Економіка і бізнес
В Україні з’явиться торговельна платформа часнику
В Україні розробляють «Всеукраїнську платформу часнику», до якої зможе долучитися кожен українець. Торговельний майданчик забезпечить малим виробникам можливість реалізації часнику та супутніх продуктів.
Про це пише Агровері.
Платформа розрахована на маленьких виробників і слугуватиме інформаційною дошкою. Імпортер також зможе відстежити свій товар та слідкувати за температурним режимом, в якому він зберігається.
Відомо, що будівництво сховища, обладнаного сучасними вентиляційними та холодильними системами, завдяки великому попиту на оренду камер для зберігання часнику дозволить інвесторам повернути свої кошти вже через 3−4 роки, а фермерам отримати якісний товар та гарантовану реалізацію за бажаною ціною.
Читайте також: Матріархальна ОТГ: як живе громада, де правлять тільки жінки
Наголошується, що таке сховище стане в нагоді, адже в Україні майже відсутні професійні сховища для часнику. Є сховища для цибулі, в яких зараз успішно зберігається часник, але особливість у тому, що для часнику, як правило, камери зберігання роблять невеликі — по 100−300 т, а для цибулі — по 0,5−1,5 тис. т, тому в них зберігати часник можна, але дуже незручно.
Фахівці зазначають, що стратегічно привабливим регіоном нині є Херсонська область, де знаходиться найбільше скупчення виробників овочів, і її розташування дуже вигідне для покупців.
У найближчих планах „Асоціації виробників та експортерів часнику“ — організувати всеукраїнську екосистему в сфері розвитку цього продукту на міжнародному ринку та приєднатися до міжнародної біржі часнику.
Читайте також: Іграшки з 90-х та власні сни: шість українських музеїв, до яких хочеться повертатися
Нагадаємо, українські фермери вирощуватимуть органічну спаржеву квасолю.
Як ми писали раніше, вирощування смородини заради бруньок – нова ніша для українських фермерів.
Головне фото: agravery.com.
Економіка і бізнес
Що відомо
- офіс запрацює в січні–лютому 2025 року;
- основний акцент роботи — технічна підтримка систем, які компанія постачатиме Міністерству оборони України;
- на старті команда складатиметься з 10 фахівців: хардвер- і софтвер-інженерів, спеціалістів техпідтримки;
- у майбутньому штат буде розширюватися залежно від обсягу постачань. Українські інженери також долучатимуться до розробки нових продуктів ARX Robotics.
Про компанію
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відомо
- генератори;
- запчастини для бронетранспортерів M113;
- зброю;
- боєприпаси.
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відзначили
- Бронза в номінації Brand Experience дісталася проєкту «Вцілілі посилки». Його створили після трагічної атаки на термінал Нової пошти у Харківській області 21 жовтня 2023 року. Ілюстрація Артема Гусєва стала основою антикризової комунікації, а пошкоджені, але вцілілі посилки отримали спеціальні стікери «Ця посилка вціліла» перед доставкою адресатам.
- Шортліст у номінації Design отримав проєкт «Запакуй небо». Завдяки унікальним коробкам-будиночкам, створеним у співпраці з фондом «Повернись живим», компанія зібрала $8,9 млн на сучасну техніку для захисників неба.
Коментарі