Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

Як покращити свою громаду: українську молодь запрошують до участі у проєкті «Соціальні дії молоді та влади»

Опубліковано

ГО «Центр молодіжної політики» запрошує українську молодь, яка прагне покращити свою громаду, до участі у проєкті «Соціальні дії молоді та влади».

Про це повідомили на фейсбук-сторінці ГО «Центр молодіжної політики».

Про проєкт

«Долучившись до нашого проєкту, ти разом зі своєю командою отримаєш практичні знання щодо основ молодіжної політики, комунікацій, адвокаційних кампаній та підходу GESI – Gender Equality and Social Inclusion (Гендерна рівність та соціальна інклюзія)», – кажуть організатори.

У межах проєкту об’єднають представників залучених громад у форматі дводенного форуму, після чого на кожну з громад чекатиме адвокаційна кампанія, що підвищить обізнаність та зацікавленість жителів громади щодо захисту прав вразливих груп населення.

«У підсумку, ми разом спробуємо вирішити поточні проблеми, прислуховуючись до думки і бачення мешканців та впроваджуючи спільні ініціативи», – додали у ГО.

Для кого

Для участі у проєкті шукають молоді команди, з поміж молодіжних рад, молодіжних команд з різних громад України, які складаються з 8-10 молодих учасників.

Також, до реєстрації запрошуються представники органів місцевого самоврядування у співпраці з місцевою молоддю, молодіжною радою тощо. Проєкт передбачатиме активну співпрацю місцевої влади та молоді, тому дуже вітаються спільні заявки до участі у проєкті.

Читайте також: Українок запрошують на онлайн-тренінг «Грантова підтримка бізнесу ветеранок і членкинь ветеранських родин»

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь потрібно до 17 вересня 2023 року заповнити гугл-форму.

Нагадаємо, в Україні 18 вересня проведуть онлайн-тренінг «Як повести громаду за собою заради змін?» для обміну успішним досвідом з героїнею ШоТам.

Також Synergy Universe за сприяння запускає комплексну освітню бізнес-програму для підприємців.

Фото: unsplash.com.

Можливості

Українські стартапи можуть взяти участь у масштабній конференції у Франції

Опубліковано

16 українських стартапів можуть презентувати свої проєкти на конференції Viva Technology 2025, що відбудеться в Парижі у червні. VivaTech — це одна з найбільших конференцій Європи, яка об’єднує тисячі фахівців, стартапів та інвесторів з усього світу.

Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації.

Цьогоріч конференція відбудеться з 11 до 14 червня в Парижі. Від України на VivaTech відберуть 16 стартапів. Умови для участі:

  • стартап зареєстрований в Україні та позиціонує себе як український бізнес;
  • розвиває технології в Україні;
  • готовий зростати: шукає інвестиції, нових клієнтів та можливості для масштабування.

Читайте також: Aero Bavovna створює систему для перехоплення дронів Shahed (ФОТО)

Взяти участь у відборі можна до 30 березня включно. Деталі щодо участі та форму для реєстрації можна знайти за посиланням.

Національний стенд України на Viva Technology 2025 організовує Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство закордонних справ України, Посольство України у Французькій Республіці, Український фонд стартапів, Асоціація IT Ukraine спільно з La French Tech Kyiv, Nazovni та Seeds of Bravery.

Нагадаємо, що компанія МХП проведе безплатний хакатон для студентів: як долучитися.

Фото обкладинки: сайт Viva Technology

Читати далі

Можливості

Компанія МХП проведе безплатний хакатон для студентів: як долучитися

Опубліковано

Компанія МХП організовує хакатон для українських студентів технічних спеціальностей у сферах механіки, автоматизації та енергетики. Зареєструвати команди можна до 31 березня 2025 року.

Про це повідомили в МХП.

Хто може долучитися

Узяти участь в хакатоні можуть студенти таких спеціальностей:

  • прикладна механіка,
  • галузеве машинобудування,
  • електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
  • енергетичне машинобудування;
  • теплоенергетика;
  • автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка;
  • інформаційно-вимірювальні технології;
  • агроінженерія або суміжні.

Долучитися можуть команди з 4-10 студентів одного закладу освіти. Разом зі студентами до команди може ввійти один викладач у ролі наставника.

Учасники отримають практичний досвід роботи з бізнес-кейсами, менторську підтримку від експертів та можливість працевлаштування в МХП.

Читайте також: Київська команда виграла на масштабному хакатоні від NASA

Етапи хакатону

З 1 квітня до 11 травня проходитиме онлайн-етап хакатону, під час якого учасники працюватимуть над кейсами та презентуватимуть свої рішення.

З 26 до 30 травня фіналісти в офлайн-форматі допрацьовуватимуть власні проєкти та презентуватимуть результати. Також учасникам цих команд проведуть екскурсії.

Подати заявки можна до 31 березня 2025 року. Реєстрацію відкрили за посиланням.

Команди, що переможуть, отримають призи від МХП. Разом із цим заклад освіти, чия команда здобуде перемогу, отримає спеціальний приз як визнання якісної підготовки майбутніх спеціалістів.

Довідка про МХП

МХП — міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій, яку заснував український бізнесмен Юрій Косюк. Компанія має виробничі потужності у 12 областях України та на Балканах. Загалом вона об’єднує понад 36 тисяч працівників в Україні та за кордоном. Компанія експортує власну продукцію у понад 70 країн світу.

Нагадаємо, що київські студенти та архітектори спроєктують українські села, що пошкодили під час війни

Фото обкладинки: Freepik

Читати далі

Можливості

Skvot запустив безплатний курс із графічного дизайну жестовою мовою

Опубліковано

Онлайн-школа Skvot запустила набір на курс із графічного дизайну жестовою мовою для людей із порушеннями слуху. Навчання розпочнеться 17 березня 2025 року.

Про це повідомили в Skvot.

Програма курсу

Під час навчання учасники зможуть:

  • опанувати Adobe Photoshop та Illustrator;
  • розбрати основи композиції, колористики й типографії;
  • практикуватися на реальних завданнях графічного дизайнера.

Разом із цим студенти зможуть створити своє перше портфоліо, яке допоможе їм знайти роботу в цій сфері.

Формати навчання

Навчання проходитиме у двох форматах. Перший формат містить записані лекції з перекладом жестовою мовою, субтитрами та озвучкою. Студенти виконуватимуть домашні завдання з фідбеком від лекторів, а наприкінці курсу працюватимуть над проєктом для реального клієнта. Також творці курсу передбачили супровід перекладача жестовою мовою. Кількість місць у такому форматі обмежена.

Другий формат містить записані лекції з перекладом жестовою мовою та домашні завдання без фідбеку. Учасникам також надаватимуть супровід перекладача. Кількість місць необмежена.

Читайте також: «Підпільний Стендап» запустив нове шоу про книжки: першим гостем став Макс Кідрук

Лектори курсу

Навчання проводитиме дизайнерка Юлія Замятіна. Вона разом із командою розробила близько 50 айдентик і паковань та має два «срібла» за дизайн на Ukrainian The Very Best Of.

Також лектором став артдиректор Вова Клімик. Він брав участь у проєктах Motherland pride та Carol for charity, що виграли Cannes Lions.

Найкращі студенти зможуть отримати підтримку від Skvot під час пошуку роботи.

Аби долучитися до навчання, необхідно подати заявку за посиланням.

Довідка про онлайн-школу

Skvot — це онлайн-школа популярної культури. У цій школі навчають людей у сферах маркетингу, геймдеві, мистецтві та архітектурі. Представники Skvot створюють курси, подкасти, документальні фільми, а також організовують конференції. Наразі школа випустила понад 23 тисячі студентів.

Торік онлайн-школа запустила перший набір на курс жестовою мовою. Тоді 420 учасників долучилися до курсу «Ретуш фото». Надалі Skvot планує створити подібні курси з ілюстрації та мистецьких напрямків.

Нагадаємо, що радіостанція у США виклала виступ української бандуристки Krutь (ВІДЕО).

Фото обкладинки: Skvot

Читати далі

Шопочитати

Суспільство3 дні тому

Шо там у ШоТам або навіщо інвестувати в добрі новини для українців

На тлі зупинки грантової підтримки від Американської агенції з міжнародного розвитку (USAID) чимало українських медіа...

Суспільство4 дні тому

«Пам’ять у наших руках»: як мама та донька створили кондитерську на честь загиблого батька-військового 

Після загибелі свого чоловіка-військового Михайла киянка Наталя Реуцька не могла змусити себе бодай спробувати спекти...

Культура6 днів тому

Народні співи біля моря. Ці жінки відроджують українські традиції в Одесі

Стереотип про те, що всі в Одесі мають певну «культурну автономність» спростовують одеситки з гурту...

Економіка і бізнес1 тиждень тому

З чоловічого піджака в жіночий: як українка зробила бізнес на переробці старих речей

Поки міжнародні фешн-ритейлери щороку нарощують виробництво, вони дають нове життя одягу українських брендів. Жінки з...