Суспільство
Захисники ЦСО «А» СБУ показали новорічну роботу операторів дронів-камікадзе (ВІДЕО)
Українські воїни зареєстрували успішні результати своєї діяльності, де використовували дрони-камікадзе, надсилаючи «вибухові подарунки» противнику на полі бою.
Про це повідомляє телеграм-канал Служби безпеки України.
«Наші спецпризначенці з новими силами б’ють росіян на полі бою і замість привітань надсилають їм “вибухові подарунки”. Перший цьогорічний звіт роботи операторів дронів-камікадзе вийшов дуже вдалим», — йдеться у повідомленні.
Читайте також: 10 проривів ЗСУ, що здивували світ — рейтинг від Центру дослідження армій
Відзначимо, що Служба безпеки України є спецуповноваженим органом України у сфері контррозвідувальної діяльності. Метою контррозвідувальної діяльності є попередження, своєчасне виявлення і запобігання зовнішніх і внутрішніх загроз безпеки України, припинення розвідувальних, терористичних та інших протиправних посягань спеціальних служб іноземних держав.
Найбільш гучні спецоперації СБУ
19 жовтня 2023 року снайпер СБУ встановив новий світовий рекорд, ліквідувавши окупанта на відстані 3,8 км.
13 вересня, в тимчасово окупованому Севастополі відбулася атака на судноремонтний завод ім. С. Орджонікідзе, під час якої було пошкоджено два кораблі чорноморського флоту рф. Унаслідок цієї операції ЗСУ вперше знищили підводний човен росіян, підтвердив Генштаб.
У серпні 2023 року поблизу села Оленівка на мисі Тарханкут в тимчасово окупованому Криму, за даними ГУР, також було знищено російський комплекс С-400 «Тріумф».
17 липня 2023 року бійці СБУ за допомогою морських дронів вдруге вразили Кримський міст. Ця спецоперація серйозно порушила роботу 19-кілометрового мосту та змінила уявлення про непереможність росії. Після цього росіяни більше не переправляють військову техніку Кримським мостом, а тягнуть її поромами.
Уперше СБУ атакувала Кримський міст 8 жовтня 2022 року. Тоді мосту стався вибух і рух був перекритий через зруйновану частину дорожнього полотна.
1 грудня СБУ влаштувала росіянам залізничну «Чорнобаївку»: у бурятії вибухнув потяг з паливом.
Фото: скриншот із відео.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі