Економіка і бізнес
В Україні запрацював онлайн-моніторинг порушень на виборах
Кожен охочий може дізнатися про точну кількість порушень виборчого законодавства. Для цього поліція запустила інформаційно-аналітичний портал “Вибори 2019”. Доступ до системи є 24 години на добу, сім днів на тиждень за посиланням.
“Публічність виборчого процесу, страшний сон фальсифікатора, сьогодні він став реальністю. Ми запускаємо новий онлайн-сервіс – інформаційно-аналітичний портал “Вибори 2019”. Тепер кожен бажаючий може дізнатися про точну кількість порушень виборчого законодавства, складені адміністративні протоколи та відкриті кримінальні виробництва. Все з докладним описом і судовими рішеннями, якщо вони є”, – повідомили в МВС.
Як працює портал?
Кожен хто буде моніторити цю систему, зможе подивитися загальну кількість порушень, залежно від статей КПК та адміністративного кодексів, ознайомитися з даними про зафіксовані події за датою і в їхньому процентному співвідношенні по містах і населених пунктах, за допомогою «тайм-лайну» можна розширювати/звужувати часовий діапазон, побачити кількість скоєних правопорушень в конкретний день виборчого процесу з докладною розшифровкою.
“Це допомагає проаналізувати «пікові дати». 100% прозорість і чесність виборчого процесу – щоденна філософія нашої роботи. Чим ближче до виборів – тим більше порушень ми швидше за все будемо фіксувати”, – додають поліцейські.
Читайте також: “Укртрансгаз” запустив онлайн-сервіс перевірки наявності постачальника газу
У поліції обіцяють ресурс розвивати. На офіційному порталі розміщена коротка фабула, після переходу відкривається меню карти. Є категорії – адміністративні порушення, кримінальні, інші події і не кваліфіковані. В подальшому, статус некваліфікованих змінюється. Всі порушенні фіксуються на карті, користувач може вибрати дату, або подивитися загальну кількість. Вся інформація на ресурсі деперсоналізована.
Як додали в МВС, в сервісі не публікуватимуть інформацію, що може вплинути на хід слідства, однак кількість та склад злочинів дає додатковий інструмент суспільного контролю.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі