Суспільство
Вийшов трейлер докфільму про порятунок тварин «Ми, наші улюбленці та війна»
На ютуб-каналі українського блогера та мандрівника Антона Птушкіна вийшов трейлер його першого повнометражного фільму для великих екранів. Фільм отримав назву «Ми, наші улюбленці та війна» і розповідає історією про героїчні вчинки українців та їхніх вірних друзів – тварин.
Очікується, що ця стрічка стане важливим подією на українському кінематографічному ринку.
Головні герої фільму – це не тільки коти, собаки, ведмеді, леви, лемури та хамелеон на імʼя «Ігор», але й люди, що їх рятують, ризикуючи своїм життям. У стрічці задіяно багато іноземців, для яких героїзм українців під час порятунку тварин став справжнім відкриттям.
«Ми, наші улюбленці та війна» – документальний фільм про людей та тварин, створений в рамках українсько-канадської копродукції.
Дивіться відео: Вуличний котик Мурчик надихнув дівчину з Рівненщини на створення бізнесу
Робота над проєктом тривала 1.5 роки. Якщо зменшити головну думку стрічки до короткого речення, то це буде цитата засновниці Гостомельського притулку Асі Серпинської: «Рятувати тварин, щоб залишатися людиною».
Цей фільм – спроба показати події в Україні під іншим кутом, через стосунки людей та тварин, що стали як свідками, так інколи і жертвами цієї війни.
«Фільм від початку знімався з орієнтиром на західну аудиторію, бо мені здавалося, що в Україні й так всі все знають. Але потім прийшло усвідомлення, що багато з того, що я відзняв, буде цікавим і зрозумілим саме українцям. Так народилася ідея зробити окремий фільм для наших глядачів і показати його в українських кінотеатрах, а не в ютубі. Мені цікаво, що з цього вийде» – розповів режисер Антон Птушкін.
Фільм «Ми, наші улюбленці та війна» відкриє щорічний міжнародний фестиваль середньометражного глядацького документального кіно DocKyivFest 28 березня, а у кінотеатрах України його можна буде переглянути з 4 квітня 2024 року.
Нагадаємо, вийшов офіційний трейлер художнього фільму про автентичну українську кухню.
Окрім того, в Україні презентували трейлер стрічки «Назавжди-назавжди», яка розповідає про життя підлітків у Києві 90-х років.
Фото: Антон Птушкін/ютуб.
Суспільство
Що було зроблено
- звели новий під’їзд із 16 квартирами;
- відремонтували частково пошкоджені оселі;
- повністю замінили комунікації — енергопостачання, газ, водопровід і систему опалення;
- встановили нові вікна замість вибитих ударною хвилею.
Читати також: На Київщині будують нову багатоповерхівку замість зруйнованої росіянами: у ній житимуть 78 родин
Окрім відновлення самого будинку, в прилеглому дворі висадили парк, облаштували під’їзні дороги та збудували сучасне укриття, розраховане на 90 осіб.
Нагадаємо, що завдяки платформі UNITED24 відновлюють лікарню, пошкоджену на початку 2022 року.
Фото: Запорізька ОДА.
Коментарі