Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Валіза патріота: які українські бренди взяти з собою у подорож

Опубліковано

Туристичний сезон в самому розпалі, тому саме час подумати про те, що взяти з собою у відпустку.

А чому б не підтримувати українського виробника навіть на відпочинку? Тож пропонуємо вам глянути на список речей, з яких складете валізу справжнього патріота.

Валіза

Український бренд smart-валіз Have A Rest пропонує покупцям щось оригінальніше за просто міні-шафу з ручками. Вони роблять валізи, які обладнані вбудованим USB-портом і павербанком у чемоданах розміру S і вбудованими вагами у валізах розміру М та L, що допоможе дізнатися про вагу багажу ще до прибуття в аеропорт. 

Такий стильний і функціональний багаж обійдеться вам у 5 400 грн.

Читайте також: ТОП-5 відверто дивних бізнес-ідей від успішних українців

Одяг

Сукня:

  • VMMA. Бренд пропонує сукні-сорочки з віскози та бавовни. Є з рукавами, без них, а також подовжені варіанти з поясом. Речі цього бренду коштують від 1300 гривень. 
  • VOVK. Це досить відомий український бренд, який пропонує речі для будь-якої погоди. Тут можна прикупити чудові сукні-сорочки, яскраві сукні-майки. В таких просторних речах на відпочинку ви будете чудове себе почувати. Ціни різні: від 390 за сукню-майку та від 890 за сукні міді.
  • Marsees. Ну і куди ж без лляних речей. Цього сезону такі речі є неабияк популярні. В асортименті бренду є лляні сорочки й сукні. Наприклад, сукня-міді в смужку з асиметричним верхом і воланом. Ціна: сорочка – 769 грн, сукня – 979 грн.

Читайте також: Подорож наосліп: як працює організація секретних турів Україною

Купальники:

  • Anabel Arto шиє злиті купальники та роздільні в незвичайному дизайні (з м’якими чашками без каркасів і довгими зав’язками під грудьми, з плавками з поясом, що відвертається або купальник-пландж з глибокими вирізами спереду і ззаду, які подовжують шию і тулуб). Ціна на такі купальники – 942 гривні.
  • Love Pam – це більш бюджетний варіант. Тут купальники коштують від 400 гривень, а асортимент порадує навіть найвимогливіших покупців. 
  • U-R-SO шиє купальники з переробленого пластику, який виловлюють з дна океану. Ціни в середньому – 3000 гривень. 

Читайте також: Як взуття з Краматорська підкорило Європу

Комбінезони. шорти та футболки:

  • VMMA. У колекції бренду є кілька варіантів комбінезонів: синій із квітковим принтом на тонких бретелях і аналогічна модель у білому кольорі. Ціна: ромпер – 1250 грн, шорти – 890 грн.
  • NAWSKI. Це бренд чоловічого одягу, де можна купити речі на будь-який смак та погоду. Футболки коштують близько 500 гривень, а шорти – 600-700 гривень.
  • Nesha. У харківського бренду є кілька літніх ромперів. У колекції є і комбінезони із легкої костюмної тканини з мереживом і модель на запах. Ціна: від 749 грн 
  • MR520. Український бренд створює одяг у стилі casual. У колекції є велика кількість шортів. Для більшої зручності можна вибрати джинсовий комбінезон або ромпер з V-подібним вирізом і квітковим принтом. Ціна: шорти – від 559 грн, ромпер – від 759 грн.

Читайте також: “Матеріал для тканини виловлюємо з дна океана”: як бренд продає сукні зі сміття

Взуття 

  • L.A.P.T.I. Фірмовим взуттям бренду є зручні еспадрильї та кеди.  Тут є чоловіче, жіноче та дитяче взуття, яке коштує в середньому 2000 грн.
  • Te-Shoes. Тут є стильне взуття гарних пастельних відтінків. Босоніжки, броги, оксфорди – асортимент на будь-який смак. Є як жіноче, так і чоловіче взуття. Ціни від 1200 грн.

Окуляри

  • На Очі пропонує як сонцезахисні окуляри, так і оправи з “порожніми склами”. А також у їх колекціях представлені окуляри нестандартної форми з лінзами, які не пропускають ультрафіолет. Ціна: 300-450 грн. 
  • Ochis Coffee для любителів нестандартного. Цей еко-стартап виготовляє окуляри з кави та льону. Такі оправи дозволяють повністю відмовитись від нафтового пластику. Кавові окуляри коштують 2216 гривень.

Косметика

Перед відпусткою варто попіклуватися про особисту гігієну. Список необхідних речей для всіх стандартний: зубна паста та щітка, прилади для гоління, гребінець для волосся, дезодорант, серветки, засоби для догляду за нігтями, шампунь, бальзам для волосся, крем для шкіри, антисептик.

Для жінок цей арсенал поповнюється ще величезною кількістю засобів для догляду. Серед основних: косметика, спонжі і ватні палочки, зволожуючий крем, засіб для зняття макіяжу, жіночі гігієнічні засоби, засоби для захисту від сонця тощо.

Читайте також: Аналог “Всі Свої” з Дніпра. Як організувати патріотичний маркет на одну зарплатню

Ми радимо звернути увагу саме на натуральну косметику, яка не завдасть ніякої хімічної шкоди вашій шкірі. Серед українських брендів косметики все необхідне можна прикупити у White Mandarin, Біокон, Джерелія та Dushkа. Ціни на косметику різні у кожного бренда.

Гамак чи ламзак

  • Levitate один з найперших виробників гамаків в Україні. Це унікальні гамаки, тканина та стропа яких повністю зроблені з перероблених пластикових пляшок. Коштують близько 700 гривень. 
  • Колихва – це зручне і вдосконалене крісло-гамак. Воно було створено для того, , щоб не використовувати додаткові конструкції або якісь сторонні предмети: дерева, каміння, споруди тощо. Проте й коштує не мало – 3900 гривень.
  • LEZHAK.ТОР виготовляє надувні гамаки, які на відміну від дешевих китайських аналогів мають змінну внутрішню камеру, міцну засувку, пластичний і широкий пластик в клапанах. А коштують 580,00 грн. 

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі