Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Як ресторанам та закладам громадського харчування залишитися на плаву під час локдауну

Партнерський матеріал

Опубліковано

Коронавірус найближчими роками буде тримати бізнес в напрузі, проте існує шлях, який полегшить роботу рестораторів і допоможе уникнути великих збитків. Тепер кожен підприємець, який вже має або тільки відкриває свій заклад харчування, службу замовлення та адресну доставку їжі, не буде витрачати на підготовчому періоді близько 1/3 часу, щоб розробити та оформити меню. Адже завдяки сервісу для створення QR меню та його спеціальному функціоналу меню створюється швидко та просто. Такий підхід дозволяє оформити ресторанне меню, не залучаючи додаткових фахівців, а відтак суттєво зекономить бюджет.

Як працює електронне меню для кафе, ресторанів та барів

Користуючись сервісом, ви додаєте через особовий кабінет страви, напої та кожну позицію оформлюєте на свій смак з урахуванням сучасних трендів та юзабіліті. Це дозволяє створити цілісне, зручне та зрозуміле меню для потенційного клієнта, який вперше, чи вже повторно відвідує ресторан або замовляє їжу.

Читайте також: Бар для відьом та еротичне кафе: шість незвичайних київських закладів

Згідно зі статистичними даними, зручність меню є 3-ю позицією у виборі закладу, який хочеться відвідати знову, поруч із цінами та вибором. Наявність меню на сайті закладу принципово важливе для 3 з 4 клієнтів, тому цей шанс необхідно максимально використовувати для отримання фінансової вигоди: налагодження продажу, збільшення середньої вартості чека, появи позитивних відгуків.

Переваги створення QR меню в ресторан

  1. Не потрібні жодні технічні знання, щоб втілити в реальність красиве, зручне рішення для ознайомлення із переліком страв та напоїв ресторану, а також приймати замовлення на доставку.
  2. Можна змінювати наповнення та ціни в будь-який зручний момент самостійно без участі розробників, оскільки це часто буває необхідно якщо у вас є власний сайт. 
  3. Єдиний ресурс з меню, барвистими світлинами їжі, доставкою та інформацією про ресторан – це повноцінна заміна сайту на замовлення.

Заощадивши – заробив, ця фраза як найкраще описує корисність сервісу Stravopys для ресторатора, а за допомогою онлайн-меню – це тепер реально. Думайте, як ваш потенційний замовник, створюючи сторінки для напоїв, закусок, салатів, основних, перших страв, десертів. 

Актуальний сервіс

Під час карантинних обмежень важко переоцінити онлайн-меню з можливістю оформлення замовлень, адже більшість закладів громадського харчування працюють за попереднім замовленням, на виніс та доставку. Можна самостійно оформити меню, обравши ідеальний дизайн, адмін панель вже приєднана автоматично для відстеження замовлень. Ваші клієнти здатні робити замовлення безпосередньо через меню, а повідомлення про них приходять рестораторам на пошту та в месенджери. Це дозволяє встановити чіткий та оперативний ланцюжок між адміністратором та кухнею, а також оптимізувати роботу штату, адже шеф, су-шеф чи навіть власник бізнесу можуть швидко приймати та обробляти замовлення.

Читайте також: Запрацював мобільний додаток “Статистика в смартфоні”

Ваші клієнти можуть подивитись електронне меню для кафе, ресторанів та барів і оформити замовлення будь-яким зручним способом: через ПК, ноутбук або смартфон. Це означає, що цифрове меню доступно для замовника на роботі, в транспорті чи вдома. Для власника бізнесу сервіс Stravopys – ефективний діалог між створенням візуально зрозумілого меню, можливістю швидко обробляти замовлення та приймати оплату. Тепер через QR меню для ресторанів можна досліджувати перелік страв та напоїв улюбленого закладу не виходячи з дому – і це нова реальність, яка створена для вас.

Суспільство

У центрі Києва під час ремонту дороги виявили трамвайну колію початку 20 століття (ФОТО)

Опубліковано

Під час дорожніх робіт поблизу Львівської площі в Києві комунальники натрапили на фрагмент трамвайної рейки, яка пролягала тут понад сто років тому.

Про це повідомив активіст Дмитро Перов.

За словами Дмитра, перші згадки про трамвайний рух на сучасній вулиці Січових Стрільців, яка наприкінці 19 століття мала назву Львівська, датуються 1894 роком.

На початку 20 століття цією ділянкою проходили трамвайні маршрути №4 і №20 (до Лук’янівки) та №9, що з’єднував центр із залізничним вокзалом через вулицю Бульварно-Кудрявську.

Читайте також: Студенти з Києва передали «Довженко-Центру» дві німі стрічки, що вважали втраченими (ФОТО)

У цьому ж районі зберігся ще один елемент трамвайної інфраструктури — диспетчерський пункт, зведений у 1982 році за проєктом архітектора Яноша Віга. У 2021 році споруду планували демонтувати, однак завдяки ініціативі підприємця Алєкса Купера її вдалося зберегти.

Нагадаємо, що у Києві вперше за сто років виготовили автентичну цеглу для відбудови історичних будівель.

Фото: фейсбук-сторінка Дмитра Перова

Читати далі

Суспільство

На вокзалі у Києві встановили артоб’єкт «ВОЛЯ», який представляли у Давосі

Опубліковано

На Центральному залізничному вокзалі Києва відкрили скульптуру «Воля» українського художника Олексія Сая. Артоб’єкт виготовили із залишків вітального знака села Любимівка Херсонської області, яке перебувало під тимчасовою окупацією у 2022 році.

Про це повідомили в «Укрзалізниці».

Символізм артоб’єкта

Скульптуру створили у межах співпраці УЗ та PinchukArtCentre. Раніше її демонстрували виключно на міжнародних заходах, зокрема під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Тепер робота доступна для широкої публіки у столиці — на другому поверсі вокзалу біля ескалатора.

«Ця скульптура утворює слово “Воля”, яке несе в собі значення як “свобода”, так і “волевиявлення”. Це подвійне значення захоплює українську душу. Воно відображає те, що свобода не є пасивним станом. Це стан, який може бути досягнутий і підтриманий лише завдяки вольовим зусиллям. Ці два поняття онтологічно переплетені. Свобода вимагає волі до боротьби, терпіння і захисту. Саме через наполегливе волевиявлення свобода стає живою реальністю», — написали в УЗ.

Читайте також: «Внесок у мирне майбутнє»: німецький дизайнер закликав донатити українським медикам

Артдиректор PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф додав, що скульптура «є монументом для всіх українців, який наголошує на нерозривному зв’язку між свободою і волею».

Також скульптура відсилає до роботи «LOVE» американського художника Роберта Індіани, створеної у 1960-х роках.

Нагадаємо, що пасажири УЗ зібрали понад 6,5 млн гривень на кейсеваки, коли купували чай у потягах.

Фото: фейсбук-сторінка УЗ

Читати далі

Суспільство

21-річному військовому встановили титановий імплант замість зруйнованого лоба

Опубліковано

21-річному військовому Роману, який отримав важке осколкове поранення голови, хірурги з України, Канади та США провели унікальну реконструктивну операцію — йому встановили титановий імплант замість зруйнованих кісток чола. Операцію виконала міжнародна місія «Face the Future Ukraine», яка вже вп’яте приїжджає в Україну допомагати пораненим.

Про це повідомили в БФ «Пацієнти України».

Роман пішов на війну у 18 років і своє 19-річчя зустрів у Бахмуті. Під час боїв на Курщині поруч із його позицією розірвались чотири авіабомби. Хлопець опинився під завалами, отримав понад 20 поранень, зокрема й уламкове в голову, що зруйнувало кістки чола. Три місяці Роман не міг рухатися, проходив кілька складних операцій, а частина його мозку лишалась незахищеною.

«Ми провели операцію та встановили на місце знищених лобних кісток індивідуальний імплант з титану, який захистив мозок хлопця від ушкоджень та вирівняв чоло. Окрім імпланту ми пересадили сполучну тканину, аби титан не пошкоджував шкіру. Втручання тривало чотири години та дозволила захистити мозок від інфекцій, які знаходяться в носі і пазусі», — розповідає хірургиня з США українського походження Наталія Біскуп, яка вже втретє оперує поранених в Україні.

Читайте також: 13-річного хлопця із Сум відзначили за порятунок людей після ракетної атаки (ФОТО)

Роман став наймолодшим пацієнтом у цій місії. Загалом цього разу прооперували 25 поранених: проводили реконструкції носа, щелеп, орбіт очей, встановлювали індивідуальні імпланти. Усього — 83 операції.

За словами координаторки Наталії Комашко, за п’ять місій лікарі допомогли 160 пацієнтам. Деякі з них проходять багатоетапне лікування. Наступну місію запланували на осінь. Записатися можна за посиланням.

Нагадаємо, що канадці передали бійцям ГУР перший в Україні гелікоптер Sikorsky S-76A (ВІДЕО).

Фото обкладинки: БФ «Пацієнти України»

Читати далі

Шопочитати

Суспільство4 дні тому

Взяли управління у свої руки. Ці українські громади перетворюють біовідходи на добриво

Біовідходи, як-от скошена трава, опале листя й залишки фруктів та овочів часто викидають на звалища...

Економіка і бізнес4 дні тому

Навколо — вибухи, а вдома — весна: подружжя з Сумщини вирощує тюльпани на другому поверсі будинку

Коли втрачаєш роботу під час війни, а навколо — вибухи, сирени й постійна тривога, то...

Культура5 днів тому

Які з цих традицій збереглися дотепер? Фольклористка про давні святкування українського Великодня

Уже в неділю українці святкуватимуть Великдень, до якого ми готуємося кілька днів. Зазвичай до четверга...

Економіка і бізнес5 днів тому

Єдині в Україні сирні кульки за технологією NASA: історія бізнесу братів з Харкова

Вони ще й хрусткі!Ага, пахнуть сиром!Це ж сирні снеки! У нас в Україні таких немає....