Челендж «(Ла)гідна офлаїнізація» — це проєкт українського стартапу Quests Inc і благодійного фонду «Гуманітарні сили України».Його створили для того, щоб об’єднувати людей і збирати кошти на підтримку Сил Оборони України.
Про це повідомили організатори проєкту.
Як проходить «(Ла)гідна офлаїнізація»
Челендж відкритий для всіх, хто хоче організовувати або брати участь у тематичних заходах, що проходять у реальному житті. Організатори події можуть обрати будь-яку тему або формат, який їм до вподоби, а система автоматично додає до події благодійну банку від фонду «Гуманітарні сили України».
За активність учасники отримують бали: за відвідування кожного квесту — 25 балів, за створення події — 50 балів. Кошти, зібрані під час квестів, автоматично фіксуються, а рейтинг учасників відображається у спеціальній таблиці лідерів. Челендж націлений мотивувати спільноту не лише зустрічатись офлайн, а робити це свідомо й підтримувати українське військо.
«Ми нещодавно завершили тестування нових функцій і активно розповідаємо про ініціативу. Вже зібрано перші 12 тисяч гривень через різні активності. Наприклад, під час одного з квестів було зібрано майже 5 тисяч гривень за вечір. Наша мета — побачити, як швидко можна закрити збір на першу машину для ЗСУ, і надалі залучити українську діаспору до підтримки таких заходів», — розповідає співзасновниця та СЕО Quests Inc Ольга.
Як зазначають організатори, наразі з усіх міст найбільш активний Київ. Проте проєкт не має географічних обмежень.
«Якщо поряд з вами ще немає створених активностей — це чудова нагода стати першим і відкрити нове місто для квестів. Ми раді підтримати такі ініціативи та розповісти про них у соціальних мережах, щоб надихати інших долучатися», — зазначає Ольга.
Щоб взяти участь у челенджі та підтримати Збройні сили України, потрібно зареєструватися в застосунку за посиланням.
Quests Inc— український стартап, що створює офлайн соціальну мережу, яка поєднує людей через спільні активності за інтересами. Платформа сприяє формуванню соціальних зв’язків і осмисленому спілкуванню, дозволяючи користувачам створювати спогади та взаємодіяти в реальному житті.
Благодійний фонд «Гуманітарні сили України» з перших днів повномасштабного вторгнення допомагає військовим, людям на деокупованих територіях, дітям та літнім людям. Їхній основний фокус зараз — це забезпечення автівками фронту.
Нагадаємо, що у Львові вперше проведуть міжнародний фестиваль «Земля Поетів»: його програма та особливості.
У межах туру Одеська національна опера у Королівствах Нідерландів та Бельгії представить осучаснену версію опери «Богема» Джакомо Пуччіні.
Про це повідомили у Міністерстві культури та стратегічних комунікації.
Артисти театру
Українське виконавче мистецтво представлять понад 100 артистів Одеської національної опери. У складі солістів опери — заслужений артист України Владислав Горай, Олена Долгіна, Дмитро Фощанки, Марина Наймитенко, Богдан Панченко, Анастасія Голуб, Сергій Узуна, Олексій Жмуденко та Юрій Дудар.
Хор театру виступатиме під керівництвом головного хормейстера, заслуженого діяча мистецтв України Валерія Регрута, а також асистента хормейстера Віктора Музичка. Оркестр театру очолить заслужений артист України Ігор Чернецький.
Опера розповідає про життя молодих митців, їхні мрії, кохання та втрати. Міжнародна постановча група, до складу якої входять митці з Нідерландів, Бельгії, Німеччини та України, акцентує на вічній актуальності «Богеми». Вистава дає можливість поринути у світ глибоких почуттів, спонукаючи замислитися про людські переживання.
«Сьогодні «Богема» є актуальною та сучасною, наскільки може бути сучасною історія про кохання. Адже, коли страшна війна кожної миті відбирає життя у молодих та сильних людей, що мають любити і творити, то крізь віки, відчуваєш злободенність цієї музичної історії і важливість донесення її сучасних сенсів до європейської спільноти», — розповідають про виставу в театрі.
Як вказують у міністерстві, «Богема» в постановці Одеської національної опери є яскравим прикладом інтернаціоналізації мистецтва та ефективної командної роботи театру в колаборації з міжнародною групою.
Цей гастрольний тур демонструє глобальний тренд копродукції в культурі. Одеська національна опера активно працює над інтеграцією українського театрального мистецтва в європейський культурний простір, створюючи нові проєкти та організовуючи гастролі у співпраці з міжнародними продюсерами.
Нагадаємо, що у Львові вперше проведуть міжнародний фестиваль «Земля Поетів»: його програма та особливості.
У застосунку «Київ Цифровий» стартувало опитування про те, як покращити майданчики біля кав’ярень та ресторанів. Цього року в місті вже відкрили 924 літники, і їхня кількість лише зростатиме у 2025 році. Проте незаконні конструкції часто порушують санітарні вимоги, правила безбар’єрності та загромаджують простір.
Киян запитують, чи подобаються їм літні майданчики, чи користуються вони такими зонами біля кафе та ресторанів, наскільки влаштовує їхнє розміщення та які зміни є найважливішими.
Щоб долучитись до опитування, отримайте сповіщення або зайдіть у розділ «Електронна демократія» → «Опитування». Відповіді будуть надіслані до Департаменту територіального контролю для подальшого врахування в оновленні правил.
Нагадаємо, що у Києві встановлюють захисні платформи для гнізд лелек (ФОТО).
Міністерство оборони України запустило тестову версію нової функції у застосунку «Резерв+» — електронні відстрочки від мобілізації. Система надасть можливість легко й оперативно підтвердити право на відстрочку для військовозобов’язаних українців.
Приєднатися до бета-тестування можуть багатодітні батьки, люди з інвалідністю з актуальним пенсійним посвідченням, студенти та аспіранти, які навчаються послідовно. Достатньо подати запит у застосунку, і статус відстрочки відобразиться у вашому електронному військовому документі.
Коментарі