Технології
В Україні запустили платформу Дія.Engine для створення реєстрів
Мінцифри презентувало платформу Дія.Engine — інноваційний інструмент, що дасть можливість органам влади створювати реєстри, автоматизувати послуги та бази даних.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у телеграмі.
За його словами, завдяки платформі держава зможе економити мільйони, а українці швидше отримуватимуть якісні сервіси онлайн. Всього в Україні понад 400 державних реєстрів.
«Більшість баз даних та систем в Україні технологічно застарілі і вразливі до кібератак. Частина досі зберігається в паперовому вигляді чи ексель-табличках. Без їхньої трансформації та оновлення неможливо побудувати найзручнішу цифрову державу у світі», — зазначив Михайло Федоров.
Він поінформував, що нині на платформі Дія.Engine розробляють 50 реєстрів, частина з них уже працює і їхня кількість зростатиме.
Читайте також: Репарації від росії. Частина ІІ. Що потрібно зробити Україні?
«Для розробки реєстрів у Дія.Engine не потрібні великі команди чи фахівці високого рівня. Опанувати широкий функціонал можна легко і швидко. На сьогодні підготували 70 розробників, які вже створюють реєстри та цифрові послуги на платформі», — наголосив міністр.
«Кожна п’ята кібератака російських хакерів спрямована на державні установи. Ми не маємо права допустити успіху таких атак. І ми не можемо допустити, щоб побоювання щодо безпеки систем зупиняли наш розвиток, зупиняли розвиток цифрового суспільства та запровадження нових сервісів. Саме тому держава створила простір, де державні бази даних будуть під захистом. Проголосивши курс на цифровізацію, ми також даємо інструмент, як цю цифровізацію впроваджувати відкрито, прозоро та безпечно», — підкреслив Голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь.
Нагадаємо, український мобільний інструктор зі стрільби Drill виходить на ринок США.
Також ми розповідали, що українці створили перший в ЄС застосунок для оплати дорожніх зборів.
Фото: thedigital.gov.ua.
Технології
Співпраця з Meta
Довідка про компанію
Коментарі
Технології
Що відомо про Spectator М-1М?
- висота польоту — до 3600 м;
- максимальна швидкість — 120 км/год;
- операційна швидкість — 70 км/год;
- час у повітрі — понад дві години;
- дальність польоту — до 150 км;
- передача відеоінформації — у цифровому кодованому вигляді.
Коментарі
Технології
Навіщо це потрібно?
- покращити наявні сервіси;
- визначити, що змінити насамперед;
- оптимізувати процес запуску нових послуг.
Коментарі