Суспільство
“Велика українська енциклопедія” стала доступною онлайн
В Україні розробили портальну версію “Великої української енциклопедії”. Тепер вона доступна у відкритому доступі. Розробила електронну версію державна установа “Енциклопедичне видавництво”.
Портальна версія “Великої української енциклопедії” є універсальним науково-популярним довідником. Переглянути її можна тут.
Поки що онлайн-версія має всього чотири рубрики: персоналії, природа, цивілізація та галузі знань. Також є медіатека, яка містить аудіо- та відеоматеріали. Будь-хто може стати автором публікації “ВУЕ”, щоправда для цього потрібно заповнити форму на сайті.
Читайте також: Харків’янин зробив сенсаційне відкриття і прославився на весь світ
“Онлайн-версія ВУЕ стане ефективним навчальним ресурсом для онлайн-освіти як форми дистанційного навчання”, – кажуть розробники.
Відтепер “Енциклопедичне видавництво” зберігатиме і друковану, і портальну версію “Великої української енциклопедії”. Зазначається, що вони не будуть повністю тотожними, онлайн-ВУЕ стане розвиватися як самостійний мультимедійний продукт.
Що варто знати про енциклопедію?
ВУЕ – державне універсальне енциклопедичне видання. Його мета – систематизувати і популяризувати наукові знання і відомості про внесок України в історію і культуру.
Велика українська енциклопедія покликана стати джерелом ідей для розвитку природничих, технічних, суспільних наук, сприяти освітньому й культурному поступу українського суспільства й популяризувати здобутки вітчизняної науки в Україні й світі.
Проект розрахований на максимально широку аудиторію. На сайті проекту зазначається, що робота над її наповненням триватиме до 2026 року. Перший том (“А – Акц”) надруковано в 2016 році, а запланований обсяг видання: 80 000 статей в 30 томах.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі