерство ветеранів перезапустило бренд “Створено захисниками” з метою просування продукції, створеної ветеранами-підприємцями, та сприяння розвитку їхнього бізнесу.

Про це повідомляє Мінветеранів.

Про бренд

Міністерство у справах ветеранів вирішило оживити ініціативу після довгого періоду зупинки. Підходи до участі у проекті стали значно простішими, завдяки оновленню умов та документів. Зараз в проекті задіяно 15 учасників, з яких за останній місяць 10 отримали право маркування “Створено захисниками”.

Читати також: В Україні запрацював проєкт з безоплатної вакцинації та чипування тварин

Міністерство активно працює над розширенням масштабів проекту та запрошує всіх ветеранів-виробників подати заявки для отримання права використовувати цей бренд.

Детальніше про те, як це зробити, можна дізнатися за посиланням.

Продукцію “Створено захисниками” вже продають у торгових мережах “Сільпо”, “Новус” та “Ашан”.

Зазначимо також, що оновлений бренд збираються інтегрувати у проєкт “Зроблено в Україні”, і вже розробляють спільну концепцію.

Нагадаємо, що на Пейзажній алеї знесли незаконну “церкву-МАФ” УПЦ МП.

Фото: Мінветеранів

Читати далі

Економіка

Український технологічний стартап отримав грант від USAID

Опубліковано

Державний секретар США Ентоні Блінкен оголосив, що українсько-американський стартап Esper Bionics отримає грант у розмірі $150 тисяч від USAID.

Про це повідамляє Укрінформ з посиланням на пресреліз організації.

“Сьогодні державний секретар США Ентоні Блінкен оголосив, що програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Конкурентоспроможна економіка України” надасть ґрант у сумі 150 тис. доларів компанії Esper Bionics, яка виготовляє інноваційні роботизовані протези для українських ветеранів і тих людей у всьому світі, що мають особливості кінцівок”, — заявили в USAID.

Цей ґрант надасть Esper Bionics можливість створити 20 нових робочих місць, збільшити обсяг продажів на 2 мільйони доларів упродовж наступного року та залучити додаткові інвестиції у розмірі 2 мільйони доларів.

Читати також: Жінки, які заснували стартапи у сфері технологій можуть отримати грант: як взяти участь

Про компанію

Esper Bionics — інженерно-технічна компанія, яка з 2019 року виробляє біонічні протези та отримала численні нагороди. Головний офіс компанії знаходиться в Нью-Йорку, а інженерні та виробничі підрозділи — в Києві.

Компанія розробляє роботизовані протези, включаючи перший у світі робопротез руки, що використовує штучний інтелект і хмарні технології.

У травні 2022 року Esper Bionics запустила програму “Esper для України”, яка допомагає українським ветеранам отримати протези рук Esper Hand за зниженою ціною, а також підтримує пацієнтів під час протезування та використання протезів.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» допомагає українським компаніям створювати нові робочі місця, підвищувати кваліфікацію працівників та виходити на західні ринки, що сприяє зростанню продажів та експорту.

Нагадаємо, що UAnimals випустили колекцію одягу з тваринами захисників з Азовсталі.

Фото: Esper Bionics




Читати далі

Економіка

Понад 300 млн євро на посилення ППО. Данія передала Україні нову допомогу

Опубліковано

Данія передає Україні новий пакет військової допомоги на 750 млн євро. Кошти спрямують на зміцнення української ППО й артилерії. Уряд поінформував Раду із зовнішньої політики про новий пакет пожертвувань Україні на суму 5,6 млрд крон (750 млн євро).

Про це повідомляє Міноборони Данії.

Як зазначає Міноборони Данії, 2,4 млрд данських крон (321 млн євро) зарезервовано для ППО. Частина коштів також піде на безоплатну передачу Україні літаків F-16. Міністр закордонних справ Ларс Лекке Расмуссен заявив, що в рамках пакета уряд також виділяє додаткові кошти для безпосереднього інвестування в українську оборонну промисловість.

Читайте також: Україна отримала 40 “швидких” від Кореї

Крім цього Україна отримає снаряди, протитанкові міни, а сам пакет допомоги став уже 18-м за рахунком. Троельс Лунд Поульсен сказав, що ситуація в Україні дуже серйозна.

«Немає сумнівів у тому, що українці потребують постійної та масової підтримки союзників. Цим пакетом ми посилаємо недвозначний сигнал як Україні, так і зовнішньому світу. Ми вносимо обидві пожертви зараз і готові масштабно і довгостроково інвестувати в українську оборонну промисловість. Їхня боротьба за свободу, як і раніше, залишається нашою боротьбою», – додав міністр.

Нагадаємо, в Україні за перший квартал з’явилося дев’ять індустріальних парків.

Фото: З відкритих джерел

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 дні тому

Мріє, щоб про складанку у світі знали, як про LEGO. Як підприємиця з Львівщини 6 років розвиває власний бренд

Колись дядько Юлії сказав їй, що нею обов’язково всі пишатимуться. Жінка довго шукала себе, пробувала...

Суспільство5 днів тому

«Я співаю руками»: як перекладачка жестової мови Уляна Шумило розвиває музичний інклюзив

Вона однією з перших почала перекладати українські пісні жестовою мовою. Найпершими її «ручними каверами» стали...

Суспільство1 тиждень тому

Школа — це не тільки уроки! Це вчителі, які разом зі своїми учнями розвивають малі громади

Їхні учні отримують високі оцінки за сортування сміття, знімають документальні ролики про рідне село та...

Можливості1 тиждень тому

«Хліб був як делікатес»: ця пекарня з Чернігова однією з перших запрацювала після деокупації області. Відновитися допоміг грант

Пекарня «Flavor bakery» майже «однолітка» маленької Соні. Їм обом 2,5 роки. Дівчинка ледь не щодня...

РЕКЛАМА: