Технології
Замбія і Колумбія впровадять застосунки на основі Дії
Африканська країна Замбія та південноамериканська Колумбія створюють застосунки на основі українського мобільного додатку «Дія».
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Дії за результатами конференції «Diia in DC: презентація цифрових досягнень України» у Вашингтоні. Конференція відбувалася за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Загалом команда Мінцифри веде перемовити щодо експорту Дії у 10 країн світу.
«Дія йде на інші континенти. Команда Мінцифри веде переговори щодо експорту Дії з 10 країнами, кілька з яких підтримує USAID. І вже маємо результати — розглядаємо партнерство із Замбією та Колумбією», — йдеться у повідомленні.
Під час конференції у Вашингтоні глава USAID Саманта Павер заявила, що раніше Україна була досі відома як житниця світу, яка експортує пшеницю і кукурудзу в ближні і далекі країни. Тепер Україна стає відомою завдяки новому продукту.
Читайте також: «Чоловіча» справа? Верстатам байдуже на стать. Як я власноруч створила успішний бізнес із лазерної та фрезерної порізки
«Мінцифри працює над тим, щоб Дія стала інструментом відкритого джерела, який доступний іншим країнам для розвитку їхньої цивільної інфраструктури. І інші країни, включно з такими лідерами управління, як Естонія, переймають цей досвід, адаптують його під себе, будують щось подібне до Дії у себе», — зазначила Павер.
Про Дію
Дія — мобільний застосунок і вебпортал, розроблений Мінцифри у 2019 році. Застосунок дає змогу зберігати водійське посвідчення, внутрішній і закордонний паспорти й інші документи в смартфоні, а також передавати їхні копії. Через «Дію» можна отримати такі державні послуги як єМалятко, зареєструвати бізнес і ФОП онлайн, сплачувати податки й подавати декларації, підписувати будь-які документи, змінювати місце реєстрації тощо. До 2024 року планується перевести 100 % державних послуг у Дію.
Нагадаємо, Естонія стала першою іноземною державою, яка запустила застосунок mRiik на базі Дії, розробленого Міністерством цифрової трансформації.
Також нещодавно у Дії з’явилася нова послуга з обміну та відновлення посвідчення водія.
Фото: facebook.com/diia.gov.ua.
Технології
Співпраця з Meta
Довідка про компанію
Коментарі
Технології
Що відомо про Spectator М-1М?
- висота польоту — до 3600 м;
- максимальна швидкість — 120 км/год;
- операційна швидкість — 70 км/год;
- час у повітрі — понад дві години;
- дальність польоту — до 150 км;
- передача відеоінформації — у цифровому кодованому вигляді.
Коментарі
Технології
Навіщо це потрібно?
- покращити наявні сервіси;
- визначити, що змінити насамперед;
- оптимізувати процес запуску нових послуг.
Коментарі