Суспільство
З’явилося видання про українську культуру англійською мовою
Журнал The Ukrainian: life and culture – англійською мовою про українську культуру – почали видавати для аудиторій всередині України і за її межами. Про це повідомила антропологиня Світлана Одинець у Facebook.
“Друзі в Україні, моя душа радіє як природа у травні: нарешті, нарешті є чудовий, професійно зроблений журнал про українську культуру для аудиторій всередині України і за її межами, англійською, який можна показувати і рекламувати світові, який ми часто підозрюємо у заниженому інтересі до України. «Світ» нами цікавиться, просто не завжди під рукою є готовий продукт, який можна представити на підтримку свого патріотизму. Але потроху продукт з’являється”, – йдеться у дописі .
Читайте також: Книга української письменниці отримала “золото” міжнародної премії
За словами пані Одинець, видання The Ukrainian: life and culture – про модерну українську музику, живопис, кінематограф, скульптуру, еміграцію. Антропологиня наголошує, тексти написані фахівцями і експертами живою англійською мовою.
Видання не має жодного гранту, і видається виключно на гроші передплатників. Передплачувати можна електронну версію і звичайну. Оформити підписку можна за посиланням.
Нагадаємо, медіапроєкт Ukraїner представив нову книгу-альбом про експедиції Україною.
Суспільство
Марина Кондратенко
керівниця ГО «Жінки Лебединщини»
Зрозуміла, що хочу та маю бути корисною
Не уявляла, що таке проєкти, донори та грантові заявки
Здоров’я жінок у селі часто залишається поза увагою
Сусідка не могла піти до гінеколога через проблеми з ногами
Стереотип «ідеш до гінеколога — з тобою щось не так»
Хочемо, аби кожна жінка мала доступ до якісної медицини
Кожна має право на гідне життя і можливість бути почутою
Коментарі
Суспільство
Мобільний аптечний пункт запрацював у Макарівській громаді. 10 січня послугами аптеки могли скористатися жителі селища Кодра та сіл Забуяння і Королівка.
Про це повідомив селищний голова Макарова Вадим Токар.
Особливості роботи аптечного пункту
Жителі громади зможуть купити в мобільній аптеці рецептурні та безрецептурні лікарські засоби. Також у пункті працює програма реімбурсації «Доступні ліки».
Ліки в машині зберігають та перевозять із дотриманням температурного режиму. Мобільна аптека працює з терміналом для безготівкового розрахунку.
Замовити препарати, уточнити вартість або дізнатися більше про роботу пункту можна за телефоном: +38 067 117 80 36.
Графік роботи мобільної аптеки можна переглянути за посиланням.
Нагадаємо, що в Україні запустили онлайн-платформу державної програми протезування.
Фото обкладинки: телеграм-канал Вадима Токара
Коментарі
Суспільство
Платформу розробило Міністерство соціальної політики разом із Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю. На сайті зібрали всю актуальну інформацію про державну програму протезування.
Про це повідомили у Мінсоцполітики.
Що можна дізнатися на сайті
На платформі розкрили такі теми:
- види засобів реабілітації та як їх отримати;
- можливість отримати компенсацію за самостійно придбаний виріб;
- ремонт та обслуговування.
«Відтепер кожен, хто потребує цієї інформації, може знайти на нашому лендінгу покроковий алгоритм дій, аби скористатися державною програмою протезування. Сподіваємося, ця платформа стане корисним інструментом для усіх, хто потребує підтримки», — зазначила міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович.
За даними міністерства, у 2024 році за державною програмою протези отримали 11,5 тисяч українців, а 4,5 тисячі громадян отримали компенсації за засоби реабілітації, які вони придбали самостійно.
Переглянути інформацію на платформі можна за посиланням. Як вказують у відомстві, платформу регулярно оновлюватимуть та доповнюватимуть відповідно до змін у державній програмі та запитів користувачів.
Раніше ми писали про те, як працює перша інклюзивна «Сенсотека» у Львові.
Фото обкладинки: Freepik
Коментарі