Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
Розвиваючі відео для дітей українською Розвиваючі відео для дітей українською

Суспільство

ТОП-12 YouTube-каналів українською з пізнавальними відео для дітей

Опубліковано

Усе найкраще – дітям! Якщо не знаєте, як урізноманітнити навчання своєї дитини і заохотити її розвиватися – обов’язково читайте цю підбірку відео для дітей. Розповідаємо про маловідомі і популярні, для наймолодших і найстарших, навчальні і розважальні, а головне – YouTube-канали.

Для найменших:

Мультики UA

Ютуб-канал для найменших діток від 6 місяців. В добірці представлено короткі мультики про автомобілі, транспорт, пасажирів, пригоди на дорогах і окремі елементи (шлагбаум, переправу, рейки). Всі відео озвучено українською, завдяки чому дітлахи пізнають світ рідною мовою.  

Нові відео з’являються тричі на тиждень і допомагають вчити кольори, цифри, абетку і геометричні фігури. В окремих плейлистах зібрано мультики за тематикою, що спрощує пошук і дозволяє не перемикати щоразу після закінчення. В окремі дні є онлайн-трансляції. До кожного відео подано короткий опис, що допоможе батькам попередньо ознайомитися зі змістом.

Канал функціонує з 2014 року, аудиторія – 129 тисяч підписників.

Садочок ТБ

Дитячий розважальний ютуб-канал з українськими мультфільмами і передачами. На каналі є невеликі уроки з Винтиком (літачком), який в цікавій формі розповідає про довкілля. Є випуски про овочі, ягоди, тварин, комах, кольори і.т.д. Відео тривають не довше 5 хвилин і візуально насичені яскравими барвами.

Окремим списком відтворення подано дитячі казки про тварин, які озвучують засновники каналу. Цікавим контентом також є «Конструктор» – покроковий 3D мультфільм для дітей про те, як зібрати машину, яка може перевозити вантаж.

Канал створено у 2015 році і він налічує 1,31 тисячу підписників.

Дитинство TV

Популярний канал для дітей віком від 2-х до 8-ми років. Тут представлено казки для малят, українські дитячі пісні, колискові, колядки та щедрівки, родини пальчиків українською.

Команда перекладає світові хіти з іноземних мов, створює власні колискові та модернізує класичні дитячі пісні. Відео мають 3D-анімацію та графіку, від якої важко відірватися. До кожного відео подано короткий опис про зміст.

Канал створено у 2014 році. Зараз він налічує близько 174 тисяч підписників.

Для дітей молодшого шкільного віку:

Казкарик

Творець каналу сам створює нові українські мультфільми тривалістю від 1 до 10 хвилин. На каналі небагато відео – лише 11, однак вони дуже популярні серед аудиторії. Окремим відео автор каналу детально показує, як створювався один з мультфільмів, що дає змогу зазирнути в залаштунки роботи.

Читайте також: Якщо вдома не сидиться. ТОП-12 віртуальних екскурсій Україною

Серійний мультфільм «Тракторець молодець» подано окремо українською і російською мовами. Окремим списком відтворення подано музику до мультфільмів – колискову для найменших, веснянку «Вийди, вийди, Сонечко» і пісню про синього трактора.

Канал створено у 2016 році і він налічує 163 тисячі підписників.

https://www.youtube.com/watch?v=iKyyJLa5zfk

З любов’ю до дітей – Дитячі пісні

На каналі представлено розвиваючі мультфільми, дитячі пісні, цікаві абетки, руханки, відео і казки для дітей. Мета каналу – навчити дітей добра.

Цей дитячий канал, мабуть, один з найпопулярніших на просторах українського ютуба. Тут діти можуть вчити кольори, читати по складах і рахувати.

Вся інформація тут зручно поділена по списках відтворення. Окремо є мультфільми про машинки, «Пригоди Трайка», нові пісні, «Літній Дощик – дитячі пісеньки і мультики» тощо. Всі відео прикрашені яскравою анімацією.

До кожної пісні в описі відео подано текст, завдяки чому діти можуть підспівувати і вивчати слова на пам’ять.

Канал створено у 2011 році, кількість підписників – 739 тисяч.

Нова школа

На цьому каналі зібрано навчальні відео для дітей з різних шкільних предметів, які допомагають дітям засвоїти матеріал у цікавій формі. Першочергово канал був розрахований лише для першокласників, однак зараз тут є уроки для дітей від 1 по 11 клас.

Цей канал допоможе дітям у засвоєнні шкільної програми. До кожного відео є опис того, про що розповідатимуть в уроці. Однак, для того, щоб переглянути відео повністю, необхідно перейти за посиланням на сайт.

Канал створено у 2016 році, кількість підписників на каналі для першокласників – 29 тисяч.  

https://www.youtube.com/watch?v=4_nO70z8gd0

Для дітей середнього шкільного віку:

ДОБРОДІЙ DOBRODIY

Автор каналу – лідер гурту От-Вінта Юрій Журавель вчить дітей як створювати мультфільм, вчитися малювати, грати на музичних інструментах, майструвати корисні речі, стріляти з лука і багато іншого.

Тут автор транслює український якісний контент, спрямований на патріотичний розвиток діток. Окремим списком відтворення на каналі є уроки добрих справ, де Добродій показує, як робити сніжинки, Сніговика, свисток з дерева, як малювати писанку тощо.

Канал створено у 2014 році, він налічує 14,6 тисяч користувачів.

Наука для дітей

Новий канал, створений освітнім центром Stem Cell. На каналі транслюються різноманітні відео безпечних творчих експериментів, які можна проводити вдома. Наприклад, тут є відео для дітей з покроковою інструкцією, як зробити багато піни своїми руками, зібрати кубік Рубіка, як зробити не ньютонівську рідину вдома.

Окремим списком відтворення подано цікаві головоломки для дітей, які допомагають розвивати мислення та фантазію. Вкінці відео подано спосіб вирішення головоломки.

Канал створено у 2020 році і має поки не дуже багато підписників.

Книга-мандрівка. Україна

Цей канал – перший в Україні мультсеріал, який не має жодних аналогів. Він створений на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна». Події серіалу розвиваються в українських містах, а герої – всесвітньо відомі українці, які, на жаль, не дуже знані в нас на батьківщині.

Відео поділені по сезонах, окремо є список відтворення «Коронавірус», де розміщено відео про лікарів, про те, як добросусідство може спинити вірус, про те, як уповільнити епідемію і інформація, яка може врятувати життя.

Канал створено у 2018 році і він налічує 35,6 тисяч підписників.

Для підлітків:

Alpha Centauri Ukraine

Цей канал створено у 2017 році ентузіастами, які займаються перекладом західних наукових роликів на українську мову. Проєкт популяризує науку і розвиває мислення. Тут представлено відео про космос, гравітаційні хвилі, телескопи, місії NASA, астероїди тощо.

На жаль, поки що відео короткі і не такі детальні, однак канал має своїх поціновувачів. На каналі майже 12 тисяч підписників. 

360 Наука

Канал, де представлено біографії вчених, відео з дослідження космосу, астрономії, у роликах є пояснення цікавих фактів і відповіді на популярні запитання. Тут є відео про те, що відбувається у Бермудському трикутнику, про Фалеса Мілетського та інші.

Читайте також: Про життя, бізнес, секс та творчість: 9 українських подкастів на будь-який смак

Канал створено у 2016 році і має більше трьох тисяч підписників.

Довколаботаніка

Творець каналу – кандидат біологічних наук Олексій Коваленко. На своєму ютуб-каналі він відкриває глядачам цікавий світ ботаніки. Розповідає про динозаврів, різних невідомих тварин, робить огляди музеїв, розповідає про вчених тощо.

Всі відео супроводжує цікавими і маловідомими фактами. Канал створено у 2015 році. кількість підписників – пам’ять  тисяч. 

Суспільство

До Пущі-Водиці ходитиме екскурсійний трамвай-кафе

Опубліковано

Екскурсійний трамвай-кафе, що ходить до Пущі-Водиці, планує відновити свою діяльність з 18 травня.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці “Екскурсії на трамваї по Києву”.

Про екскурсію

Перша запланована екскурсія отримала назву “Таємниці Пущі-Водиці” і її програма була розроблена на основі матеріалів відомого історика Олександра Анісімова.

Учасники екскурсії матимуть можливість відвідати перший у Києві пивоварний завод, урочище Кинь-Ґрусть та мавзолей-усипальницю, спроектовану архітектором Городецьким.

Серед варіантів програм для прогулянок до Пущі-Водиці також доступна програма під назвою “Трамваї на курорт”. Щодо екскурсій по Києву, можна обрати із таких варіантів, як “Вечірній трамвай”, “Від конки до трамваю” та “Не звичні історії на тролейбусі”. Кожна з цих програм обіцяє захоплюючі враження та цікаві відкриття для учасників.

Екскурсії тривають від однієї до трьох годин. Вартість місця в екскурсійному кафе-трамваї становить від 400 гривень. Забронювати місця можна на сайті.

Читати також: 800 мешканців громади тепер знають, як врятувати життя. На Житомирщині жінки за грант заснували освітній проєкт

Про вагон

Вагон-кафе був споруджений у 1992 році, і в 2007-му році він пройшов ремонт за кошти та зусилля “любителів транспорту” та працівників депо.

Проте, в березні 2023 року на сторінці екскурсійної агенції було оприлюднено повідомлення про загрозу зникнення трамвай-кафе. З початком воєнного стану екскурсійному трамваю було заборонено курсувати до Пущі-Водиці, незважаючи на те, що рух регулярних трамвайних маршрутів до цієї місцевості був відновлений в травні 2022 року.

Нагадаємо, що сумчанин переміг у міжнародному конкурсі шрифтів.

Також ми повідомляли, що анонсували створення навчальної програми по розмінуванню для жінок.

Читати далі

Суспільство

В Україні була створена колекція прикрас з уламків літака “Мрія”

Опубліковано

Український виробник ювелірних виробів, бренд karpenko jewelry, представив обмежену колекцію прикрас під назвою “оМРІЯна помста”. Ці прикраси створені для натхнення найбільшого українського літака “Мрія”, який був знищений окупантами в лютому 2022 року.

фото: karpenko jewelry

Про це повідомляє сайт бренду.

Про колекцію

У колекцію включені дві брошки: одна у формі турбіни, а інша – у формі літака “Мрія”. Брошка “Літак” відтворює один з найбільш впізнаваних ракурсів “Мрії”, який був видно на всіх земних презентаціях та зафіксований на численних символічних фотографіях по всьому світу. Брошка “Турбіна” віддана унікальній особливості цього гігантського літака – шість двигунів, які робили його найпотужнішим цивільним транспортним літаком у світі.

фото: karpenko jewelry

Читати також: Фільм Алана Бадоєва “Довга доба” зʼявився на Netflix

Кожна прикраса містить уламок фюзеляжу зруйнованої “Мрії”. Їх для створення прикрас передала з власного архіву військовослужбовиця, парамедик Галина Алмазова. Разом зі своїм підрозділом вона витримала в Гостомелі найстрашніші дні атаки на аеропорт, евакуюючи поранених.

фото: karpenko jewelry

Мета випуску колекції благодійна. Весь прибуток з продажу прикрас спрямують на збір на засоби посилення технічної розвідки для Головного управління розвідки України.

фото: karpenko jewelry

Кількість прикрас у колекції “оМРІЯна помста” обмежена наявною кількістю уламків літака. Наприклад, випущено 225 брошок “Літак”, відповідно до номерів на фюзеляжі “Мрії”. Щодо брошок “Турбіна”, їх виготовлено не більше 1 тисячи штук.

Придбати прикраси можна на офіційному сайті бренду karpenko jewelry.

Нагадаємо, що анонсували створення навчальної програми по розмінуванню для жінок.

Також ми повідомляли, що українці відкрили рекордну кількість ФОПів у першому кварталі.

Фото: karpenko jewelry

Читати далі

Суспільство

Мати загиблого пілота стала капеланкою

Опубліковано

Мати полеглого пілота й героя України Степана Тарабалки вступила до лав військових капеланів, аби підтримувати українське військо!

Пані Світлана після загибелі сина у 2022 на гроші, компенсовані державою, відкрила реабілітаційний центр для захисників, а разом з цим відчула, що після загибелі сина Бог по-особливому торкнувся її серця.

Історія пані Світлани

“У такий складний час хочеться донести того світла, яке Бог дає мені, для служіння іншим”, – каже жінка.

Наталя Тарабалка – мати Героя України льотчика Степана Тарабалки з Коломийщини. Її Степан був одним з пілотів, яких за майстерність прозвали “Привидами Києва”. Він загинув над Житомиром 13 березня 2022 року з переважаючими силами окупантів.

На гроші, які їй компенсувала держава, Наталя у 2023 році відкрила оздоровчий центр для військових. А разом з цим відчула: після загибелі сина Бог по-особливому торкувся її серця.

Читати також: Фільм Алана Бадоєва “Довга доба” зʼявився на Netflix

Маючи духовний досвід, пані Наталя вирішила долучитися до українського війська як капеланка.

“Отримавши певну базу знань з капеланства, я хочу бути потрібною, корисною не тільки для родин, а й ветеранів, для військових”, – каже Світлана.

Пані Наталя вже отримала шеврон капеланки та приєдналася до лав військових священників.

Нагадаємо, що 52 ветерани отримають гранти на розвиток бізнесу.

Читати далі
Продовжити в браузері
Щоб встановити натисни Додати на Початковий екран
Додати на Початковий екран
Встановити
Встановлення майже не використовує пам’ять і забезпечує швидкий спосіб доступу до цієї програми.
Встановити
Update Contents
ШоТам Ми хотіли б показувати вам сповіщення про останні новини та оновлення
Відхилити
Дозволити сповіщення