Економіка і бізнес
Відпочинок з наметом: п’ять українських брендів, які не підведуть
Кажуть, хороше спорядження – це 50% вдалої мандрівки. Нащо вам ті орендовані намети, про які завжди обіцяють, ніби вони від холоду-дощу-морозу вбережуть? А потім ви просинаєтеся вранці з мокрими ногами і краплями дощу на лобі – яким чином вони опинились по цей бік намету?
А от якщо купувати українське, може статись що воно – овва! – не поступається закордонним брендам за якістю усього цього outdoor-приладдя. Ми знайшли п’ять брендів, котрим можна довірити свій відпочинок на природі.
Terra Incognita
Певно, найвідоміший серед туристів бренд. Щоправда, на сьогодні виробничі потужності бренду Terra Incognita знаходяться у Китаї. Але співвідношення “ціна-якість” змушує трохи лояльніше ставитись до цього факту.
Їх намети бюджетні і якісні, є категорії як для початківців – котрі вибираються в гори один раз на рік – так і для бувалих мандрівників, яких хлібом не годуй – дай заночувати на карпатських верховинах у двадцятиградусний мороз.
Сайт: terraincognita.ua
Вартість двомісних наметів – від 2419 гривень
Вартість тримісних наметів – від 3388 гривень
Вартість чотиримісних наметів – від 3998 гривень
Red Point
Бренд Red Point з’явився на 7 років пізніше за Terra Incognita – у 2012 році. А проте їх спорядження для альпінізму та туризму чи не найзатребуваніше серед більш-менш професійних мандрівників, аніж конкурентів.
Основні напрямки виробництва – наплічники, намети та спальники. Вони слідкують за стильним виглядом своїх продуктів, а розробка та тестування їх спорядження проходить під наглядом провідних спеціалістів.
Але і вони грішать тим,що перенесли виробництво до Китаю.
Сайт: redpoint.ua
Вартість двомісних наметів – від 5 604 гривень.
Вартість тримісних наметів – від 5 900 гривень.
Вартість чотиримісних наметів – від 10 240 гривень.
MOUSSON
Бренд займається виробленням не тільки туристичних наметів та спальних мішків, але і лінійкою товарів для барбекю та навіть садовими гойдалками. Словом, серйозно націлились на те, аби облаштувати з комфортом ваше дозвілля. Ціни на намети демократичні, а моделі підійдуть і для гірських мандрів, і для відпочинку за містом, і для усіляких літніх джазфестів.
Сайт: https://mousson.ua/
Вартість двомісних наметів – від 2 331 грн
Вартість тримісних наметів – від 2 775 грн
Вартість чотиримісних наметів – від 3 861 грн
Тurbat
І знову Китай привертає увагу українських підприємців своїми виробничими потужностями. Український бренд наплічників та туристичного одягу Тurbat знаний більше туристичними наплічниками та термобілизною і флісовим одягом.
Їх намети теж ніби непогані,але от модельний ряд біднуватий: по одній моделі на двомісний і тримісний намети – а вигляд повністю ідентичний, хоча й розроблений “мандрівниками для мандрівників, із особливою увагою до дрібниць”.
Сайт: turbat.info
Вартість двомісних наметів – від 3995 грн
Вартість тримісних наметів – від 4995 грн
Travel-Extreme
Компанія Travel-Extreme на ринку з 1995 року і пропонує широкий асортимент товарів для туризму, активного відпочинку та альпіністське спорядження власного виробництва. На сайті можна отримати консультацію та рекомендації щодо вибору спорядження.
Правда, вибір наметів у них біднуватий: на сайті нам вдалося знайти всього два двомісні намети – абсолютно однакових за зовнішнім виглядом з ціновою різницею в 1000 гривень. Легкі, але надійні, треба сказати. Такі можуть підійти любителям трекінгу та велотуризму.
Сайт: travel-extreme.com.ua
Двомісні – 2615 та 2401 грн
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі