Суспільство
ЗСУ передали 80 двигунів до танків, арештованих у межах кримінального провадження
За ініціативи правоохоронних органів Збройним Силам України передали двигуни до танків та інше обладнання до військової техніки.
Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.
Зазначається, що за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора під час досудового розслідування у кримінальному провадженні викрито схему, за якою окремі особи намагалися продати військове майно невідомого походження Міністерству оборони України.
Під час розслідування слідчі отримали інформацію про можливе місце зберігання цього майна та провели санкціонований обшук складського приміщення у Житомирі. Там виявили та вилучили 80 двигунів до танків, зокрема і до танків Т-72, та інше обладнання до військової техніки.
Читайте також: Війна – не час для розвитку сіл? Це не так! Досвід громади, що межує з «Придністров’ям»
Власники цього майна намагались довести його законне походження, надавши копії документів, однак під час розслідування їхню версію спростували.
На виявлені двигуни та військове обладнання наклали арешт та передали на відповідальне зберігання до Державного підприємства «Житомирський бронетанковий завод».
Зважаючи на те, що на території України діє воєнний стан, для оборони територіальної цілісності України та протистоянню рф ініційовано процедуру примусового відчуження вилученого майна на користь Збройних Сил України.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Головним слідчим управління Нацполіції України за оперативного супроводу Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області.
Нагадаємо, розвідники ГУР МО отримали «Валькірію» від благодійників.
Також ми розповідали, як розвідники ГУР отримали літаки-бомбери від волонтерів за 19,2 млн гривень.
Фото: Офіс Генпрокурора.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі