Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Як ресторанам та закладам громадського харчування залишитися на плаву під час локдауну

Партнерський матеріал

Опубліковано

Коронавірус найближчими роками буде тримати бізнес в напрузі, проте існує шлях, який полегшить роботу рестораторів і допоможе уникнути великих збитків. Тепер кожен підприємець, який вже має або тільки відкриває свій заклад харчування, службу замовлення та адресну доставку їжі, не буде витрачати на підготовчому періоді близько 1/3 часу, щоб розробити та оформити меню. Адже завдяки сервісу для створення QR меню та його спеціальному функціоналу меню створюється швидко та просто. Такий підхід дозволяє оформити ресторанне меню, не залучаючи додаткових фахівців, а відтак суттєво зекономить бюджет.

Як працює електронне меню для кафе, ресторанів та барів

Користуючись сервісом, ви додаєте через особовий кабінет страви, напої та кожну позицію оформлюєте на свій смак з урахуванням сучасних трендів та юзабіліті. Це дозволяє створити цілісне, зручне та зрозуміле меню для потенційного клієнта, який вперше, чи вже повторно відвідує ресторан або замовляє їжу.

Читайте також: Бар для відьом та еротичне кафе: шість незвичайних київських закладів

Згідно зі статистичними даними, зручність меню є 3-ю позицією у виборі закладу, який хочеться відвідати знову, поруч із цінами та вибором. Наявність меню на сайті закладу принципово важливе для 3 з 4 клієнтів, тому цей шанс необхідно максимально використовувати для отримання фінансової вигоди: налагодження продажу, збільшення середньої вартості чека, появи позитивних відгуків.

Переваги створення QR меню в ресторан

  1. Не потрібні жодні технічні знання, щоб втілити в реальність красиве, зручне рішення для ознайомлення із переліком страв та напоїв ресторану, а також приймати замовлення на доставку.
  2. Можна змінювати наповнення та ціни в будь-який зручний момент самостійно без участі розробників, оскільки це часто буває необхідно якщо у вас є власний сайт. 
  3. Єдиний ресурс з меню, барвистими світлинами їжі, доставкою та інформацією про ресторан – це повноцінна заміна сайту на замовлення.

Заощадивши – заробив, ця фраза як найкраще описує корисність сервісу Stravopys для ресторатора, а за допомогою онлайн-меню – це тепер реально. Думайте, як ваш потенційний замовник, створюючи сторінки для напоїв, закусок, салатів, основних, перших страв, десертів. 

Актуальний сервіс

Під час карантинних обмежень важко переоцінити онлайн-меню з можливістю оформлення замовлень, адже більшість закладів громадського харчування працюють за попереднім замовленням, на виніс та доставку. Можна самостійно оформити меню, обравши ідеальний дизайн, адмін панель вже приєднана автоматично для відстеження замовлень. Ваші клієнти здатні робити замовлення безпосередньо через меню, а повідомлення про них приходять рестораторам на пошту та в месенджери. Це дозволяє встановити чіткий та оперативний ланцюжок між адміністратором та кухнею, а також оптимізувати роботу штату, адже шеф, су-шеф чи навіть власник бізнесу можуть швидко приймати та обробляти замовлення.

Читайте також: Запрацював мобільний додаток “Статистика в смартфоні”

Ваші клієнти можуть подивитись електронне меню для кафе, ресторанів та барів і оформити замовлення будь-яким зручним способом: через ПК, ноутбук або смартфон. Це означає, що цифрове меню доступно для замовника на роботі, в транспорті чи вдома. Для власника бізнесу сервіс Stravopys – ефективний діалог між створенням візуально зрозумілого меню, можливістю швидко обробляти замовлення та приймати оплату. Тепер через QR меню для ресторанів можна досліджувати перелік страв та напоїв улюбленого закладу не виходячи з дому – і це нова реальність, яка створена для вас.

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство5 днів тому

«Генеалогія доступна кожному». Як дослідити історію свого роду?

Понад 13 років тому в сільській хатині своєї прабабусі Світлана переглядала старі світлини в родинному...

Технології2 тижні тому

«Більше не залежимо від центральної системи електропостачання». Як одесити зробили свої багатоповерхівки автономними

День мешканців багатоквартирного будинку на вулиці Капітана Кузнєцова в Одесі починається зі сходу сонця, яке...

Суспільство3 тижні тому

Як юнак з ДЦП вступив до університету і здійснює свої мрії

Максимові 19 років. Він щойно закінчив перший курс університету — вивчає політологію, бо любить аналізувати...

Суспільство3 тижні тому

Як почати бізнес у місці, яке сховане від світу? Досвід засновниці «Твого райка»

Альона Лагно родом з Канева, за освітою програмістка, живе та працює за фахом у Києві....

РЕКЛАМА: