Суспільство
Валіза патріота: які українські бренди взяти з собою у подорож
Туристичний сезон в самому розпалі, тому саме час подумати про те, що взяти з собою у відпустку.
А чому б не підтримувати українського виробника навіть на відпочинку? Тож пропонуємо вам глянути на список речей, з яких складете валізу справжнього патріота.
Валіза
Український бренд smart-валіз Have A Rest пропонує покупцям щось оригінальніше за просто міні-шафу з ручками. Вони роблять валізи, які обладнані вбудованим USB-портом і павербанком у чемоданах розміру S і вбудованими вагами у валізах розміру М та L, що допоможе дізнатися про вагу багажу ще до прибуття в аеропорт.
Такий стильний і функціональний багаж обійдеться вам у 5 400 грн.
Читайте також: ТОП-5 відверто дивних бізнес-ідей від успішних українців
Одяг
Сукня:
- VMMA. Бренд пропонує сукні-сорочки з віскози та бавовни. Є з рукавами, без них, а також подовжені варіанти з поясом. Речі цього бренду коштують від 1300 гривень.
- VOVK. Це досить відомий український бренд, який пропонує речі для будь-якої погоди. Тут можна прикупити чудові сукні-сорочки, яскраві сукні-майки. В таких просторних речах на відпочинку ви будете чудове себе почувати. Ціни різні: від 390 за сукню-майку та від 890 за сукні міді.
- Marsees. Ну і куди ж без лляних речей. Цього сезону такі речі є неабияк популярні. В асортименті бренду є лляні сорочки й сукні. Наприклад, сукня-міді в смужку з асиметричним верхом і воланом. Ціна: сорочка – 769 грн, сукня – 979 грн.
Читайте також: Подорож наосліп: як працює організація секретних турів Україною
Купальники:
- Anabel Arto шиє злиті купальники та роздільні в незвичайному дизайні (з м’якими чашками без каркасів і довгими зав’язками під грудьми, з плавками з поясом, що відвертається або купальник-пландж з глибокими вирізами спереду і ззаду, які подовжують шию і тулуб). Ціна на такі купальники – 942 гривні.
- Love Pam – це більш бюджетний варіант. Тут купальники коштують від 400 гривень, а асортимент порадує навіть найвимогливіших покупців.
- U-R-SO шиє купальники з переробленого пластику, який виловлюють з дна океану. Ціни в середньому – 3000 гривень.
Читайте також: Як взуття з Краматорська підкорило Європу
Комбінезони. шорти та футболки:
- VMMA. У колекції бренду є кілька варіантів комбінезонів: синій із квітковим принтом на тонких бретелях і аналогічна модель у білому кольорі. Ціна: ромпер – 1250 грн, шорти – 890 грн.
- NAWSKI. Це бренд чоловічого одягу, де можна купити речі на будь-який смак та погоду. Футболки коштують близько 500 гривень, а шорти – 600-700 гривень.
- Nesha. У харківського бренду є кілька літніх ромперів. У колекції є і комбінезони із легкої костюмної тканини з мереживом і модель на запах. Ціна: від 749 грн
- MR520. Український бренд створює одяг у стилі casual. У колекції є велика кількість шортів. Для більшої зручності можна вибрати джинсовий комбінезон або ромпер з V-подібним вирізом і квітковим принтом. Ціна: шорти – від 559 грн, ромпер – від 759 грн.
Читайте також: “Матеріал для тканини виловлюємо з дна океана”: як бренд продає сукні зі сміття
Взуття
- L.A.P.T.I. Фірмовим взуттям бренду є зручні еспадрильї та кеди. Тут є чоловіче, жіноче та дитяче взуття, яке коштує в середньому 2000 грн.
- Te-Shoes. Тут є стильне взуття гарних пастельних відтінків. Босоніжки, броги, оксфорди – асортимент на будь-який смак. Є як жіноче, так і чоловіче взуття. Ціни від 1200 грн.
Окуляри
- На Очі пропонує як сонцезахисні окуляри, так і оправи з “порожніми склами”. А також у їх колекціях представлені окуляри нестандартної форми з лінзами, які не пропускають ультрафіолет. Ціна: 300-450 грн.
- Ochis Coffee для любителів нестандартного. Цей еко-стартап виготовляє окуляри з кави та льону. Такі оправи дозволяють повністю відмовитись від нафтового пластику. Кавові окуляри коштують 2216 гривень.
Косметика
Перед відпусткою варто попіклуватися про особисту гігієну. Список необхідних речей для всіх стандартний: зубна паста та щітка, прилади для гоління, гребінець для волосся, дезодорант, серветки, засоби для догляду за нігтями, шампунь, бальзам для волосся, крем для шкіри, антисептик.
Для жінок цей арсенал поповнюється ще величезною кількістю засобів для догляду. Серед основних: косметика, спонжі і ватні палочки, зволожуючий крем, засіб для зняття макіяжу, жіночі гігієнічні засоби, засоби для захисту від сонця тощо.
Читайте також: Аналог “Всі Свої” з Дніпра. Як організувати патріотичний маркет на одну зарплатню
Ми радимо звернути увагу саме на натуральну косметику, яка не завдасть ніякої хімічної шкоди вашій шкірі. Серед українських брендів косметики все необхідне можна прикупити у White Mandarin, Біокон, Джерелія та Dushkа. Ціни на косметику різні у кожного бренда.
Гамак чи ламзак
- Levitate – один з найперших виробників гамаків в Україні. Це унікальні гамаки, тканина та стропа яких повністю зроблені з перероблених пластикових пляшок. Коштують близько 700 гривень.
- Колихва – це зручне і вдосконалене крісло-гамак. Воно було створено для того, , щоб не використовувати додаткові конструкції або якісь сторонні предмети: дерева, каміння, споруди тощо. Проте й коштує не мало – 3900 гривень.
- LEZHAK.ТОР виготовляє надувні гамаки, які на відміну від дешевих китайських аналогів мають змінну внутрішню камеру, міцну засувку, пластичний і широкий пластик в клапанах. А коштують 580,00 грн.
Суспільство
В Україні стартував безплатний онлайн-курс «Не стій — вмикай: світло, тепло, інтернет». У навчальних відео знялися музиканти гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта та Олександр «Фоззі» Сидоренко, а також пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.
Про створення курсу
Курс розробили працівники ДСНС за підтримки Фонду Східна Європа та Програми EGAP, що фінансується Швейцарією.
«Упоратися із такими проблемами у холодну пору року стає складніше, тому важливо мати альтернативні джерела живлення. Однак неправильне використання приладів, перевантаження систем та і просто незнання ключових правил безпеки призводять до пожеж, надзвичайних ситуацій, а іноді — й до нових жертв», — написали в ДСНС.
Читайте також: У Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить
Мета навчальних відео
Після проходження навчання українці зможуть краще пережити осінньо-зимовий період. У ньому люди зможуть вивчити правила безпеки при використанні альтернативних джерел живлення та зменшити кількість побутових надзвичайних ситуацій. Під час курсу українці також дізнаються про те, як мати безперебійний доступ до інтернету, коли немає світла.
Читайте також: Японія та ПРООН передадуть Одесі та Харкову критично важливе енергообладнання: подробиці
У восьми випусках ведучі розповіли:
- як заживити квартиру та приватний будинок;
- як підготуватися до відключень у багатоквартирному будинку;
- як заживити роутер та якого провайдера обрати, щоб мати доступ до інтернету;
- як використовувати різні прилади у різних умовах;
- на що звертати увагу під час вибору пристрою;
- які є заходи безпеки під час користування різними приладами.
«Я — гуманітарій, а потрібно готуватися до зими. Мамі в Харкові думаю, як провести інтернет. Тож цей курс дійсно став мені у пригоді. Впевнений, слухачі теж отримають чимало корисної та нової інформації», — поділився Олександр Михайлюта.
Зареєструватися на курс «Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет» можна за посиланням.
Як відзначили у ДСНС навчання безплатне. А після навчання українці зможуть отримати сертифікат на 0,2 кредиту ЄКТС, це шість академічних годин.
Нагадаємо, що у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера.
Фото обкладинки: ютуб-канал Фонд Східна Європа
Коментарі
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям;
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів;
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
Хто може взяти участь у дослідженні CHANGE
- Чоловіки 18+, які проживають в Україні;
- відчувають стрес: безсоння, головні болі, надмірне хвилювання за себе чи інших, відчуття самотності і проблеми в родині, тощо;
- вживають алкоголь, щоб зняти напругу 1-3 рази на тиждень.
Як і для чого проводиться дослідження
Контакти для реєстрації на участь у дослідженні
- Онлайн-форма для реєстрації: https://forms.office.com/e/ZqWfZ8ymad
Реєстрація також за телефоном: +38 050 222 03 10; - більше інформації про проєкт є на сайті та на сторінках Facebook та Instagram;
- з будь-яких питань можна писати на пошту changeukraine@ukma.edu.ua.
Коментарі