Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Як ресторанам та закладам громадського харчування залишитися на плаву під час локдауну

Партнерський матеріал

Опубліковано

Коронавірус найближчими роками буде тримати бізнес в напрузі, проте існує шлях, який полегшить роботу рестораторів і допоможе уникнути великих збитків. Тепер кожен підприємець, який вже має або тільки відкриває свій заклад харчування, службу замовлення та адресну доставку їжі, не буде витрачати на підготовчому періоді близько 1/3 часу, щоб розробити та оформити меню. Адже завдяки сервісу для створення QR меню та його спеціальному функціоналу меню створюється швидко та просто. Такий підхід дозволяє оформити ресторанне меню, не залучаючи додаткових фахівців, а відтак суттєво зекономить бюджет.

Як працює електронне меню для кафе, ресторанів та барів

Користуючись сервісом, ви додаєте через особовий кабінет страви, напої та кожну позицію оформлюєте на свій смак з урахуванням сучасних трендів та юзабіліті. Це дозволяє створити цілісне, зручне та зрозуміле меню для потенційного клієнта, який вперше, чи вже повторно відвідує ресторан або замовляє їжу.

Читайте також: Бар для відьом та еротичне кафе: шість незвичайних київських закладів

Згідно зі статистичними даними, зручність меню є 3-ю позицією у виборі закладу, який хочеться відвідати знову, поруч із цінами та вибором. Наявність меню на сайті закладу принципово важливе для 3 з 4 клієнтів, тому цей шанс необхідно максимально використовувати для отримання фінансової вигоди: налагодження продажу, збільшення середньої вартості чека, появи позитивних відгуків.

Переваги створення QR меню в ресторан

  1. Не потрібні жодні технічні знання, щоб втілити в реальність красиве, зручне рішення для ознайомлення із переліком страв та напоїв ресторану, а також приймати замовлення на доставку.
  2. Можна змінювати наповнення та ціни в будь-який зручний момент самостійно без участі розробників, оскільки це часто буває необхідно якщо у вас є власний сайт. 
  3. Єдиний ресурс з меню, барвистими світлинами їжі, доставкою та інформацією про ресторан – це повноцінна заміна сайту на замовлення.

Заощадивши – заробив, ця фраза як найкраще описує корисність сервісу Stravopys для ресторатора, а за допомогою онлайн-меню – це тепер реально. Думайте, як ваш потенційний замовник, створюючи сторінки для напоїв, закусок, салатів, основних, перших страв, десертів. 

Актуальний сервіс

Під час карантинних обмежень важко переоцінити онлайн-меню з можливістю оформлення замовлень, адже більшість закладів громадського харчування працюють за попереднім замовленням, на виніс та доставку. Можна самостійно оформити меню, обравши ідеальний дизайн, адмін панель вже приєднана автоматично для відстеження замовлень. Ваші клієнти здатні робити замовлення безпосередньо через меню, а повідомлення про них приходять рестораторам на пошту та в месенджери. Це дозволяє встановити чіткий та оперативний ланцюжок між адміністратором та кухнею, а також оптимізувати роботу штату, адже шеф, су-шеф чи навіть власник бізнесу можуть швидко приймати та обробляти замовлення.

Читайте також: Запрацював мобільний додаток “Статистика в смартфоні”

Ваші клієнти можуть подивитись електронне меню для кафе, ресторанів та барів і оформити замовлення будь-яким зручним способом: через ПК, ноутбук або смартфон. Це означає, що цифрове меню доступно для замовника на роботі, в транспорті чи вдома. Для власника бізнесу сервіс Stravopys – ефективний діалог між створенням візуально зрозумілого меню, можливістю швидко обробляти замовлення та приймати оплату. Тепер через QR меню для ресторанів можна досліджувати перелік страв та напоїв улюбленого закладу не виходячи з дому – і це нова реальність, яка створена для вас.

Коментарі

Суспільство

Друкарня «Фактор-Друк» відновлює свою роботу

Опубліковано

У Харкові відновлює роботу друкарня «Фактор-Друк», яку росіяни зруйнували 23 травня ракетним обстрілом.

Про це повідомляють у сюжеті «Радіо Свобода».

Наразі друкарня готує підручники до нового навчального року та набирає на роботу нових співробітників. Але «Фактор-Друк» поки не може провести повний цикл виготовлення книжок. Тому надруковані книжки передають іншим друкарням, аби ті зробили обкладинки й передали у магазини та школи.

«Зараз основне, що ми можемо, — це друкувати. Ми друкували “Історію України“, Всесвітню історію, Фізику, Мистецтво, взагалі багато підручників. До цього був 7 клас, а зараз ми друкуємо 1–2 клас», — розповіла генеральна директорка друкарні Тетяна Гринюк.

Читайте також: Україна вперше візьме участь у Міжнародному книжковому ярмарку «Liber» в Іспанії

Вона додає, що основне влучання було в палітурний цех, який знищили. Та зараз уже провели демонтажні й монтажні роботи та відновили дах, стелю і стіни.

Нових співробітників друкарні допомагали вчити колеги з інших підприємств. Вони навчали працівників та давали їм можливість стажуватися, аби ті були готовими до роботи у «Фактор-Друк».

Нагадаємо, що редакція ШоТам готувала добірку своїх улюблених книжок від видавництва Vivat, яке входить до холдингу «Фактор», як і сама друкарня.

Фото: Pixabay

Коментарі

Читати далі

Суспільство

«Шахтар» придбав квартиру для родини, яка постраждала від ракетного удару в Краматорську (ВІДЕО)

Опубліковано

Футбольна команда «Шахтар» придбала квартиру для родини 3-річної Яни Степаненко, яка постраждала під час ракетного удару по вокзалу Краматорська. Тоді Наталя Степаненко — мама двійні — втратила ліву ногу, а її дочка Яна — обидві нижні кінцівки.

Їхню історію дивіться у відео ШоТам.

Після року реабілітації у США родина повернулася до України. І завдяки футболістам «Шахтаря» має новий дім.

На новосілля до сім’ї завітав капітан «Шахтаря» Тарас Степаненко. Він передав їм особливий подарунок — шарф «гірників», який воїни ЗСУ врятували з одного з будинків у рідному для сімʼї Степаненків селищі Нью-Йорк на Донеччині.

Фото: ШоТам

Нагадаємо, що цьогоріч Яна брала участь у всесвітньо відомому Бостонському марафоні. Вона пробігла на ротезах пробігла відстань у 5 кілометрів і втілила мрію пораненого воїна. Дівчинка зібрала понад 500 000 гривень на протез для військового.

Фото: «Шахтар»

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Готель «Україна» у центрі Києва продали за 2,5 мільярда гривень

Опубліковано

18 вересня завершився перший аукціон в рамках великої приватизації. За 2,5 мільярда гривень продали готель «Україна» у Києві.

Про це повідомили у Фонді державного майна України.

На торги виставили 4-х зірковий готель «Україна», який має 14 поверхів, 363 номери та 6 конференц-залів. Організатором аукціону став Фонд державного майна України. Стартовою ціною аукціону був 1 мільярд гривень.

Читайте також: Цифра дня: скільки податків сплатила IT-сфера в Україні з 2022 року

Переможець аукціону

Переможцем торгів стало ТОВ «Ола Файн», яке заснували у 2021 році. Основний вид його діяльності, за даними YouControl, — це надання в оренду й використання нерухомого майна. Розмір статутного капіталу компанії — 768 тис. грн. Її власником є підприємець Максим Кріппа.

Нагадаємо, що у Києві перейменують вулицю на честь Богдана Ступки.

Фото: Фонд державного майна України

Коментарі

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство3 тижні тому

Не чекали на зміни, а пропонували їх самі. Жителі цих громад взяли розвиток до своїх рук

Ці українці вміють перетворювати сміття на сакури та донати для ЗСУ. Вони не чекають рішень...

Суспільство4 тижні тому

Ровесники незалежності: що про українську свободу говорять ті, хто виборює її просто зараз

Що таке «незалежність», водночас просто і складно пояснити. У цьому слові криються мільйони думок, людських...

Суспільство1 місяць тому

«Ми виходимо за своїх». Ці люди організовують мирні акції на підтримку військовополонених у своїх містах

Станом на травень 2024 року в Україні зареєстровано 38 тисяч зниклих безвісти — і військових,...

Суспільство2 місяці тому

Люди не вірять, що вони справді там працюють: це жінки у «чоловічих» професіях

Оксана за фахом перукарка, Анеліна — фельдшерка, а Марія має історичну освіту та до декрету...