Суспільство
Воїн прославляє Україну на рингу та б’ється за її незалежність у складі підрозділу ГУР (ВІДЕО)
Олег Приймачов — багаторазовий чемпіон світу з муай-тай та боєць підрозділу «Артан» Головного управління розвідки. За його плечима — розвідувальні операції, оборона острова Зміїний, а також чисельні перемоги на чемпіонатах світу та Європи з єдиноборств!
Про захисника України розповідає ШоТам.
Він б’є ворогів на фронті й перемагає на рингу.
«Хотілося б, аби цей рік став для нас переможним. [Щоб росіяни] Залишили наші території та дали нам просто спокійно жити», — Олег Приймачов, спортсмен, військовослужбовець.
Олег Приймачов — багаторазовий чемпіон світу з тайського боксу та боєць ГУР. 12 років у складі збірної він прославляв Україну, переможно підіймаючи рідний прапор. А 24 лютого 2022 спочатку пішов добровольцем до ТрО, а потім став до лав розвідки.
Цей вибір був невипадковий — Олег ішов під керівництво командира, знайомого ще зі змагань. Відтоді він разом з побратимами бере участь у небезпечних операціях на суші та воді.
Читайте також: «У мене не вірили навіть батьки». Студент з Одеси створює свічки із викинутих пляшок та просуває бізнес у тік-тоці. Як це працює
Виконував завдання на Зміїному після відбиття в росіян, коли ті від безсилля люто його обстрілювали. Брав участь у підготовці повернення «вишок Бойка» та низці секретних операцій. Та спортивний запал Олега нікуди не подівся — воїн продовжив тренування у вільний час.
«Якщо в тебе є бажання, то ти встаєш о 6 ранку, біжиш крос, робиш тренування, займаєшся, виконуєш необхідний об’єм роботи й потім їдеш на службу, їдеш на базу, і виконуєш те, що тобі треба», — Олег Приймачов, спортсмен, військовослужбовець.
Його опоненти з інших країн тренуються в комфортних умовах: без бойових завдань та обстрілів. Олег підтримує фізичну форму на службі, а ввечері зазвичай займається боксом. Та коли наш воїн виходить на ринг, то його досвід, сила й характер не лишають шансів нікому.
Особливо, коли Олег обурений наявністю представників країни-агресорки на змаганнях. Так сталося на останніх Світових іграх в Саудівській Аравії — у півфіналі довелось битися з росіянином. Це був надпринциповий і складний бій. Наш воїн виклався на повну та переміг.
На жаль, у фіналі Олег виступити не зміг — завадило загострення травми. Та він взяв своє на Чемпіонаті Європи в Анталії, який відбувся нещодавно — привіз додому «золото».
«Приємно, що вдалося завдяки зусиллям і правильній підготовці підняти український прапор на п’єдесталі», — Олег Приймачов, спортсмен, військовослужбовець.
Нині Олегу 34. У великому спорті він себе бачить ще кілька років, а на фронті битиметься до останнього. Попереду у воїна ще безліч перемог: як на рингу, так і пліч-о-пліч з бійцями «Артану».
Нагадаємо, захисник «Азовсталі» не здався у полон, самотужки прорвавшись крізь блокаду ворога: неймовірна історія порятунку.
Також ми розповідали про командира десантників зі Львівщини, який героїчно б’ється за Луганщину.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі