Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

Відомий ізраїльський ІТ-коледж відкриває філію у Дніпрі

Опубліковано

Навчальний центр із підготовки фахівців за ізраїльською методикою в сферах програмування, UI / UX дизайну та діджитал-маркетингу DAN. IT education заявив про розширення в регіонах України. Про це повідомляє mind.ua.

Як зазначається, першим містом, де буде відкрито філію ІТ-коледжу, став Дніпро. Новий центр почне свою роботу вже в січні 2020 року, а записатися на курси і пройти вступне тестування можна буде ще раніше.

Чому Дніпро?

Дніпро був обраний організаторами з-поміж інших великих обласних центрів завдяки високому темпу зростання зацікавленості його молодого населення в ІТ-навчанні. Тут відкриється зручний центр площею близько 500 м2 – інфраструктура дозволить будь-кому приїжджати на навчання у вільний від роботи час.

«Філія буде відкрита у бізнес-центрі «Кудашевський». Цей простір ми раді будемо розділити з такими відомими ІТ-компаніями як EPAM, SoftServe, Creative States Coworking та іншими, щоб гармонійно доповнити дніпровський ІТ-сектор. У новому центрі DAN. IT розмістяться сім зручних класів з повним оснащенням для занять, а також зона відпочинку для студентів і зона для проходження співбесід і тестування. Так само обладнаний і наш київський головний офіс, і ми отримуємо тільки захопливі відгуки з приводу комфорту та гарної атмосфери. Навіть вид із вікон дніпровського центру буде нічим не гірший від нашого київського виду на правий берег та Киево-Печерську Лавру», – ділиться СЕО компанії DAN. IT education, Ксенія Столбова.

Читайте також: Здай пляшку – отримай винагороду: українці створили екологічний додаток

Які можливості?

Дніпровські студенти отримають можливість вибирати з декількох напрямків, серед яких Full Stack, FrontEnd, Interaction (UI/UX) design, Full Stack Digital Marketing, а також Mobile App Development. Саме ці спеціалізації є лідерами за кількістю запитів як у Києві, так і в регіонах України. Викладачами в новому центрі стануть місцеві досвідчені фахівці, що пройшли відбір і підготовку, але плануються також воркшопи з київськими та зарубіжними експертами. За традицією, основним методом, на якому буде побудовано навчання, залишиться ізраїльський підхід і методика Telem, що заснована на великій кількості практики і захисті реальних проектів на кейсах замовників.

«Ми очікуємо великий ажіотаж, оскільки у Дніпрі та Дніпровському регіоні відчувається нестача якісних ІТ курсів», – зазначає Андрій Таран, регіональний менеджер DAN. IT education Дніпро. – «У підготовці до запуску ми використовуємо київські приклади та напрацювання, щоб перейняти у старших колег тільки кращі кейси в роботі з абітурієнтами та студентами».

Коментарі

Технології

За два дні продали понад мільйон копій гри «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля»

Опубліковано

Українська гра «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» за перші два дні після релізу продалася тиражем у мільйон копій. А ще більше користувачів приєдналися до пригод у Зоні через Game Pass.

Про це повідомляють розробники.

Команда розробників з гумором прокоментувала шалений наплив гравців:

«Не дивно, що в Зоні трохи тісно».

Популярність гри перевершила всі очікування, перетворивши її на головний хіт осені.

Читати також: Monobank випустив нові обкладинки на картки у дусі «S.T.A.L.K.E.R. 2» (ФОТО)

Перевантаження інтернету

Ажіотаж довкола «S.T.A.L.K.E.R. 2» позначився навіть на інфраструктурі — українські провайдери Triolan і «Ланет» повідомляли про тимчасове зниження швидкості інтернету через масові завантаження гри.

«S.T.A.L.K.E.R. 2 видав потужність понад 9000 і розковбасив Інтернет на 6 годин», — пожартував директор провайдера «Ланет» Маріан Івасюк.

Нагадаємо, що українську гру «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» присвятили захисникам України.

Фото обкладинки: гра «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля».

Коментарі

Читати далі

Технології

Українські розробники створили дрон вертикального зльоту та посадки

Опубліковано

Компанія Buntar Aerospace презентувала новий розвідувальний дрон вертикального зльоту та посадки Buntar-1. Розробка створена спеціально для роботи в умовах сучасного бою, враховуючи реальні потреби військових.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

Про нову розробку

Buntar-1 призначений для розвідки в реальному часі, наведення, коригування вогню ствольної та реактивної артилерії, а також фіксації наслідків ураження. Його тестували на Харківському напрямку, де аеророзвідники відзначили якість передачі відео без затримок та стабільність зв’язку, навіть під дією ворожих РЕБ-систем.

Дрон обладнаний унікальним програмним забезпеченням, яке автоматизує роботу екіпажу та підвищує ситуативну обізнаність. Радіус дії Buntar-1 складає близько 50 кілометрів, а його опанування досвідченими операторами займає всього три доби.

Відео: Міністерство цифрової трансформації

Читати також: В Україні протестували новітню систему для розмінування з ШІ: як вона працює

Деталі

Один із творців дрона є бійцем Сил безпеки й оборони, тож Buntar-1 розробляли з урахуванням бойового досвіду. Завдяки цьому інженери змогли створити систему зв’язку, яка працює навіть в умовах активної протидії РЕБ.

Компанія вже працює над вдосконаленням. У новій версії, Buntar-3, очікується збільшення часу перебування у повітрі до трьох годин, що розширить можливості безпілотника.

Нагадаємо, що Сили оборони отримають всюдихід-амфібію для роботи в екстремальних умовах (ФОТО).

Фото обкладинки: скріншот з відео Міністерства цифрової трансформації.

Коментарі

Читати далі

Технології

В Україні протестували новітню систему для розмінування з ШІ: як вона працює

Опубліковано

На Харківщині випробували спеціальні сенсори для виявлення мін. Сапери можуть використовувати цю технологію, аби знаходити небезпечні предмети на відстані.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства економіки Україні.

Особливості нової системи

Завдяки новій техніці сапери зможуть знаходити металеві та неметалеві міни. Також обладнання здатне виявляти і протитанкові міни під шаром ґрунту. Як зазначили у відомстві, цього разу тестували покращену версію системи, у якій додали більше функцій ШІ.

Під час випробувань фахівці продемонстрували новітню систему, котра має таке обладнання:

  • магнітометр;
  • георадар;
  • інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.

Читайте також: Прапор України в космосі: у перший туристичний вихід взяли синьо-жовтий стяг (ФОТО)

Як проходили випробування

Демонстрацію відвідали чотири українські компанії: UADamage, «Поступ», Ailand Systems та Transient Technologies. Захід організували за ініціативи Міністерства економіки України, Харківської обласної військової адміністрації, Центру координації протимінної діяльності при ХОВА та Програми розвитку ООН.

«Подібні тестування дуже важливі для того, щоб зібрати достатню базу для підтвердження ефективності технології. А вже потім на цій основі будуть напрацьовані стандартні операційні процедури, які дозволять інтегрувати інноваційні технології в процес гуманітарного розмінування. Це дозволить більш масово застосовувати методи дистанційного виявлення вибухонебезпечних предметів», — сказала проєктна менеджерка з інновацій Команди підтримки протимінної діяльності при Мінекономіки України Катерина Дрозд.

Нагадаємо, що українські компанії об’єднуються задля гуманітарного розмінування.

Фото обкладинки ілюстративне: фейсбук-сторінка UADamage

Коментарі

Читати далі

Шопочитати

Культура24 години тому

Як у Залужного та «ДахиБрахи»: юрист з Кропивниччини створює вибійчані хустки та відроджує українське ремесло

Костянтин Данильченко — юрист і водночас засновник майстерні вибійкарства «Будяк Кучерявий». Вибійка — це техніка...

Культура2 тижні тому

Степ, аромат полину, запахи моря і гір — це проєкт «Yuşan-Зілля» про єдність культур українців і кримських татар 

У залі поволі згасає світло, простір наповнюють перші акорди. Український голос починає пісню, а в...

Суспільство3 тижні тому

Адаптивний одяг, інклюзивний посуд і дошки для нарізання: ці ініціативи полегшують життя людям з пораненнями

Нарізати овочі, поснідати улюбленими стравами, одягти штани — всі ці повсякденні справи стають справжніми викликами...

Суспільство4 тижні тому

«Чи я можу вам допомогти?»: це хлопці з соцмереж, які купують у бабусь квіти та роблять інші добрі справи

Ви точно бачили ці відео в соцмережах, коли хтось купує продукти для літньої жінки, скуповує...