Суспільство
В Україні з’явиться власна “дорога вина і смаку”
На Бессарабії найближчим часом створять туристичний гастромаршрут «Болград — Криничне — Ізмаїл — Вилкове». Про це повідомляє “АгроЮг”
Днями в Одесі між проектом Єврокомісії «Підтримка розвитку системи географічних найменувань в Україні» і Національною туристичною організацією був підписаний меморандум про старт пілотного проекту «Дороги вина і смаку України». Таким чином Європа вирішила допомогти українським виноробам і сироварам з просуванням їх продукції на ринках ЄС.
Йдеться про те, що «Дороги вина і смаку» має на меті створення і просування привабливих українських регіонів етнотуризму (турів по місцях виробництва вин) і гастротуризму, і системне залучення в регіон туристів з України та ЄС. Популяризація в Україні та просування в країнах ЄС поїздок за вином і оригінальними крафтовими продуктами буде організовано за тим же принципом, що і «Дороги вина і смаку» Тоскани, Провансу, Бордо або Сицилії.
Читайте також: Вина Одещини отримають географічні зазначення
Важливе завдання «Доріг вина і смаку» — інтеграція України в загальноєвропейську систему географічних найменувань. За словами ключового експерта з географічних найменувань Дарко Якшича і старшого експерта з юридичних питань Ясни Чачіч, прийняття системи географічних найменувань захистить українських виноробів та сироварів від можливих санкцій.
Українським виробникам доведеться відмовитися від використання таких торгових марок, як фета, рокфор, парміджано, шампанське, бордо чи коньяк. Краща європейська практика в подібних випадках — виробникам в будь-якому цілісному кліматично регіоні скооперуватися і отримати географічне найменування спільно. Це принесе користь і з точки зору просування туристичного регіону в країнах ЄС, і дозволить вийти на єдиний цифровий ринок ЄС.
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Команда та інклюзивність
Коментарі
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі