Суспільство
В Україні запустили онлайн-курс «Смартфон для батьків»
У середу, 26 лютого, на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта з’явився партнерський курс з мобільної грамотності «Смартфон для батьків».
Про це повідомили у пресслужбі Міністерства цифрової трансформації України.
Зазначається, що курс «Смартфон для батьків» наданий компанією Київстар і містить 10 інтерактивних відеоуроків, які допоможуть усім початківцям дізнатися про всі можливості смартфона та опанувати базові онлайн-сервіси.
Що можна дізнатися з курсу
Відомо, що це перший партнерський курс, запущений на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності. Завдяки курсу кожен охочий зможе безкоштовно дізнатися:
- як встановлювати різні корисні додатки на смартфон,
- як налаштовувати мобільний інтернет,
- як спілкуватися з рідними в месенджері,
- як робити відеодзвінки та слухати музику».
Читайте також: Aкустична система з кокоса, або Як одеський фізик став партнером світового техгіганта
Наголошується, що мета Київстар як технологічного лідера – не лише забезпечити доступ населення до якісного мобільного інтернету, а й навчити необхідних цифрових навичок, щоб кожен зміг відчути переваги сучасних технологій – користуватись послугами онлайн, знаходити потрібну інформацію та бути на зв’язку з рідними.
Довідка
21 січня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України запустило в тестовому режимі Національну онлайн-платформу з цифрової грамотності.
6 лютого онлайн-платформа почала працювати офіційно. Проєкт втілено за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа й Фондом Innovabridge. У планах уряду – навчити мінімум 6 мільйонів українців цифрової грамотності за 3 роки.
Читайте також: Мінцифри запустило соціальну рекламу про платформу «Дія»
Нагадаємо, в Україні запускається онлайн-платформа «Дія.Бізнес».
Також Мінцифри навчатиме українців організовувати стартапи.
Окрім того, в Україні запустили безкоштовний онлайн-курс про працевлаштування.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі