Суспільство
В Україні запустили освітній портал для охочих працевлаштуватися
За підтримки Державної служби зайнятості України у середу, 8 січня, стартував новий проєкт для успішного працевлаштування – Освітній портал (skills.dcz.gov.ua).
Про це повідомили у пресслужбі відомства.
Зазначається, що на сайті є навчальні матеріали, що зорієнтовані на:
- розвиток навичок безробітних і працюючих громадян,
- роботодавців,
- фахівців державної служби зайнятості.
За даними служби зайнятості, новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, потрібні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання.
Новий сервіс дозволить:
- розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;
- отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;
- навчитися складати резюме сучасного формату;
- підготуватися до співбесіди з роботодавцем;
- обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
Наголошується, що на сайті впровадять:
- нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями,
- проводитимуться вебінари та дистанційне навчання.
Більшість матеріалів буде у відеоформаті.
Завдяки новому сервісу зможуть підвищувати свою кваліфікацію і працівники державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей.
Читайте також: Скільки жінок працює в українському IT-секторі
На сайті повідомляється, що освітня платформа містить контент, що відповідає освітнім та інформаційним потребам фахівців центрів зайнятості та інших соціальних працівників.
Відвідавши вебінари, онлайн тренінги та опрацювавши наведені конспекти, спеціалісти матимуть змогу розвити та удосконалити власні знання і навички, підвищити свій фаховий рівень.
Читайте також: У Дніпрі відкрили школу водіїв трамваїв і тролейбусів: дають стипендію і роботу
На платформі вже є курси:
- Створення резюме на сайті,
- Як знайти роботу своєї мрії,
- Майстерність спілкування з різними клієнтами,
- Підготовка професійних кадрів та запити роботодавців.
Безробіття в Україні
За даними статистики, кількість безробітних станови на третій квартал 2019 року становила 8,4% від усього населення України.
Рівень безробіття – кількісний показник, що визначається як відношення кількості безробітних до загальної чисельності економічно активного працездатного населення країни (регіону, соціальної групи), та вимірюється у відсотках.
Нагадаємо, у Франківську запустили проєкт для тих, кому за 45.
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі