Суспільство
ЗСУ видовищно спалили російський «Бук-M3» (ВІДЕО)
Українські воїни-артилеристи знищили російський зенітно-ракетний комплекс «Бук-М3».
Відео з ефектними кадрами детонації опублікували на фейсбук-сторінці 44-ї окремої артилерійської бригади імені Гетьмана Данила Апостола.
На кадрах видно, що ЗРК «Бук-М3» росіяни намагалися сховати неподалік лісосмуги. Втім аеророзвідка українських військових виявила комплекс і по ньому завдали удару.
Відзначимо, що російський комплекс протиповітряної оборони середньої дальності «Бук-M3» призначений для боротьби з маневровими аеродинамічними цілями, тактичними балістичними, крилатими, авіаційними ракетами та іншими повітряними цілями. Був прийнятий на озброєння армії країни-агресорки у 2016 році.
Читайте також: «Відкривайте, Карпати приїхали». Як об’єднати локальних виробників? Досвід крафтової мануфактури To Ta Torba
Окрім «Бук-M3», наші воїни також розгромили вогневу позицію та склад з боєприпасами окупантів.
Про 44 ОАБр
44-та окрема артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола — військове з’єднання, сформоване після початку російської агресії, восени 2014 року. Бригада вела бої на Бахмутці, під Дебальцевим і названа на честь гетьмана Данила Апостола — Гетьмана Війська Запорозького, голови Гетьманщини на Лівобережній Україні у XVIII столітті.
Нагадаємо, українські артилеристи виявили ворожу БМП та вантажівку «Камаз» окупантів і завдали влучних ударів, знищивши техніку росіян.
Також ми розповідали, як миколаївські десантники з Javelin розгромили російський танк Т-90 «Прорив».
Фото: facebook.com/44art.br.
Суспільство
Львівська асоціація велосипедистів представила онлайн-мапу місць для паркування велосипедів, яка вже налічує 330 локацій. Більшість паркувальних точок обладнані 2-5 стійками, проте є й масштабніші варіанти — понад десять стійок, а також поодинокі конструкції.
Про це повідомляє Львівська асоціація велосипедистів.
Кожна П-подібна стійка дозволяє надійно закріпити рами двох велосипедів за умови правильного монтажу з інтервалами.
Найбільша кількість велопарковок розташована в історичному центрі Львова та на прилеглих вулицях. Також активно облаштовані вулиці Хмельницького та Бандери після їхньої реконструкції. Натомість на Пекарській жодної стійки наразі немає через незавершені роботи за проєктом.
Читати також: Відновлення міст: в Україні розробили єдиний каталог будівельних матеріалів та компаній
Мапа охоплює усі доступні для львів’ян велопарковки, включно зі встановленими приватними бізнесами. Водночас реальна кількість місць може бути більшою, оскільки не всі райони Львова були повністю обстежені, а конструкції, що не дозволяють безпечно фіксувати велосипед, до переліку не ввійшли.
Подивитися карту можна тут.
Нагадаємо, що українці за жовтень додали у Вікіпедію понад 30 тисяч фото культурних пам’яток.
Фото: Freepik.
Коментарі
Суспільство
Куди приносити речі
- контакти: Київ, Шарлай Русана, +380509078957;
- маленькі посилки: поштомат №7863;
- середні посилки: НП №337;
- вантажні посилки: НП №5.
Коментарі