Економіка і бізнес
В Україні розпочали будівництво маршрутного елеватора
Компанія «Кусто Агро» будує маршрутний елеватор в Жмеринці на Вінниччині, повідомила пресслужба агровиробника.
З його введенням в дію компанія матиме змогу відправляти 54 вагони в порт — це дозволить швидше розвантажувати елеватор, підвищити оборотність власних вагонів та швидше виконувати контракти.
«У компанії проблема — немаршрутні елеватори, тому кількість сировини, яку вивозили в середині і наприкінці осені була низькою. Перевагу отримали великі агрокомпанії, які мають маршрутні елеватори і можливість формувати маршрутні відправки», – зазначила перший заступник генерального директора «Кусто Трейдинг і Логістика» Олена Бескупська.
У пресслужбі зазначають, що оскільки земельний банк компанії виріс, кількість продукції збільшилася, стає тим більше важливим дотримуватись правильної оборотності, щоб чітко розділяти ризики.
Читайте також: В Україні розробили мобільний додаток для аграріїв
Історія компанії
“Кусто Агро” є частиною міжнародного холдингу Kusto Group, заснованого наприкінці 90-х років. Історія компанії почалася з гірничо-видобувної галузі і на сьогодні включає в себе проекти у нафтовій промисловості, енергетиці, девелоперській діяльності, виробництві будівельних матеріалів та сільському господарстві.
Kusto Group реалізує проєкти в Україні, Казахстані, Росії, В’єтнамі, Китаї, Туреччині та Грузії. “Кусто Агро” була заснована для побудови вертикально-інтегрованої компанії в аграрній галузі України.
Економіка і бізнес
У Лос-Анджелесі почав роботу новий формат закладу — магазин заморожених страв Multicook із фастфудом MultiBar. Ідею реалізував Володимир Матвійчук, співвласник популярної мережі «Галя Балувана».
Про це пише Forbes Україна.
Що пропонують
Меню MultiBar включає український борщ, супи, салати та напої. У Multicook продають заморожені страви, які можна розігріти вдома. Цей формат поєднує швидкість обслуговування з традиційною українською кухнею.
«Виручка закладу на 50% залежить від продажів із Multicook, ще 50% — від фастфуду MultiBar, — розповідає Володимир Матвійчук. — Українці частіше обирають заморожені страви, а американці — фастфуд».
Читати також: Ветеран зі Львівщини започаткував власне виробництво бойових дронів
Масштаби й амбіції
Заклад площею 120 кв. м демонструє високий інтерес з обох сторін — як серед місцевих жителів, так і діаспори. Володимир Матвійчук планує масштабувати бізнес і до кінця 2025 року відкрити 150 таких закладів за кордоном. Усі майбутні Multicook працюватимуть у парі з MultiBar.
Фото: надане Володимиром Матвійчуком.
Коментарі
Економіка і бізнес
Литва цього тижня надішле Україні 4500 дронів загальною вартістю 5 мільйонів євро.
Про це повідомила міністерка оборони Литви Довіле Шакалієне у своєму X (твіттер).
Деталі допомоги
«Рада повідомити, що цього тижня Литва відправляє Україні 4500 дронів вартістю 5 мільйонів євро», — написала міністерка.
Читати також: Норвегія передасть Україні 2 мільярди євро — найбільшу в історії країни військову допомогу
Шакалієне також розповіла про зміни у процедурі передачі допомоги. За її словами, уряд Литви затвердив прискорений механізм передачі державних активів.
Нагадаємо, що Міжнародний валютний фонд передав Україні 1,1 мільярда доларів.
Фото: Freepik.
Коментарі
Економіка і бізнес
Забезпечення резервного живлення для всіх світлофорів столиці стало пріоритетним завданням. Це критично важливо для безпеки дорожнього руху в Києві.
Про це повідомляє КМДА.
У столиці працюють 737 світлофорних об’єктів. У 2024 році встановлено 267 шаф безперебійного живлення, що забезпечили резервне живлення для 327 світлофорів. На складі залишаються ще 142 шафи, готові до встановлення.
Проте для повного покриття потрібно ще 268 таких пристроїв.
Нагадаємо, що в Україні побудують ТЕЦ на паливі з відходів.
Фото: Freepik.
Коментарі