Суспільство
«Велике маленьке серце»: у Києві провели благодійне тренування зі скандинавської ходьби
У столиці провели друге благодійне тренування зі скандинавської ходьби «Велике маленьке серце».
Про це ШоТам повідомили організатори акції.
Мета проєкту
Благодійний фонд «Твоя Опора» та його засновниця Лера Татарчук продовжують збирати кошти на лікування дітей з вродженими вадами серця та на обладнання для Інституту Амосова. Для цього фонд запустив свій флагманський проєкт «Велике маленьке серце», в рамках якого збирає 36 мільйонів грн.
У неділю, 13 червня, благодійники вже вдруге провели тренування на території Спортивного простору НСК «Олімпійський» для всіх охочих. Участь взяли понад 20 осіб. Зібрані під час тренування кошти направлені в фонд на проєкт «Велике маленьке серце».
Тренування відвідали й публічні гості — телеведучі Надія Матвєєва, Катерина Трушик, фешн-експертка та інфлуенсерка Наталія Лук‘янець.
Виявилось, що Надія і Катерина не новачки у скандинавській ходьбі, а от Наталя спробувала даний вид спорту вперше, і після тренування планує займатись ним регулярно.
Читайте також: Одна здача крові може врятувати три життя. Історії українців, які стали донорами
Благодійне тренування проводить віце-президент Української Федерації скандинавської ходьби зі спортивного напрямку, тренерка «Nordic Power», чемпіонка міжнародних змагань Тетяна Сіроткіна, а допомагає Лера Татарчук, сертифікована інструкторка.
Особливість кожного заходу — вручення значків амбасадорів проєкту «Велике маленьке серце» всім учасникам.
Як взяти участь?
Третє тренування пройде вже у наступну неділю, 20 червня. Свою участь підтвердили інфлюенсерки Аревік Арзуманова й Наташа Калініна та телеведуча Надія Матвєєва.
Щоб взяти участь у тренуванні, перейдіть за посиланням.
Про проект
«Велике маленьке серце» — це флагманський проєкт БФ «Твоя опора» та його засновниці Лери Татарчук. Мета проекту — зібрати 36 мільйонів гривень на лікування 360 дітей. Сума включає проведення складних кардіохірургічних операцій в Амосова, реабілітацію, дорогі медикаменти, витратні матеріали для кожної дитини, а також ранню діагностику вад серця у плоду і немовлят та, звичайно, оновлення і ремонт медичного обладнання.
Читайте також: “Наша мета – здорова земля”. Як працює найбільша компанія в Україні з виробництва біопрепаратів
“В Україні щороку народжується від 2900 до 3500 дітей з вродженими вадами серця. Без надання хірургічної допомоги помирають 91% дітей зі складними вродженими вадами серця. Виживають 99,9% (!) прооперованих дітей з простими ВВС. Їхня якість життя не відрізняється від інших людей. Головне вчасно подати їм руку”, — коментує Лера Татарчук.
До великого збору також долучилися: мережа лабораторій Сінево, мережа супермаркетів, торгових центрів і магазинів NOVUS та Альфа-Банк. Вони підтримують проєкт «Велике маленьке серце» власними благодійними акціями.
Читайте також: Цілющий інструмент: як дримба з Херсонщини підкорює світ
Зокрема, партнерами проєкту стали: Асоціація серцево-судинних хірургів України, Національний інститут серцево-судинної хірургії імені Амосова, Українська Федерація скандинавської ходьби, Trembita PR, Pedan Buro, Seventeam, Ragnarock, Uncle Group, UMH Group. Інформаційний партнер — Ivona.bigmir.net.
Також можна пожертвувати будь-яку суму на сайті проєкту «Велике маленьке серце» за посиланням.
Нагадаємо, у Маріуполі «М-спорт» організував мережу клубів скандинавської ходи.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі