Суспільство
В українській армії запрацювала Школа спеціалістів зв’язку та кібербезпеки
На Полтавщині на базі 179-го об’єднаного навчально-тренувального центру почала працювати Школа спеціалістів зв’язку та кібербезпеки.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Командування Військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України.
До Школи набрали перших курсантів з близько 50 військовослужбовців за контрактом. Їхні навчальні програми передбачають підготовку екіпажів комплексних апаратних зв’язку.
Підготовка сержантів базового рівня і начальників комплексних апаратних зв’язку відбуватиметься упродовж двомісячного терміну. Також курсанти опановуватимуть програму розвитку командирських якостей ланки молодших командирів.
Програма навчання та матеріально-технічна база школи складені із урахуванням досвіду бойових дій з відсічі російської агресії на території Донецької та Луганської областей. Такий підхід у подальшому максимально скорочує строки приведення апаратури та обладнання у вищі ступені бойової готовності та якісної організації зв’язку.
Читайте також: Кібербезпека, цифровий одяг та здоров’я. Топ-10 найцікавіших українських стартапів, що підкорили світ
У школі посилено вивчають іноземну мову. Це у великій мірі сприятиме не тільки розвитку комунікації з іноземними колегами за фаховими напрямками, а й значним кроком у особистому самовдосконаленні військовослужбовців Збройних Сил України.
Школа спеціалістів зв’язку та кібербезпеки найближчим часом очікує близько сорока військовослужбовців-зв’язківців, що є кандидатами до складу окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго.
Нагадаємо, 28-ма бригада Сухопутних військ провела в Одесі протидесантні навчання.
Фото: Командування Військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі