Суспільство
60-річна українка стала найкрасивішою бабусею світу
Їй от-от виповниться 60, вона має 12-річного онука, але сама зовсім не схожа на бабусю. Ця приваблива жінка – володарка титулів Найкрасивіша бабуся світу та Ms. Transcontinental Classic. Конкурси відбувалися у Болгарії та США. Там українка Світлана Гасс спричинила справжній фурор.
Вона народилася в Одесі, отримала фах модельєра-конструктора та фінансиста. Згодом вийшла заміж і народила дитину. На жаль, чоловік Світлани помер рано: на той момент їхній доньці було лише 11 років, а в Україні панувала економічна криза 90-х, передає 1+1.
Тоді жінці довелося піти у торгівлю та самій почати розвивати бізнес. Ще через кілька років Світлана відкрила салон краси: мріяла, щоб українські жінки доглядали за собою так, як це роблять за кордоном. Зараз вона регулярно влаштовує в своєму закладі безкоштовні дні для пенсіонерів.
Читайте також: Українська пенсіонерка знімається для глянцю і викладає уроки баяну
Увесь цей час Світлана Гасс не лише багато працювала, а й займалася спортом – бігом, плаванням у морі та фітнесом. Не зупинилася й коли стала бабусею!
А нещодавно в життя Світлани несподівано прийшла популярність. Її донька крадькома записала маму на міжнародний конкурс краси для бабусь. Світлана не лише перемогла усіх конкуренток: її помітили представники Америки та запросили на конкурс до Атланти на Ms. Transcontinental Classic. 60-річна українка і там стала першою.
Також Світлана Гасс потрапила до Книги рекордів України як модель поважного віку. Та попри усі свої досягнення – на пенсію вона не збирається. Зараз Світлана їздить на фотосесії по всьому світу, розповідає жінкам, як доглядає за собою та хоче запевнити усіх: життя після 50 лише починається.
Суспільство
Основні напрямки роботи нового офісу
- Зелена відбудова України:
Відновлення соціальної інфраструктури за допомогою чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі та вітрові турбіни. - Розслідування екологічних злочинів війни:
Вивчення наслідків російської агресії для довкілля та підтримка екологічного активізму в Україні. - Ядерна безпека:
Моніторинг ризиків навколо атомних електростанцій України, особливо окупованої Запорізької АЕС.
Коментарі
Суспільство
Основні освітні галузі
- Мовно-літературна;
- Математична;
- Природнича;
- Соціальна і здоровʼязбережувальна;
- Громадянська та історична;
- Технологічна;
- Інформатична;
- Мистецька;
- Фізична культура.
Викладання громадянської освіти
- Інтеграція в курс історії України:
У 6 класі — в інтегрований курс історії, у 7 класі — в курс історії України. Це потрібно відобразити у навчальній програмі закладу освіти, затвердженій педагогічною радою. Детальні питання громадянської освіти, які можна інтегрувати, наведені в Додатку 7.1 до рекомендацій. - Впровадження окремого курсу у другому семестрі:
Відповідно до Типової освітньої програми, навчальні предмети та курси з навантаженням 0,5 години на тиждень можуть викладатися впродовж одного семестру. Модельна програма на стадії розроблення.
Коментарі