Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

Як платформа Career Hub допомагає молоді знайти свій професійний шлях

Опубліковано

Career Hub проводить в Україні дводенні офлайн заходи, спрямовані на нетворкінг та прокачку навичок, необхідних для пошуку роботи та працевлаштування.

Які можливості пропонують учасникам та як долучитися до Career Weekend розповідає ШоТам.

Про захід

Залучивши до співпраці роботодавців та кар’єрних консультантів/ок, Career Hub ГО Центр «Розвиток КСВ», у межах програми USAID «Мріємо та діємо», організовує дводенні офлайн заходи, спрямовані на прокачку навичок, необхідних для пошуку роботи та успішного працевлаштування молоді.

Які можливості пропонуються учасникам та учасницям:

  • отримати практичні поради з пошуку роботи мрії; 
  • за підтримки сертифікованих кар’єрних консультантів/ок розвинути навички написання резюме та мотиваційного листа, а також вдосконалити вміння професійної самопрезентації під час спілкування з потенційними роботодавцями; 
  • здобути досвід проходження реальних співбесід та отримати фідбек від представників бізнесу та громадського сектору;
  • дізнатися про галузі та професії майбутнього, важливі для відновлення України;
  • отримати можливість потрапити в базу кадрового резерву Центру “Розвиток КСВ” та його партнерів.
Фото: надане ШоТам

У липні Career Hub провели Career Weekend у Києві, в серпні – у Вінниці та Львові. У Львові з лекцією «Я б хотів дізнатись це раніше! Прості поради, які роблять наше життя кращим» на такий вікенд завітав блогер та інфлуенсер, автор YouTube-каналу «кіп ґоінг» та керівник проєктів в компанії SoftServe Артур Дмитришин.

Один із учасників кар’єрного вікенду у Вінниці пройшов співбесіду і вже працює в команді Центру «Розвиток КСВ» асистентом проєктів напрямку «Дівчата STEM».

«Чесно, я інколи досі не вірю, що я працюю в Центрі! Аж не віриться, що це можливо, так просто прийти на нереально корисний івент, прокачати себе ну в дуже актуальних та потрібних навичках, та ще й отримати інвайт на співбесіду. Ну що що, а Career Hub дійсно точно змінив одне життя, приїхавши у Вінницю», – розповідає Олег Самохвал, учасник Career Weekend у Вінниці.

2 вересня команда Career Hub знову вирушила у Львів на Молодвіж, де презентувала бета-версію онлайн гри «Професії майбутнього для відновлення України», яка знайомить молодь з частиною найбільш важливих галузей та професій для відновлення України, а також дає можливість кожному та кожній віртуально долучитися до процесу відбудови.

Персонажі, з якими відбувається взаємодія впродовж всієї гри представники і представниці тих самих галузей. Крім того, учасники та учасниці львівського Молодвіжу зіграли у кар’єрне бінго, під час якого в ігровому форматі дізналися про те, як побудувати кар’єрний трек, відповідати на провокаційні питання від рекрутерів/ок та шукати можливості для професійної реалізації.

«Протягом наступних 12 місяців Career Hub завітає ще у 10 українських міст та громад. Де саме відбуватимуться наступні Кар’єрні вікенди? Вирішуємо спільно! Залишайте ідеї за посиланням до 20 вересня», Андрій Атрощенко, керівник Career Hub CSR Ukraine.

Для кого

Взяти участь у заходах може молодь віком 18-25 років, яка прагне знайти роботу, змінити напрям професійної діяльності або ж дізнатися про галузі та професії, які є важливими для відновлення України.

Читайте також: Мінцифри разом з Google запускає безоплатний курс про цифровий маркетинг

Довідка

Career Weekend – це серія дводенних офлайн інтенсивів для молоді, що проводиться Career Hub CSR Ukraine у межах програми USAID «Мріємо та діємо» в партнерстві з організацією IREX у містах та громадах України задля того, щоб допомогти українській молоді оволодіти знаннями та інструментами для успішного працевлаштування, здобути прикладний досвід та отримати практичні поради щодо власного професійного розвитку та самореалізації.

Нагадаємо, Synergy Universe за сприяння запускає комплексну освітню бізнес-програму для підприємців.

Також ШоТам 12 вересня проведе онлайн-тренінг про грантову підтримку бізнесу ветеранок і членкинь ветеранських родин.

Фото: надане ШоТам.

Можливості

В Україні розпочали прийом заявок на сьому кінопремію «Кіноколо»: як податися

Опубліковано

В Україні розпочали прийом заявок на сьому кінопремію «Кіноколо». Премією нагороджують у десяти номінаціях. 

Про це повідомляє Київський тиждень критики.

Як обирають лауреатів премії

  • серед списку всіх кандидатів члени комітету обирають номінантів;
  • проходить голосування для визначення переможців. Їх оголосять під час церемонії нагородження.

Читайте також: Оголошено конкурс на участь у 30-й українській антарктичній експедиції: як взяти участь

Які вимоги до фільму

  • вперше показали в Україні в період із 1 жовтня 2023 року по 30 вересня 2024 року;
  • не показували в України, але їх завершили після 1 січня 2023 року;
  • не подавали раніше на премію.

Національна премія кінокритиків «Кіноколо» – це щорічна премія, заснована у 2018 році. Вона визначає досягнення українського кінематографа й діячів кіноіндустрії за останній рік від імені спільноти кінокритиків України. Премією нагороджують у десяти номінаціях. 

Подати заявку можна по 22 серпня за посиланням. Церемонію нагородження проведуть 17 жовтня. 

Нагадаємо, українські митці можуть отримати грант від фонду ЮНЕСКО.

Фото: freepik

Читати далі

Можливості

USAID запустило проєкт для фінансування бізнесу через кредитні спілки

Опубліковано

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) на основі партнерства зі Всесвітньою радою кредитних спілок вкладає 5 млн дол. ресурсів у новий проєкт з розширення обсягів підтримки українських кредитних спілок.

Про це йдеться у пресрелізі USAID.

Зазначається, що зростання обсягів підтримки дасть змогу українським кредитним спілкам надавати більше позик підприємствам і фізичним особам – підприємцям.

Підґрунтям цього стане початкове вкладення 5 млн дол. США у реалізацію нового проєкту GROW, який розпочне свою діяльність цього місяця і триватиме наступних чотири роки.

Агенція США сподівається розширити доступ до фінансування для тих українців, які прагнуть розпочати власну справу, а також для діючого бізнесу, який бажає розширити свою діяльність – зокрема для мікро-, малих і середніх підприємств, кооперативів і агровиробників у сільських районах країни.

Читайте також: Дія.Бізнес та «Нова пошта» запустили грант для малого та середнього бізнесу

Проєкт GROW працюватиме над створенням сприятливого середовища для роботи кредитних спілок, допоможе підвищити їхню спроможність надавати, розвивати та просувати фінансові послуги, а також сприятиме розв’язанню проблем доступу до фінансування жінок та представників інших вразливих суспільних груп, наголошують в USAID.

Агентство додає, що проєкт тісно співпрацюватиме з кредитними спілками в Україні, щоб забезпечити максимальне охоплення українців і мати позитивний вплив на місцеві громади та економіку. Він також сприятиме подальшим інтеграції та вступу України до Євросоюзу.

Нагадаємо, Мінцифри профінансує українські технологічні розробки.

Фото: freepiк

Читати далі

Можливості

Уряд готує на вересень перелік інвестиційних проєктів у 2025 році

Опубліковано

Кабінет Міністрів протягом вересня планує передати партнерам напрацьований перелік публічних інвестиційних проєктів на 2025 рік.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Протягом вересня розраховуємо затвердити перелік публічних інвестиційних проєктів на 2025 рік та передати його партнерам. Таким чином, в умовах обмеженого фінансового ресурсу ефективно розподілимо кошти, щоб отримати найкращий результат для держави, для громад та для усіх українців», – написав він.

Прем’єр-міністр уточнив, що до портфеля потенційного фінансування на публічні інвестиції входять проєкти як державного, так і місцевого рівнів. Він зазначив, що важливо мати уніфікований механізм їх пріоритезації та об’єктивної оцінки, над чим уряд вже працює.

Шмигаль пояснив, що Стратегічна інвестиційна рада створена для визначення пріоритетів та підготовки єдиного портфеля проєктів публічних інвестицій.

Читайте також: Україна отримає майже $4 мільярди гранту від США: гроші підуть на зарплати

За словами прем’єр-міністра, це потрібно для дієвої комунікації з партнерами, які надають Україні фінансові ресурси, щоб втілювати ці проєкти в життя.

Нагадаємо, відсьогодні індустріальні парки можуть подавати заявки на отримання фінансування від держави.

Фото: Кабінет Міністрів України

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство5 днів тому

«Генеалогія доступна кожному». Як дослідити історію свого роду?

Понад 13 років тому в сільській хатині своєї прабабусі Світлана переглядала старі світлини в родинному...

Технології2 тижні тому

«Більше не залежимо від центральної системи електропостачання». Як одесити зробили свої багатоповерхівки автономними

День мешканців багатоквартирного будинку на вулиці Капітана Кузнєцова в Одесі починається зі сходу сонця, яке...

Суспільство2 тижні тому

Як юнак з ДЦП вступив до університету і здійснює свої мрії

Максимові 19 років. Він щойно закінчив перший курс університету — вивчає політологію, бо любить аналізувати...

Суспільство3 тижні тому

Як почати бізнес у місці, яке сховане від світу? Досвід засновниці «Твого райка»

Альона Лагно родом з Канева, за освітою програмістка, живе та працює за фахом у Києві....

РЕКЛАМА: