Суспільство
В Україні запрацювала перша освітня платформа для еко-стартапів
Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator запустила власну освітню платформу для «зелених» підприємців та оголосила перший набір студентів.
Про це ШоТам повідомили у Greencubator.
На освітній платформі безкоштовно навчатимуть, як створити та запустити власний дружній до довкілля бізнес. Набір перших студентів уже відкрився та триватиме до 12 грудня 2021 року.
Читайте також: Почни з органіки Що таке компостування та чому воно рятує нашу планету
Основне завдання платформи — забезпечити українським кліматичним інноваторам доступ до якісної бізнес-освіти українською мовою та допомогти зробити перший крок у реальний бізнес. На платформі передбачено кілька навчальних курсів, що охоплять «зелених» підприємців, громади, малі та середні корпорації.
Наразі на Greencubator.Academy вже доступна реєстрація на навчальний курс для «зелених» стартапів. Він розрахований на еко-активістів та еко-інноваторів, які мають власну «зелену» ідею та мріють зробити її прибутковим бізнесом.
Як проходитиме навчання?
Курс складається із відкритої та закритої частини. Відкрита частина доступна для всіх. У ній йтиметься про прогрес як результат розв’язання проблеми, ролі засновників, сегментацію ринку та вибір свого стартового сегмента, а також про угоду, тобто ціннісну пропозицію, яку стартап формує для клієнта.
Закрита частина курсу буде доступна тільки тим студентам, які пройшли відкриту частину та успішно виконали домашні завдання. Вона охоплюватиме такі теми як бізнес припущення, дослідження свого клієнта, lean canva, а також огляд теорії робіт.
Читайте також: Екологія в Інстаграм: шість українських екоблогерів
Наприкінці курсу студенти не отримають сертифікатів чи дипломів про успішне навчання. Натомість вони матимуть реалістичний бізнес-план, з яким вже можна розпочинати своє «зелене» підприємництво. А щоб підсилити спроможність студентів , в рамках курсу відбудеться ряд закритих заходів, покликаних познайомити майбутніх стартаперів з існуючими практиками ведення «зеленого» бізнесу, досвідом вже реалізованих стартапів та з потенційними інвесторами.
Дізнатися більше та зареєструватися на перший навчальний курс можна за посиланням: greencubator.academy.
Довідка
Greencubator.Academy став можливим за підтримки Green for Growth Fund при фінансовому сприянні Європейського Союзу в рамках Ініціативи EU4Energy. Зміст є виключною відповідальністю Greencubator і жодним чином не може відображати офіційну думку Європейського Союзу.
Нагадаємо, на Київщині запускають фабрику з переробки пластикового сміття.
Фото: greencubator.info.
Суспільство
Як реставруватимуть пам’ятку
Коментарі
Суспільство
В Україні стартував безплатний онлайн-курс «Не стій — вмикай: світло, тепло, інтернет». У навчальних відео знялися музиканти гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта та Олександр «Фоззі» Сидоренко, а також пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.
Про створення курсу
Курс розробили працівники ДСНС за підтримки Фонду Східна Європа та Програми EGAP, що фінансується Швейцарією.
«Упоратися із такими проблемами у холодну пору року стає складніше, тому важливо мати альтернативні джерела живлення. Однак неправильне використання приладів, перевантаження систем та і просто незнання ключових правил безпеки призводять до пожеж, надзвичайних ситуацій, а іноді — й до нових жертв», — написали в ДСНС.
Читайте також: У Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить
Мета навчальних відео
Після проходження навчання українці зможуть краще пережити осінньо-зимовий період. У ньому люди зможуть вивчити правила безпеки при використанні альтернативних джерел живлення та зменшити кількість побутових надзвичайних ситуацій. Під час курсу українці також дізнаються про те, як мати безперебійний доступ до інтернету, коли немає світла.
Читайте також: Японія та ПРООН передадуть Одесі та Харкову критично важливе енергообладнання: подробиці
У восьми випусках ведучі розповіли:
- як заживити квартиру та приватний будинок;
- як підготуватися до відключень у багатоквартирному будинку;
- як заживити роутер та якого провайдера обрати, щоб мати доступ до інтернету;
- як використовувати різні прилади у різних умовах;
- на що звертати увагу під час вибору пристрою;
- які є заходи безпеки під час користування різними приладами.
«Я — гуманітарій, а потрібно готуватися до зими. Мамі в Харкові думаю, як провести інтернет. Тож цей курс дійсно став мені у пригоді. Впевнений, слухачі теж отримають чимало корисної та нової інформації», — поділився Олександр Михайлюта.
Зареєструватися на курс «Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет» можна за посиланням.
Як відзначили у ДСНС навчання безплатне. А після навчання українці зможуть отримати сертифікат на 0,2 кредиту ЄКТС, це шість академічних годин.
Нагадаємо, що у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера.
Фото обкладинки: ютуб-канал Фонд Східна Європа
Коментарі
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям;
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів;
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі