Суспільство
Як родина з Рубіжного відкрила кафе за 14 днів (ВІДЕО)
У них було 14 днів, щоб запустити кафе у незнайомому місті.
Родина Семиряжків приїхала до Кропивницького з Рубіжного. Євген та Ірина мали три кафе на Луганщині, але війна забрала у них і домівку, і родинний бізнес.
Врятувати нічого не вдалося, тож про перезапуск навіть не думали …доки не почули, що місцевий артпростір шукає рестораторів.
Щоб запустити кафе з нуля, лишалось 2 тижні. Виручили місцеві ресторатори – дали в оренду техніку. Кафе «ЖираFF» до відкриття чепурили усією родиною.
«Донька Ліза, вона хоч і маленька, їй 8 рочків, але вона теж допомагає. Ось що вона змогла зробити: цей плакат з маленьким, коротеньким меню. Вона намалювала його сама», – розповідає співвласник кафе «ЖираFF» Євген Семиряжко.
Конкуренції не боялися, бо впевнені у фірмових рецептах.
«На українському борошні, на українських інгредієнтах, з додаванням оливкової олії – це тісто, ця піца виходять дуже смачно хоч у Рубіжному, хоч у Сєвєродонецьку, хоч у Кропивницькому…», – каже Євген Семиряжко.
Та головне, чим підкорили нове місто, – це фірмові бургери.
«Наші булочки не такі, які можна купити у магазині. Це булочки трошки з солодким смаком, вони додають свого шарму до нашого бургера», – впевнена співвласниця кафе «ЖираFF» Ірина Семиряжко.
«Ми самі робимо котлету, не з фаршу, а з м’яса. Тому наші бургери – це завжди смачно, соковито… Це наша технологія, наш рецепт, який ми вже 4 роки як винайшли, і кожного разу ми отримуємо гарний ефект і смачнючий бургер», – співвласник кафе «ЖираFF» Євген Семиряжко.
Ще одна суперсила «ЖираFFа» – команда з різних куточків України.
«Можна на прикладі нашого колективу сказати, що Україна єдина, бо у нас працюють як місцеві, кропивничани, так і хлопці та дівчата з Донеччини, Луганщини, з Харківщини. Нас з’єднала одна велика проблема – це війна, і одна велика мета – щоб Україна перемогла і всі ми перемогли», – співвласник кафе «ЖираFF» Євген Семиряжко.
Дивіться відео: Лікар-хірург із Маріуполя врятувався із 5-місячним сином і тепер рятує інших
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі