Суспільство
Як змінилися хобі українців під час карантину: дослідження
Команда аналітиків Picodi.com перевірила статистику пошукових запитів в Google і склала рейтинг найпопулярніших занять на час карантину.
Основні висновки
– зменшився інтерес до всіх розваг, які передбачають вихід з дому;
– найбільший інтерес зафіксували до онлайн-курсів (зростання запитів збільшилося на 197% з минулого року);
– незначним зростанням відзначилися читання (6%) і медитація (11%).
Читайте також: Будьте гарними навіть на карантині: 6 брендів домашнього одягу
Рейтинг запитів
Серед пошукових запитів, які розглядали, були найпопулярніші хобі та розваги, такі як кіно, книги, ігри та багато іншого. Аналітики порівняли частоту подібних запитів в березні 2020 з березнем минулого року.
Результати обробки статистичних даних Google показали, що всі розваги, які передбачають вихід з дому, стали менш популярні: театр на 65%, концерти – 54%, танці – 42%, фотографія – 23%. Наразі українці менше цікавляться садівництвом (зменшення популярності на 44%). Хоча в 2017 р Preventive Medicine Reports опублікував метааналіз, який показав, що робота в саду позитивно впливає на фізичний і психічний стан людини, дозволяє знизити симптоми депресії і тривожності.
Найбільший інтерес зафіксували до онлайн-курсів, таких як Coursera, Udemy та ін., – зростання запитів збільшився на 197% з минулого року. Мабуть, невизначеність на ринку праці підштовхнула користувачів інтернету отримати додаткову кваліфікацію.
На другому місці зростання популярності (182%) розташувалися настільні ігри, що підтверджує важливість і цінність сімейного дозвілля. На третьому місці – карткові ігри (зростання інтересу 115% в порівнянні з 2019 роком).
Незначним зростанням відзначилися читання (6%), онлайн-ігри (22%) і фільми (32%). Інтерес до іноземних мов зріс лише на 35%.
Методологія
Рейтинг заснований на порівнянні зміни популярності запитів у пошуковій системі Google в березні 2020 року порівняно з березнем минулого року (на основі архівних даних сервісу Google Trends). Аналізувалися пошукові запити українською і російською.
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі