Суспільство
Запустили міжнародний екопроєкт «Насіння для України», щоб допомогти аграріям
У світі запустили глобальний екопроєкт Seeds for Ukraine (Насіння для України), що допоможе забезпечити приватні господарства та громади в Україні насінням для посівної.
Про це повідомила депутатка Київради фракції Євгенія Кулеба.
Проект реалізується спільно з МЗС України, Kyiv School of Economics, Нова Пошта та компанією Метод Бюро.
Читайте також: Хочете наблизити перемогу – йдіть на роботу. Пояснює економіст
Ідея проєкту в тому, щоб надавати громадам України і окремим людям насіння базових культур. А Українці усе засадять і зберуть фантастичний врожай.
Насіння команда отримує як гуманітарну допомогу.
Відомо, що МЗС України також долучилося як партнер до ініціативи Seeds For Ukraine. Уже відреагували бізнеси і громади Канади та Нідерландів. Обіцяють долучитися Німеччина, Велика Британія, Швейцарія.
Чому проєкт важливий?
Відомо, що російська агресія пошкодила ланцюги постачання в Україні, ускладнила потрапляння насіння до приватних господарств та вплинула на роботу фермерів, які тепер змушені працювати під загрозою у багатьох районах нашої держави. Агресивна війна завдала шкоди не лише глобальній продовольчій безпеці та експортному постачанню сільськогосподарської продукції, але і поставила перед значними викликами місцеві громади в Україні.
«Насіння для України» закликає агрокомпанії, фермерські господарства, громади та бізнес надсилати насіння для підтримки домогосподарств в Україні.
Читайте також: Тренуємо 700+ людей щотижня. Як засновник FAST Федір Сердюк навчає Сили оборони першої допомоги
Одними із перших солідарність з українським народом через підтримку ініціативи висловили громадяни та бізнес Канади.
Спільно з командою ініціативи «Сади Перемоги» допомога від іноземних партнерів буде розподілятися безпосередньо між громадами, що постраждали від війни.
Як долучитися?
Команда проекту закликає громади, фермерів та агрокомпанії з країн ЄС, Великої Британії та Канади надсилати допомогу у вигляді сертифікованого насіння для приватного використання.
Докладніше інформація про ініціативу та способи допомоги доступна на сайті: seeds.kse.ua.
Щоб долучитися до команди проєкту також можна писати у приватні повідомлення у фейсбуці одному із ініціаторів Володимиру Кадигробу.
Нагадаємо, Литва допоможе Україні з експортом зернових.
Як ми повідомляли раніше, запорізькі фермери в бронежилетах розпочали посівну.
Фото: facebook.com/UkraineMFA.
Коментарі