Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка і бізнес

Відпочинок з наметом: п’ять українських брендів, які не підведуть

Опубліковано

Кажуть, хороше спорядження – це 50% вдалої мандрівки. Нащо вам ті орендовані намети, про які завжди обіцяють, ніби вони від холоду-дощу-морозу вбережуть? А потім ви просинаєтеся вранці з мокрими ногами і краплями дощу на лобі – яким чином вони опинились по цей бік намету?

А от якщо купувати українське, може статись що воно – овва! – не поступається закордонним брендам за якістю усього цього outdoor-приладдя. Ми знайшли п’ять брендів, котрим можна довірити свій відпочинок на природі. 

Terra Incognita 

Фото з сайту

Певно, найвідоміший серед туристів бренд. Щоправда, на сьогодні виробничі потужності бренду Terra Incognita знаходяться у Китаї. Але співвідношення “ціна-якість” змушує трохи лояльніше ставитись до цього факту. 

Їх намети бюджетні і якісні, є категорії як для початківців – котрі вибираються в гори один раз на рік – так і для бувалих мандрівників, яких хлібом не годуй – дай заночувати на карпатських верховинах у двадцятиградусний мороз. 

Сайт:  terraincognita.ua

Вартість двомісних наметів – від 2419 гривень

Вартість тримісних наметів – від 3388 гривень

Вартість чотиримісних наметів – від 3998 гривень

Red Point

Фото з сайту

Бренд Red Point з’явився на 7 років пізніше за Terra Incognita – у 2012 році. А проте їх спорядження для альпінізму та туризму чи не найзатребуваніше серед більш-менш професійних мандрівників, аніж конкурентів. 

Основні напрямки виробництва – наплічники, намети та спальники. Вони слідкують за стильним виглядом своїх продуктів, а розробка та тестування їх спорядження проходить під наглядом провідних спеціалістів.

Але і вони грішать тим,що перенесли виробництво до Китаю.

Сайт: redpoint.ua

Вартість двомісних наметів – від 5 604 гривень.

Вартість тримісних наметів – від 5 900 гривень.

Вартість чотиримісних наметів – від 10 240 гривень.

MOUSSON

Фото з сайту

Бренд займається виробленням не тільки туристичних наметів та спальних мішків, але і лінійкою товарів для барбекю та навіть садовими гойдалками. Словом, серйозно націлились на те, аби облаштувати з комфортом ваше дозвілля. Ціни на намети демократичні, а моделі підійдуть і для гірських мандрів, і для відпочинку за містом, і для усіляких літніх джазфестів. 

Сайт: https://mousson.ua/

Вартість двомісних наметів – від 2 331 грн

Вартість тримісних наметів – від 2 775 грн

Вартість чотиримісних наметів – від 3 861 грн

Тurbat

Фото з сайту

І знову Китай привертає увагу українських підприємців своїми виробничими потужностями. Український бренд наплічників та туристичного одягу Тurbat знаний більше туристичними наплічниками та термобілизною і флісовим одягом. 

Їх намети теж ніби непогані,але от модельний ряд біднуватий: по одній моделі на двомісний і тримісний намети – а вигляд повністю ідентичний, хоча й розроблений “мандрівниками для мандрівників, із особливою увагою до дрібниць”.

Сайт: turbat.info

Вартість двомісних наметів –  від 3995 грн

Вартість тримісних наметів – від 4995 грн

Travel-Extreme

Фото з сайту propohody.com

Компанія Travel-Extreme на ринку з 1995 року і пропонує широкий асортимент товарів для туризму, активного відпочинку та альпіністське спорядження власного виробництва. На сайті можна отримати консультацію та рекомендації щодо вибору спорядження.

Правда, вибір наметів у них біднуватий: на сайті нам вдалося знайти всього два двомісні намети – абсолютно однакових за зовнішнім виглядом з ціновою різницею в 1000 гривень. Легкі, але надійні, треба сказати. Такі можуть підійти любителям трекінгу та велотуризму.

Сайт: travel-extreme.com.ua 

Двомісні – 2615 та 2401 грн

Коментарі

Економіка і бізнес

«Зелена пʼятниця» у Приват24: для користувачів сервісу діятимуть знижки та кешбеки до 20% з картками Mastercard

Опубліковано

З 18 листопада по 1 грудня у програмі лояльності «Привіт» у Приват24 будуть доступні знижки і кешбеки до 20% з картками Mastercard. Ці умови діятимуть для покупки електротехніки, побутової техніки, одягу, товарів для дому та палива провідних брендів.

Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»

Щоб взяти участь у «Зеленій пʼятниці», необхідно протягом двох тижнів — з 18 листопада по 1 грудня включно — заходити в програму лояльності «Привіт» (у розділі «Сервіси» в додатку або веб-версії Приват24) та активувати пропозиції від партнерів. Перелік доступних покупок будуть щодня оновлювати.

Отримати знижку до 20% чи кешбек можна буде при оплаті карткою Mastercard від ПриватБанку.

Товари з вигодою

Перелік деяких уже відомих товарів, для яких будуть доступні вигідні умови:

  • ґаджети Apple — 10%;
  • побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
  • енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
  • квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
  • МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.

Також діятиме спеціальна пропозиція для клієнтів ПриватБанку, які відзначають день народження 29 листопада — у цей день для них буде доступний кешбек 20% на всі витрати з карток Mastercard. Щоб скористатися послугою, її потрібно активувати в програмі лояльності «Привіт».

Окрім цього, у ПриватБанку зазначають, що в кожного клієнта діятимуть окремі позиції знижок і кешбеків. Ловіть свою спеціальну пропозицію в «Привіт»!

Про програму лояльності «Привіт»

Це перша на банківському ринку персоналізована програма лояльності, що дозволяє клієнтам користуватися пропозиціями від провідних брендів, підібраними саме під них. Наявні знижки й кешбеки можна знайти в меню «Привіт» у мобільному застосунку чи веб-версії Приват24.

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

Енергонезалежність України: у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера

Опубліковано

Конференцію провів 14 листопада «Теплоенергетичний кластер України» у межах ІІІ Українського Будівельного Конгресу. Подію відвідали понад 70 учасників, зокрема підприємці, виробники, експерти та чиновники.

Про це повідомили організатори заходу.

Головні теми конференції

Цей форум організовували, аби об’єднати компанії задля спільного розв’язування проблем, захисту своїх інтересів перед державою та розвитку теплоенергетичної галузі в Україні.

Під час форуму проводили панельні дискусії на такі теми:

  • енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
  • інновації в теплотехніці;
  • нові підходи до енергоефективного будівництва;
  • підтримка локального виробництва.

Також однією з головних тем став вихід українських виробників на європейський ринок. Експорт вітчизняних продуктів обговорили під час панельної дискусії «Від локального до глобального».

Фото: фейсбук-сторінка «Теплоенергетичного кластера України»

Читайте також: На Київщині компенсуватимуть встановлення сонячних станцій та теплових насосів

Енергетичний сектор і держава

На конференції провели дискусію «Тендери та закупівлі» — її модерував адвокат компанії Sirius Law Артем Моргун. Під час неї виступали начальниця управління сфери публічних закупівель Мінекономіки Ірина Сопилюк та представник платформи «Е-Тендер» Ігор Архипенко.

Гості обговорили виклики в тендерах, зокрема перевірки, штрафи та проблеми з документацією. За час дискусії згадали прогалини в законодавстві та фальшивих учасників закупівель. Керівник компанії «Abplanalp Україна» Микола Скрипник поділився порадами щодо покращення виробництва й енергоефективності завдяки використанню новітнього обладнання.

На панелі, яку присвятили фінансуванню українського бізнесу, в.о. директора з малого та середнього бізнесу Sense Bank Яна Шумунова розказала про програми державної підтримки.

Про «Теплоенергетичний кластер України»

Організацію очолює Олексій Лещінський, який є експертом з теплотехніки та засновником групи компаній EnginUP. «Теплоенергетичний кластер України» працює над об’єднанням українських виробників, підприємців та представників влади, аби зміцнити енергонезалежність нашої країни.

Нагадаємо, що у Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить.

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка «Теплоенергетичного кластера України»

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

У Києві на Вокзальній відкрили оновлений безбарʼєрний «МакДональдз»

Опубліковано

Після масштабної реконструкції відкрився «МакДональдз» на Вокзальній площі в Києві. Заклад став одним із найбільших ресторанів мережі в Україні з площею 944 м², 193 посадковими місцями в залі та 88 на терасі.

Про це повідомляють в інстаграмі МакДональдз Україна.

Що змінилося?

Будівлю ресторану частково демонтували, оновили фасад та переобладнали внутрішній простір. Особливу увагу приділили безбар’єрності:

  • автоматичні двері;
  • ліфт для зручності пересування;
  • місця для людей на кріслах колісних;
  • тактильна плитка;
  • таблички шрифтом Брайля;
  • безбар’єрні вбиральні.

Ці зміни відповідають принципам інклюзивності та комфорту для всіх відвідувачів.

Нові можливості для відвідувачів

Ресторан пропонує повне меню, включно із сезонними позиціями. Замовлення можна зробити через:

  • 11 терміналів самообслуговування;
  • касу;
  • експрес-вікно.

Уперше запроваджено сервіс обслуговування за столиком, що додає зручності під час візиту.

Фото: МакДональдз Україна

Читати також: Жінки відкрили 61% нових ФОПів у 2024 році: статистика регіонів та напрямків

Графік роботи та резервне живлення

Ресторан працює з 06:00 до 22:30, а експрес-вікна — з 05:30 до 23:00. У разі відключення світла заклад продовжить роботу завдяки генератору. Служба доставки «МакДелівері» почне працювати найближчими днями.

Нагадаємо, що у Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить.

Фото обкладинки: Вілледж.

Коментарі

Читати далі